Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські комуністи відзначили свято Великої Жовтневої Соціалістичної революції

Time Додано: неділя, 07 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Комуністи Бердичева, району та прихильники “лівих” партій зібралися біля пам’ятника Михайлові Фрунзе на святковий мітинг з нагоди 93-ої річниці Великої Жовтневої революції. 25 жовтня за старим стилем календаря пролунав постріл з крейсеру “Аврора”, який ознаменував початок революції. З того часу прихильники Комуністичної партії намагаються не залишати традицій святкування та проводять демонстрації. Переважна більшість людей, які прийшли на мітинг, це пенсіонери. Вони добре пам’ятають, як жили за часів Радянського Союзу, і шкодують про ті, найкращі для них, роки.

Бердичівські комуністи відзначили свято Великої Жовтневої Соціалістичної революції

Анатолій Хруленко, учасник мітингу: «Ми прийшли тому, що коли ми жили за часів цієї партії, то була робота, можна було і підлічитися, і за квартиру не стільки платили. Зараз люди живуть бідно.»

Мітингуючі і досі вважають революцію 1917-го року визначною подією в історії людства. Саме переворот, під час якого влада перейшла до більшовиків, дав людям можливість гарно жити, успішно працювати і головне, кажуть комуністи, мати благополучне життя.

Олександр Зайков, 1-ий секретар Бердичівського міськкому КПУ: «Возьмем, к примеру, в Украине за годы советской власти (короткий период — 19 лет — после окончания гражданской войны и начала Великой Отечественной) были созданы базовые отрасли промышленности, сельское хозяйство было переведено на коллективные методы хозяйства, в стране была проведена масштабная культурная революция. В результате была полностью ликвидирована безграмотность, люди получили доступ к бесплатной медицине и другим социальным благам.»

Поліна Соболь, член бюро міськкому КПУ: «Сьогодні деякі історики намагаються довести, що це був переворот, але насправді це була Велика Жовтнева Соціалістична революція. Вона мала не лише велике внутрішнє значення для країни, а й міжнародне. Приклад російського пролетаріату у союзі із селянством показав, що можна добитися перемоги.»

Колись, розповідають демонстранти, цей день святкували усі — і дорослі, і діти. Тому комуністи вважають, що 7 листопада повинно відзначатися на державному рівні, і вони свято вірять, що так воно й буде.

Поліна Соболь, член міськкому КПУ: «Я щорічно приходжу на мітинг зі своїми близькими, родичами, із сусідами. Я вважаю, що це свято ще довго залишатиметься у нашому житті, в нашій історії святом перемоги робітничого класу в боротьбі за свої права.»

Щороку на мітингу зустрічаються одні і ті самі люди. Щоб залучити до святкування Жовтневої революції молодь, вони створили піонерську організацію. Юні бердичівські піонери виступили на мітингу разом із досвідченими комуністами. Це, кажуть “ліві”, означає, що 7 листопада святкуватимуть і в наступних роках.

По завершенні мітингу перші секретарі міськкому та райккому Комуністичної партії поклали квіти до пам’ятника Володимира Леніна, людини, яка, на їх думку, зробила робітників та пролетарів рівними у правах.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0