Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські газовики нагадують: у користуванні газом — запорука безпеки громадян

Time Додано: субота, 23 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У період з 22-го грудня по 11-те січня у Бердичеві сталося чотири нещасних випадки, пов’язані з отруєнням чадним газом. Користуючись опалювальними газовими приладами, постраждали 13 людей, із них двоє дітей. Двоє чоловіків загинули. В управлінні експлуатації газового господарства інформують: основною причиною нещасних випадків є самовільна заміна й експлуатація опалювальних газових приладів, що робиться з грубим порушенням вимог Державних будівельних норм України.

Бердичівські газовики нагадують: у користуванні газом —  запорука безпеки громадян

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: “... Громадяни наймають працівників, які не мають ні досвіду роботи, ні жодного до них відношення. Усі роботи з газопостачання мають виконуватися лише спеціалізованими підприємствами газового господарства або ж підприємствами, що мають відповідні дозволи і ліцензії.”

До вищевказаної причини, говорять газовики, слід додати відсутність припливно-витяжної вентиляції приміщень, забруднення вентиляційних решіток пиловими та жировими накопиченнями та звичайне закриття вентканалів меблями.

Особливо обережними мешканців міста фахівці закликають бути у ці дні — коли температура повітря різко знизилася. Ні в якому разі не слід не забувати про перевірку тяги у димоходах та димооборотах опалювальних печей.

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: “Під час різкого похолодання у димоходах утворюється конденсат і зменшується тяга від котлів і проточних водонагрівачів, з яких продукти згоряння йдуть у димоходи. Також виникає небезпека утворення льодових накопичень у димовивідних патрубках від газових апаратів з відведенням продуктів згоряння крізь внутрішні стіни. ”

Газовики закликають бердичівлян періодично ретельно перевіряти та прочищати газові прилади та димові канали. Не можна залишати без нагляду працюючі прилади та ті, що не обладнані автоматикою безпеки, або ж функціонують з несправною автоматикою.

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: “Перед вмиканням газових приладів необхідно відчинити кватирку вікна та упевнитись у відсутності запаху газу. У багатьох оселях вікна — з металопластики, двері броньовані... У нічний час при зачинених дверях зникає доступ повітря в кімнати для спалювання газу в опалювальних газових приладах.”

Взагалі ж, телефон аварійної служби “104” ще ніхто не відміняв, нагадують фахівці, якщо відчули запах газу, потрібно негайно телефонувати за цим номером.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0