Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські газовики нагадують: у користуванні газом — запорука безпеки громадян

Time Додано: субота, 23 січ. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У період з 22-го грудня по 11-те січня у Бердичеві сталося чотири нещасних випадки, пов’язані з отруєнням чадним газом. Користуючись опалювальними газовими приладами, постраждали 13 людей, із них двоє дітей. Двоє чоловіків загинули. В управлінні експлуатації газового господарства інформують: основною причиною нещасних випадків є самовільна заміна й експлуатація опалювальних газових приладів, що робиться з грубим порушенням вимог Державних будівельних норм України.

Бердичівські газовики нагадують: у користуванні газом —  запорука безпеки громадян

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: “... Громадяни наймають працівників, які не мають ні досвіду роботи, ні жодного до них відношення. Усі роботи з газопостачання мають виконуватися лише спеціалізованими підприємствами газового господарства або ж підприємствами, що мають відповідні дозволи і ліцензії.”

До вищевказаної причини, говорять газовики, слід додати відсутність припливно-витяжної вентиляції приміщень, забруднення вентиляційних решіток пиловими та жировими накопиченнями та звичайне закриття вентканалів меблями.

Особливо обережними мешканців міста фахівці закликають бути у ці дні — коли температура повітря різко знизилася. Ні в якому разі не слід не забувати про перевірку тяги у димоходах та димооборотах опалювальних печей.

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: “Під час різкого похолодання у димоходах утворюється конденсат і зменшується тяга від котлів і проточних водонагрівачів, з яких продукти згоряння йдуть у димоходи. Також виникає небезпека утворення льодових накопичень у димовивідних патрубках від газових апаратів з відведенням продуктів згоряння крізь внутрішні стіни. ”

Газовики закликають бердичівлян періодично ретельно перевіряти та прочищати газові прилади та димові канали. Не можна залишати без нагляду працюючі прилади та ті, що не обладнані автоматикою безпеки, або ж функціонують з несправною автоматикою.

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: “Перед вмиканням газових приладів необхідно відчинити кватирку вікна та упевнитись у відсутності запаху газу. У багатьох оселях вікна — з металопластики, двері броньовані... У нічний час при зачинених дверях зникає доступ повітря в кімнати для спалювання газу в опалювальних газових приладах.”

Взагалі ж, телефон аварійної служби “104” ще ніхто не відміняв, нагадують фахівці, якщо відчули запах газу, потрібно негайно телефонувати за цим номером.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0