Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські газовики проводять місячник безпеки

Time Додано: середа, 30 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У Бердичеві пропагують правила користування газовими приладами та проводять перевірку підготовки організацій та житлових будинків до зимового періоду. Щороку цим займаються працівники міськрайонного управління з експлуатації газового господарства.

Бердичівські газовики проводять місячник безпеки

Ще до початку місячника керівникам підприємств та організацій потрібно скласти із представниками управління угоди на газопостачання та технічне обслуговування, розповідає начальник служби внутрішньобудинкового газового обладнання. При цьому до угод додається ряд документів.

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: «Витяг із наказу про призначення відповідального за газове господарство із вказанням номеру посвідчення та датою атестації, акти перевірки технічного стану димових та вентиляційних каналів. Також необхідно надати графік контролю за роботою котлів через кожні 4 години у робочий час, у нічний час, у вихідні та на свята. Власники більш сучасних котлів із потужністю більше 220 кВт необхідно надати акти випробування систем газопостачання на щільність, акти перевірки топок, газоходів, налагодження автоматичної безпеки та регулювання; перевірку контрольно-вимірювальні прилади та протоколи з перевірки знань працівників техніки безпеки.»

Усі працівники газової служби мають змогу покращити та зміцнити знання на курсах філії навчального комбінату житлово-комунального господарства. У Бердичеві комбінат функціонує майже 30 років, говорить його завідувач Василь Дробний. На таких курсах, каже він, газовики підвищують кваліфікацію, переймають досвід ветеранів підприємства. Зі слів газовиків, проведення подібних заходів є невід’ємною частиною їхньої роботи, яка допомагає запобігти нещасним випадкам.

При підготовці до осінньо-зимового періоду працівники газової служби радять утеплити димові та вентиляційні канали, оскільки при мінусовій температурі вихідні гази конденсуються та осідають на стінках цегляних димоходів, що призводить до руйнації останніх.

Аби уникнути надзвичайної ситуації, кажуть газовики, перевіряючи підприємство, організацію чи житловий будинок, краще двічі приїхати туди, ніж допустити несправність. Ось і у котельні міського плавального басейну вони проводять повторну перевірку на щільність газових труб, чи не пропускають ті природне паливо. Аби запобігти аварійним випадкам, потрібно не втручатися самовільно у системи газопостачання і не дозволяти робити це стороннім особам, наголошують газовики.

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: «Ці роботи повинні виконувати тільки спеціалізовані організації, а саме Бердичівське управління газового господарства, та організації, що мають ліцензію і дозвіл на виконання робіт із газопостачання. Хотів би застерегти громадян, щоб не допускали до експлуатації газових приладів малолітніх дітей, людей, які неадекватно себе поводять, осіб, які не контролюють свої дії.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0