Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські католики переживають свято Стрітення Господнього

Time Додано: вівторок, 02 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Католицька громада Бердичева відзначила свято Стрітення Господнього. Віряни згадували принесення Марією немовляти Ісуса до Божого храму та їхню зустріч із праведником Симеоном, який упізнав у дитині Світло Світел. Переживаючи цей день разом із прихожанами, священники говорять про чотири події, з якими пов’язане Стрітення. Перша – то очищення Марії.

Бердичівські католики переживають свято Стрітення Господнього

Отець Марк, помічник настоятеля римо-католицької парафії «Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії»: «Нам це свято нагадує, що ми буваємо далеко від Бога, погано почуваємося наодинці з собою, не до кінця себе любимо, маємо до себе якісь претензії, бачимо у собі певні недоліки. Марія приходить у ці справи, бере їх у свої руки і очищує їх перед Богом, аби ми могли приймати себе і перед Богом, і перед собою.»

Другою важливою подією католицька церква називає те, що Марія віддала свого сина Богові. Богородиця могла виховати Ісуса у любові до матеріальних цінностей, могла обрати будь-який напрямок його вихованння. Натомість обрала духовний. Вона прищеплювала дитині любов до Бога, аби у майбутньому Ісус не блукав у пошуках Господа.

Отець Марк, помічник настоятеля римо-католицької парафії «Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії»: «Третя подія стосується праведника Симеона, якого у храмі зустріли Марія й Йосип. Побачивши Спасителя, старець заспівав Пісню слави, де назвав Ісуса Світлом Світел. Цього дня у католицьких церквах на службах запалюють свічки. Вони показують, що Бог є нашим світлом, що так само, як він був присутнім при нашому народженні і хрещенні, він є присутнім у всіх наших подіях, у всіх проблемах і радощах.»

Подія четверта – то свято, що його ввів Папа Римський Іван Павло ІІ. У день Стрітення церква вшановує осіб, які присвятили себе Богові і живуть молитвами, Божою службою, Святим Писанням, таїнством Євхаристії. Це монахи й монахині.

Свято Стрітення, говорять священники, показує людям, яким важливим у їхньому житті є розуміння присутності Господа навколо і всередині кожного.

Отець Марк, помічник настоятеля римо-католицької парафії «Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії»: «Цього дня я бажаю бердичівлянам, аби Марія брала усі їхні справи у свої руки, аби люди побачили, що Бог за її заступництвом піклується про них, і йому можна довірити себе, своїх близьких, своїх дітей, свої справи.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0