Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські газовики проводять місячник безпеки

Time Додано: середа, 30 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Бердичеві пропагують правила користування газовими приладами та проводять перевірку підготовки організацій та житлових будинків до зимового періоду. Щороку цим займаються працівники міськрайонного управління з експлуатації газового господарства.

Бердичівські газовики проводять місячник безпеки

Ще до початку місячника керівникам підприємств та організацій потрібно скласти із представниками управління угоди на газопостачання та технічне обслуговування, розповідає начальник служби внутрішньобудинкового газового обладнання. При цьому до угод додається ряд документів.

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: «Витяг із наказу про призначення відповідального за газове господарство із вказанням номеру посвідчення та датою атестації, акти перевірки технічного стану димових та вентиляційних каналів. Також необхідно надати графік контролю за роботою котлів через кожні 4 години у робочий час, у нічний час, у вихідні та на свята. Власники більш сучасних котлів із потужністю більше 220 кВт необхідно надати акти випробування систем газопостачання на щільність, акти перевірки топок, газоходів, налагодження автоматичної безпеки та регулювання; перевірку контрольно-вимірювальні прилади та протоколи з перевірки знань працівників техніки безпеки.»

Усі працівники газової служби мають змогу покращити та зміцнити знання на курсах філії навчального комбінату житлово-комунального господарства. У Бердичеві комбінат функціонує майже 30 років, говорить його завідувач Василь Дробний. На таких курсах, каже він, газовики підвищують кваліфікацію, переймають досвід ветеранів підприємства. Зі слів газовиків, проведення подібних заходів є невід’ємною частиною їхньої роботи, яка допомагає запобігти нещасним випадкам.

При підготовці до осінньо-зимового періоду працівники газової служби радять утеплити димові та вентиляційні канали, оскільки при мінусовій температурі вихідні гази конденсуються та осідають на стінках цегляних димоходів, що призводить до руйнації останніх.

Аби уникнути надзвичайної ситуації, кажуть газовики, перевіряючи підприємство, організацію чи житловий будинок, краще двічі приїхати туди, ніж допустити несправність. Ось і у котельні міського плавального басейну вони проводять повторну перевірку на щільність газових труб, чи не пропускають ті природне паливо. Аби запобігти аварійним випадкам, потрібно не втручатися самовільно у системи газопостачання і не дозволяти робити це стороннім особам, наголошують газовики.

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: «Ці роботи повинні виконувати тільки спеціалізовані організації, а саме Бердичівське управління газового господарства, та організації, що мають ліцензію і дозвіл на виконання робіт із газопостачання. Хотів би застерегти громадян, щоб не допускали до експлуатації газових приладів малолітніх дітей, людей, які неадекватно себе поводять, осіб, які не контролюють свої дії.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0