Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські комсомольці відсвяткували 90-річчя ЛКСМ

Time Додано: неділя, 26 жовт. 2008, 05:00 ( більше 9 року назад )

Комсомолу 90. У спеціальних вітальних листівках міський та районний комітети компартії України і Ленінської спілки молоді бажали ветеранам руху щастя та невичерпної комсомольської енергії і молодечого запалу. Активістів зібрали у районному будинку культури на зустріч-бесіду.

Бердичівські комсомольці відсвяткували 90-річчя ЛКСМ

Жовтенята-піонери, комсомольці. Про цей шлях колись мріяли свого часу ті, кому нині за сорок. Василь Дмитрович Пушкарук пам'ятає, як народилася ленінська спілка молоді у його рідному Тереховому. Комсомольці носили зелену форму, ліквідовували неписьменність, вели гурткову роботу і працювали на будівництві. Ні п'янок, ні бійок тоді не було — ніколи, каже ветеран, бо зміцнювали колгосп.

Василь Пушкарук, ветеран ЛКСМУ: “Вночі голова піднімає йти на поле, збирати горох. Він коли стигне, швидко розкривається. Потім ланку організували, дівчата пішли працювати доярками”.

Колишня комсомолка, а нині депутатка міської ради Поліна Іванівна Соболь отримала путівку на цілину. Там тендітною дівчиною вона освоїла комбайн і працювала на рівні із чоловіками. Ті роки вважає найкращими у житті.

Поліна Соболь, депутат Бердичівської міської ради:”Я водила комбайн. Спочатку працювала штурвальним на комбайні “Сталінець 6”, а потім водила комбайн-самохід “С — 4М”.

Комсомол — це приклад для нинішньої молоді, вважає Олександр Клекота, перший секретар Бердичівського міськкому ЛКСМ у 60 роках. Тоді виховувалися на праці, відпочивали, ходили у клуби за інтересами. А зараз всі більше цікавляться прибутками — нарікає він.

Олександр Клекота, колишній секретар Бердичівського міськкому ЛКСМ: “Сегодня собрались активисты тех времен. Эта встреча не ветеранам должна посвящаться, а молодежи. То что мы рассказываем, мы это знаем ”.

Хоча комсомольська організація не така чисельна, як десятки років тому, вона діє, переконують сучасні активісти ленінського руху.

Констянтин Кузьменко, перший секретар Бердичівського міськкому ЛКСМУ: “На обліку у нас приблизно 25 чоловік. В основному це студенти з Києва, Житомира, Бердичева. Також з районного комітету ЛКМУ. Ми проводимо в місті заходи до дня Радянської армії, до дня народження Леніна”

Своє славне минуле ветерани ЛКСМ згадували майже дві години. Співали комсомольських пісень і раділи ювілею.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0