Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські комсомольці відсвяткували 90-річчя ЛКСМ

Time Додано: неділя, 26 жовт. 2008, 05:00 ( близько 9 року назад )

Комсомолу 90. У спеціальних вітальних листівках міський та районний комітети компартії України і Ленінської спілки молоді бажали ветеранам руху щастя та невичерпної комсомольської енергії і молодечого запалу. Активістів зібрали у районному будинку культури на зустріч-бесіду.

Бердичівські комсомольці відсвяткували 90-річчя ЛКСМ

Жовтенята-піонери, комсомольці. Про цей шлях колись мріяли свого часу ті, кому нині за сорок. Василь Дмитрович Пушкарук пам'ятає, як народилася ленінська спілка молоді у його рідному Тереховому. Комсомольці носили зелену форму, ліквідовували неписьменність, вели гурткову роботу і працювали на будівництві. Ні п'янок, ні бійок тоді не було — ніколи, каже ветеран, бо зміцнювали колгосп.

Василь Пушкарук, ветеран ЛКСМУ: “Вночі голова піднімає йти на поле, збирати горох. Він коли стигне, швидко розкривається. Потім ланку організували, дівчата пішли працювати доярками”.

Колишня комсомолка, а нині депутатка міської ради Поліна Іванівна Соболь отримала путівку на цілину. Там тендітною дівчиною вона освоїла комбайн і працювала на рівні із чоловіками. Ті роки вважає найкращими у житті.

Поліна Соболь, депутат Бердичівської міської ради:”Я водила комбайн. Спочатку працювала штурвальним на комбайні “Сталінець 6”, а потім водила комбайн-самохід “С — 4М”.

Комсомол — це приклад для нинішньої молоді, вважає Олександр Клекота, перший секретар Бердичівського міськкому ЛКСМ у 60 роках. Тоді виховувалися на праці, відпочивали, ходили у клуби за інтересами. А зараз всі більше цікавляться прибутками — нарікає він.

Олександр Клекота, колишній секретар Бердичівського міськкому ЛКСМ: “Сегодня собрались активисты тех времен. Эта встреча не ветеранам должна посвящаться, а молодежи. То что мы рассказываем, мы это знаем ”.

Хоча комсомольська організація не така чисельна, як десятки років тому, вона діє, переконують сучасні активісти ленінського руху.

Констянтин Кузьменко, перший секретар Бердичівського міськкому ЛКСМУ: “На обліку у нас приблизно 25 чоловік. В основному це студенти з Києва, Житомира, Бердичева. Також з районного комітету ЛКМУ. Ми проводимо в місті заходи до дня Радянської армії, до дня народження Леніна”

Своє славне минуле ветерани ЛКСМ згадували майже дві години. Співали комсомольських пісень і раділи ювілею.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0