Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські католики переживають свято Стрітення Господнього

Time Додано: вівторок, 02 лют. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Католицька громада Бердичева відзначила свято Стрітення Господнього. Віряни згадували принесення Марією немовляти Ісуса до Божого храму та їхню зустріч із праведником Симеоном, який упізнав у дитині Світло Світел. Переживаючи цей день разом із прихожанами, священники говорять про чотири події, з якими пов’язане Стрітення. Перша – то очищення Марії.

Бердичівські католики переживають свято Стрітення Господнього

Отець Марк, помічник настоятеля римо-католицької парафії «Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії»: «Нам це свято нагадує, що ми буваємо далеко від Бога, погано почуваємося наодинці з собою, не до кінця себе любимо, маємо до себе якісь претензії, бачимо у собі певні недоліки. Марія приходить у ці справи, бере їх у свої руки і очищує їх перед Богом, аби ми могли приймати себе і перед Богом, і перед собою.»

Другою важливою подією католицька церква називає те, що Марія віддала свого сина Богові. Богородиця могла виховати Ісуса у любові до матеріальних цінностей, могла обрати будь-який напрямок його вихованння. Натомість обрала духовний. Вона прищеплювала дитині любов до Бога, аби у майбутньому Ісус не блукав у пошуках Господа.

Отець Марк, помічник настоятеля римо-католицької парафії «Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії»: «Третя подія стосується праведника Симеона, якого у храмі зустріли Марія й Йосип. Побачивши Спасителя, старець заспівав Пісню слави, де назвав Ісуса Світлом Світел. Цього дня у католицьких церквах на службах запалюють свічки. Вони показують, що Бог є нашим світлом, що так само, як він був присутнім при нашому народженні і хрещенні, він є присутнім у всіх наших подіях, у всіх проблемах і радощах.»

Подія четверта – то свято, що його ввів Папа Римський Іван Павло ІІ. У день Стрітення церква вшановує осіб, які присвятили себе Богові і живуть молитвами, Божою службою, Святим Писанням, таїнством Євхаристії. Це монахи й монахині.

Свято Стрітення, говорять священники, показує людям, яким важливим у їхньому житті є розуміння присутності Господа навколо і всередині кожного.

Отець Марк, помічник настоятеля римо-католицької парафії «Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії»: «Цього дня я бажаю бердичівлянам, аби Марія брала усі їхні справи у свої руки, аби люди побачили, що Бог за її заступництвом піклується про них, і йому можна довірити себе, своїх близьких, своїх дітей, свої справи.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0