Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії

Time Додано: субота, 04 лист. 2017, 17:45 ( 8 міс. назад )

У бердичівському гарнізонному Будинку офіцерів із Днем ракетних військ і артилерії вітали героїв-гармашів, військовослужбовців особового складу в/ч А 3091. Окрім того, Україна вшановувала і представників інженерних військ, і на думку командирів, таке поєднання свідчить про те, що різні роди військ у Збройних Силах України єдині у своїй меті – захисту рідної Батьківщини. За оцінкою фахівців, 80 % вогневого ураження ворога – це артилерія, і у часи війни на сході України її роль зросла у рази.

Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії

Сьогодні не є секретом, що на війні з сепаратистсько-російським ворогом бердичівська арта зарекомендувала себе як одна з найпотужніших військових частин української армії. Дві бригадні батареї були визнані кращими у вітчизняних Збройних силах. Бердичівські гармаші слугують гарантом миру та спокою в країні і у рідному місті, зазначили почесні гості свята, коли б не вони, хтозна, яким би було нинішнє життя українців.

Своїм «фірмовим» «Точно ціль!» артбригада з Бердичева заслужила стійку недобру славу по той бік фронту. Тим, що наносила ворогові непоправних втрат, тим, що у разі необхідності вміло підтримувала піхоту, тим, що залишалася незламною перед потужними натисками. У жорстоких боях «боги війни» віддавали свої життя за те, аби жила Україна, і перевага, зрештою, була за нашими вояками. Професійну підготовку артилеристів, їхню високу організованість, злагодженість та точність у розрахунках відзначив особисто Президент України: ворог, нагадав, не раз відчував усе це на собі. Відчував, серед іншого, завдяки таким, як Владислав Синіцин, Віталій Шерстюк, Віктор Гаврилюк, Ілля Чайковський, Костянтин Макаревич, Борис Ковальчук, Анатолій Островський та багато інших їхніх побратимів.

Самі ж гармаші констатують: вони бережуть та примножують бойові традиції українського війська і роблять все можливе (а іноді й неможливе), аби в Україні настав нарешті мир. Справедливий і переможний.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0