Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські футболісти здобули “бронзу” на міжнародному турнірі у Польщі

Time Додано: неділя, 09 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Бердичеві їх зустрічали мало не як справжніх героїв. Юні футболісти — вихованці дитячо-юнацької спортивної школи 99-го р.н. — повернулися з першого в їхньому житті міжнародного турніру, що відбувся у Польщі. Результатом поїздки став Кубок за ІІІ місце. Кращим гравцем ігор було оголошено нашого Владислава Вакулу, який спромігся 32 рази “розписатися” у воротах суперників. Турнір виявився чималим за масштабом — поляки приймали 240 команд з різних країн світу. Група, до якої увійшли бердичівляни, нараховувала 27 команд. Третє місце керівництво школи і тренер наших футболістів вважають успішним підсумком виступів.

Бердичівські футболісти здобули “бронзу” на міжнародному турнірі у Польщі

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева: “Те, що робили діти на полі, призвело до того, що нас боялись. Одесити відверто перестраховувались, вдаючись до не дуже спортивних методів. Представники Литви, яка стала пізніше переможцем турніру, зізнавались, що боялись зустрічатися з нами у півфіналі. Наші хлопці заслуговували на І місце.”

Юрій Свірський, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: “Мы их обыгрывали за счет сильных индивидуальных качеств каждого футболиста в отдельности... Они же выглядели более сбалансированными. Не «звёзды», но сильны в коллективной игре. Но мы их так напугали, что нас просили показать паспорта, мол, дети не того возраста. В общем, я доволен.”

Юрій Іванішен, захисник команди футболістів 99-го р.н.: “Мені здається, що ті команди, що були у нашій групі, були слабшими за нас. Більш менш достойна команда зустрілась нам у ¼ фіналу. З литовцями нам зіграти не довелось, а от команда з Одеси грала добре, особливо у нападі.”

І тренери, і самі футболісти кажуть: рівних їм в їхній віковій категорії практично не було. Можливо у тому, що не вдалося повністю розкритися і показати все, на що здатні, кажуть, винна негода. Після дощів, розповідають, довелося грати на справжнісінькому болоті.

Юрій Іванішен, захисник команди футболістів 99-го р.н.: “Там гарні стадіони, чудові поля, красива трава, а якщо газон гарний, то й гра гарна. Останньою у місті пішов сильний дощ, майже всі поля були у болоті і ми на них грали. Може тому й не перемогли...”

Юрій Свірський, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: “Дожди нам помешали... Поле - «тяжелое», соперники были немного сильнее физически. И то, проигрывая, мы смогли сравнять счет. Одесситы было уже остановились, и тут мы получили случайный гол в свои ворота. Вратарь поскользнулся — и всё...”

Подібні поїздки дітям дуже потрібні, говорить Юрій Свірський, вони знайомляться з європейським футболом, вчаться не губитися перед суперником, яким би він не був. У будь-якому випадку тренер вважає виступ своїх вихованців вдалим.

Юрій Свірський, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: “Дети прошли через этап награждения: огромная сцена, полный народу стадион, поздравления от почетных гостей, звучит слово «Бердичев»... Такого я еще не видел.”

Досвід виступу на турнірах такого рівня керівництво школи вважає незамінним. На жаль, кажуть, коштів на подібні поїздки немає, тому, судячи зі всього, цьогоріч за кордон вихованці дитячо-юнацької спортивної школи більше не поїдуть.

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева: “За підтримки підприємців Юрія Лисюка та Анатолія Кашпірука, ТОВ “Бердичівпиво” і, звичайно, міської влади ця поїздка була організована. Ми були впевнені, що здобудемо призове місце, тренер без відпустки пропрацював ціле літо, готуючись до ігор. Рахую, що 3 місце серед 27-ми команд є досить непоганим результатом.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0