Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські газовики нагадують: у користуванні газом — запорука безпеки громадян

Time Додано: субота, 23 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У період з 22-го грудня по 11-те січня у Бердичеві сталося чотири нещасних випадки, пов’язані з отруєнням чадним газом. Користуючись опалювальними газовими приладами, постраждали 13 людей, із них двоє дітей. Двоє чоловіків загинули. В управлінні експлуатації газового господарства інформують: основною причиною нещасних випадків є самовільна заміна й експлуатація опалювальних газових приладів, що робиться з грубим порушенням вимог Державних будівельних норм України.

Бердичівські газовики нагадують: у користуванні газом —  запорука безпеки громадян

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: “... Громадяни наймають працівників, які не мають ні досвіду роботи, ні жодного до них відношення. Усі роботи з газопостачання мають виконуватися лише спеціалізованими підприємствами газового господарства або ж підприємствами, що мають відповідні дозволи і ліцензії.”

До вищевказаної причини, говорять газовики, слід додати відсутність припливно-витяжної вентиляції приміщень, забруднення вентиляційних решіток пиловими та жировими накопиченнями та звичайне закриття вентканалів меблями.

Особливо обережними мешканців міста фахівці закликають бути у ці дні — коли температура повітря різко знизилася. Ні в якому разі не слід не забувати про перевірку тяги у димоходах та димооборотах опалювальних печей.

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: “Під час різкого похолодання у димоходах утворюється конденсат і зменшується тяга від котлів і проточних водонагрівачів, з яких продукти згоряння йдуть у димоходи. Також виникає небезпека утворення льодових накопичень у димовивідних патрубках від газових апаратів з відведенням продуктів згоряння крізь внутрішні стіни. ”

Газовики закликають бердичівлян періодично ретельно перевіряти та прочищати газові прилади та димові канали. Не можна залишати без нагляду працюючі прилади та ті, що не обладнані автоматикою безпеки, або ж функціонують з несправною автоматикою.

Геннадій Андрусь, нач. служби внутрішньобудинкового газового обладнання: “Перед вмиканням газових приладів необхідно відчинити кватирку вікна та упевнитись у відсутності запаху газу. У багатьох оселях вікна — з металопластики, двері броньовані... У нічний час при зачинених дверях зникає доступ повітря в кімнати для спалювання газу в опалювальних газових приладах.”

Взагалі ж, телефон аварійної служби “104” ще ніхто не відміняв, нагадують фахівці, якщо відчули запах газу, потрібно негайно телефонувати за цим номером.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0