Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські комуністи відзначили свято Великої Жовтневої Соціалістичної революції

Time Додано: неділя, 07 лист. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Комуністи Бердичева, району та прихильники “лівих” партій зібралися біля пам’ятника Михайлові Фрунзе на святковий мітинг з нагоди 93-ої річниці Великої Жовтневої революції. 25 жовтня за старим стилем календаря пролунав постріл з крейсеру “Аврора”, який ознаменував початок революції. З того часу прихильники Комуністичної партії намагаються не залишати традицій святкування та проводять демонстрації. Переважна більшість людей, які прийшли на мітинг, це пенсіонери. Вони добре пам’ятають, як жили за часів Радянського Союзу, і шкодують про ті, найкращі для них, роки.

Бердичівські комуністи відзначили свято Великої Жовтневої Соціалістичної революції

Анатолій Хруленко, учасник мітингу: «Ми прийшли тому, що коли ми жили за часів цієї партії, то була робота, можна було і підлічитися, і за квартиру не стільки платили. Зараз люди живуть бідно.»

Мітингуючі і досі вважають революцію 1917-го року визначною подією в історії людства. Саме переворот, під час якого влада перейшла до більшовиків, дав людям можливість гарно жити, успішно працювати і головне, кажуть комуністи, мати благополучне життя.

Олександр Зайков, 1-ий секретар Бердичівського міськкому КПУ: «Возьмем, к примеру, в Украине за годы советской власти (короткий период — 19 лет — после окончания гражданской войны и начала Великой Отечественной) были созданы базовые отрасли промышленности, сельское хозяйство было переведено на коллективные методы хозяйства, в стране была проведена масштабная культурная революция. В результате была полностью ликвидирована безграмотность, люди получили доступ к бесплатной медицине и другим социальным благам.»

Поліна Соболь, член бюро міськкому КПУ: «Сьогодні деякі історики намагаються довести, що це був переворот, але насправді це була Велика Жовтнева Соціалістична революція. Вона мала не лише велике внутрішнє значення для країни, а й міжнародне. Приклад російського пролетаріату у союзі із селянством показав, що можна добитися перемоги.»

Колись, розповідають демонстранти, цей день святкували усі — і дорослі, і діти. Тому комуністи вважають, що 7 листопада повинно відзначатися на державному рівні, і вони свято вірять, що так воно й буде.

Поліна Соболь, член міськкому КПУ: «Я щорічно приходжу на мітинг зі своїми близькими, родичами, із сусідами. Я вважаю, що це свято ще довго залишатиметься у нашому житті, в нашій історії святом перемоги робітничого класу в боротьбі за свої права.»

Щороку на мітингу зустрічаються одні і ті самі люди. Щоб залучити до святкування Жовтневої революції молодь, вони створили піонерську організацію. Юні бердичівські піонери виступили на мітингу разом із досвідченими комуністами. Це, кажуть “ліві”, означає, що 7 листопада святкуватимуть і в наступних роках.

По завершенні мітингу перші секретарі міськкому та райккому Комуністичної партії поклали квіти до пам’ятника Володимира Леніна, людини, яка, на їх думку, зробила робітників та пролетарів рівними у правах.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0