Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські комуністи відзначили свято Великої Жовтневої Соціалістичної революції

Time Додано: неділя, 07 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Комуністи Бердичева, району та прихильники “лівих” партій зібралися біля пам’ятника Михайлові Фрунзе на святковий мітинг з нагоди 93-ої річниці Великої Жовтневої революції. 25 жовтня за старим стилем календаря пролунав постріл з крейсеру “Аврора”, який ознаменував початок революції. З того часу прихильники Комуністичної партії намагаються не залишати традицій святкування та проводять демонстрації. Переважна більшість людей, які прийшли на мітинг, це пенсіонери. Вони добре пам’ятають, як жили за часів Радянського Союзу, і шкодують про ті, найкращі для них, роки.

Бердичівські комуністи відзначили свято Великої Жовтневої Соціалістичної революції

Анатолій Хруленко, учасник мітингу: «Ми прийшли тому, що коли ми жили за часів цієї партії, то була робота, можна було і підлічитися, і за квартиру не стільки платили. Зараз люди живуть бідно.»

Мітингуючі і досі вважають революцію 1917-го року визначною подією в історії людства. Саме переворот, під час якого влада перейшла до більшовиків, дав людям можливість гарно жити, успішно працювати і головне, кажуть комуністи, мати благополучне життя.

Олександр Зайков, 1-ий секретар Бердичівського міськкому КПУ: «Возьмем, к примеру, в Украине за годы советской власти (короткий период — 19 лет — после окончания гражданской войны и начала Великой Отечественной) были созданы базовые отрасли промышленности, сельское хозяйство было переведено на коллективные методы хозяйства, в стране была проведена масштабная культурная революция. В результате была полностью ликвидирована безграмотность, люди получили доступ к бесплатной медицине и другим социальным благам.»

Поліна Соболь, член бюро міськкому КПУ: «Сьогодні деякі історики намагаються довести, що це був переворот, але насправді це була Велика Жовтнева Соціалістична революція. Вона мала не лише велике внутрішнє значення для країни, а й міжнародне. Приклад російського пролетаріату у союзі із селянством показав, що можна добитися перемоги.»

Колись, розповідають демонстранти, цей день святкували усі — і дорослі, і діти. Тому комуністи вважають, що 7 листопада повинно відзначатися на державному рівні, і вони свято вірять, що так воно й буде.

Поліна Соболь, член міськкому КПУ: «Я щорічно приходжу на мітинг зі своїми близькими, родичами, із сусідами. Я вважаю, що це свято ще довго залишатиметься у нашому житті, в нашій історії святом перемоги робітничого класу в боротьбі за свої права.»

Щороку на мітингу зустрічаються одні і ті самі люди. Щоб залучити до святкування Жовтневої революції молодь, вони створили піонерську організацію. Юні бердичівські піонери виступили на мітингу разом із досвідченими комуністами. Це, кажуть “ліві”, означає, що 7 листопада святкуватимуть і в наступних роках.

По завершенні мітингу перші секретарі міськкому та райккому Комуністичної партії поклали квіти до пам’ятника Володимира Леніна, людини, яка, на їх думку, зробила робітників та пролетарів рівними у правах.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0