Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії

Time Додано: субота, 04 лист. 2017, 17:45 ( 4 міс. назад )

У бердичівському гарнізонному Будинку офіцерів із Днем ракетних військ і артилерії вітали героїв-гармашів, військовослужбовців особового складу в/ч А 3091. Окрім того, Україна вшановувала і представників інженерних військ, і на думку командирів, таке поєднання свідчить про те, що різні роди військ у Збройних Силах України єдині у своїй меті – захисту рідної Батьківщини. За оцінкою фахівців, 80 % вогневого ураження ворога – це артилерія, і у часи війни на сході України її роль зросла у рази.

Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії Бердичівські герої-гармаші приймали вітання із Днем ракетних військ та артилерії

Сьогодні не є секретом, що на війні з сепаратистсько-російським ворогом бердичівська арта зарекомендувала себе як одна з найпотужніших військових частин української армії. Дві бригадні батареї були визнані кращими у вітчизняних Збройних силах. Бердичівські гармаші слугують гарантом миру та спокою в країні і у рідному місті, зазначили почесні гості свята, коли б не вони, хтозна, яким би було нинішнє життя українців.

Своїм «фірмовим» «Точно ціль!» артбригада з Бердичева заслужила стійку недобру славу по той бік фронту. Тим, що наносила ворогові непоправних втрат, тим, що у разі необхідності вміло підтримувала піхоту, тим, що залишалася незламною перед потужними натисками. У жорстоких боях «боги війни» віддавали свої життя за те, аби жила Україна, і перевага, зрештою, була за нашими вояками. Професійну підготовку артилеристів, їхню високу організованість, злагодженість та точність у розрахунках відзначив особисто Президент України: ворог, нагадав, не раз відчував усе це на собі. Відчував, серед іншого, завдяки таким, як Владислав Синіцин, Віталій Шерстюк, Віктор Гаврилюк, Ілля Чайковський, Костянтин Макаревич, Борис Ковальчук, Анатолій Островський та багато інших їхніх побратимів.

Самі ж гармаші констатують: вони бережуть та примножують бойові традиції українського війська і роблять все можливе (а іноді й неможливе), аби в Україні настав нарешті мир. Справедливий і переможний.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0