Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Молодіжний клуб «Power»: розблокуй свою потужність!
Chatbox Maryavaw
http://xrumersale.site/ Revolut ...
Time 01:14 - 18-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські каратеки стали володарями Кубка України з Кіокушин-кан Шогакукай карате

Time Додано: п'ятниця, 16 трав. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Ще зовсім недавно члени клубу Бердичівської федерації Кіокушин-кан Шогакукай Карате готувалися до виступу за кубок України. Сьогодні це для них вже пройдений етап. Два кубки переможців, одне 2-ге та одне 3-тє місця — такий результат поїздки бердичівських каратек до Мукачева. Близько 200 спортсменів різних вагових та вікових категорій із 20 обласних та міських федерацій боролися за головний приз. Честь Житомирщини на змаганнях відстоювали вихованці семпая Анатолія Рябушкіна.

Бердичівські каратеки стали володарями Кубка України з Кіокушин-кан Шогакукай карате

Сергій Рябушкін член клубу федерації Кіокушин-кан Шогакукай Карате України: “Коли ми приїхали на змагання, суперники поставилися до нас із посмішкою, думали, що ми слабка команда. Але після відбіркових змагань, усі зрозуміли, що ми можемо претендувати на призові місця. Ми проявили характер і стали переможцями.”

Сергій Рябушкін та Сергій Семенюк стали кращими на змаганнях у своїх вагових та вікових категоріях. На кубок заслуговують і володар 2-го місця Вадим Мельник та 3-го — Вадим Рябушкін, впевнені усі члени клубу Бердичівської федерації. Юні каратеки демонструють свої нагороди та розповідають про бої. Для багатьох спортсменів вони були нелегкими: сильними суперниками виявилися представники із заходу України: Мукачева, Львова та Тернополя.

Сергій Семенюк член клубу федерації Кіокушин-кан Шогакукай Карате України: “На змаганнях я провів три зустрічі. Найбільш запам’ятався останній, фінальний, бій. Мій суперник виявився важчим за мне на 6 кг., я зламав пальці, та довів бій до кінця. Допомогла мені підтримка нашої команди.”

Поїздка до Мукачева не була б можливою без спонсорської підтримки, говорить президент Бердичівської федерації Кіокушин-кан Шогакукай Карате України Анатолій Рябушкін. Міські відділ фізичної культури і спорту та осередок Партії Регіонів України, ЗАТ “Лада-Сервіс”, стоматологічна клініка “Віол-Дента”, підприємці Федір Томашевський та Едуард Іжевський — ось перелік тих, хто постійно допомагає міській федерації.

Анатолій Рябушкін президент Бердичівської федерації Кіокушин-кан Шогакукай Карате України: “Незабаром кращі спортсмени відправляться на семінар до Криму. Після цього ми приступимо безпосередньо до підготовки до чемпіонату України, що пройде у жовтні в Івано-Франківську. Сподіваюсь, там суперники не раз дізнаються про місто Бердичів.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: