Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські футболісти стали кращими на міжнародному юнацькому турнірі, що пройшов у Голландії

Time Додано: п'ятниця, 28 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Переможцями повернулися вихованці Бердичівської ДЮСШ із поїздки до Голландії. У країні тюльпанів вони брали участь у міжнародному юнацькому турнірі з футболу. Головні кубки та золоті медалі вибороли команда гравців 92-го р.н. на чолі із тренером Ігорем Лисюком і капітаном Тарасом Панасюком та футболісти 95-го р.н. під керівництвом Анатолія Гуменюка та капітана Віталія Лінчика. Вихованці Бориса Клочкова, гравці 96 р.н. (капітан Ярослав Кравчук), стали володарями срібних медалей та кубку за 2 місце. Найстарші, футболісти 91-го р.н., очолювані капітаном Іллею Гончаровим, серед 10-ти команд посіли 4 місце.

Бердичівські футболісти стали кращими на міжнародному юнацькому турнірі, що пройшов у Голландії

Віталій Лінчик капітан команди футболістів 1995 року народження: «Ми приїхали до Голландії, нас там дуже добре зустріли. Погода для змагань була не дуже сприятливою, але ми приклали зусиль та здобули 1 місце.»

Поки бердичівляни боролися за звання кращих, вдома за них гаряче вболівали рідні та знайомі. Не дивлячись на примхи погоди, вони не могли не прийти, щоб привітати переможців. Подібні зустрічі на рідній землі стають вже доброю традицією.

Григорій Лінчик дідусь переможця: «Нам приємно, що виїзд до Голландії наших футболістів став традиційним... Вже 3-й рік вони приїжджають звідти переможцями. Буквально недавно ми проводжали їх, вірили в них і наша віра справдилася... Дуже приємно їх зустрічати, не дивлячись на погоду. Ці юнаки прославили наше місто та нашу країну за кордоном. Приємно відчувати, що про них там вже знають.»

Вже наступного дня юні футболісти приступили до учбово-тренувального процесу. Відбувався він на майданчику, що, навряд чи, відповідає необхідним стандартам. Та фізичну і психологічну підготовку, а також технічну майстерність потрібно підтримувати та вдосконалювати: саме ці якості, зі слів тренерів, допомогли здобути таку важливу перемогу у Голландії.

Олександр Підгорчук директор Бердичівської ДЮСШ: «Перш за все, хотілося б відзначити, що діти, не зважаючи на важкі кліматичні умови та психологічне навантаження, на ігри настроювалися по максимуму. Робили це вони із таким азартом, що приємно було дивитися. Команди сподобались, перші місця — результат їхньої наполегливої праці та копіткої праці тренерів.»

Анатолій Гуменюк тренер-викладач Бердичівської ДЮСШ: «Я думаю, що цей турнір приніс чимало користі нашій команді. В першу чергу, ми набули міжнародного досвіду та порівняли наші можливості із можливостями команд із Німеччини, Голландії, Італії та Албанії... Думаю, якщо наші хлопці виграли 1 місце та здобули головний приз, то на сьогодні вони сильніші за інших як у фізичній підготовці, так і у плані підготовки технічної.»

Відіграти усі матчі, як того вимагав турнірний графік, завадила несприятлива погода: у голладському місті Омен майже весь час йшли дощі, розповідають футболісти. Щодо суперників, то зі слів бердичівлян, здебільшого наші команди були на голову вищими за них.

Олександр Майданюк гравець команди футболістів 1992 року народження: «Выступлением на турнире мы довольны. На групповой стадии мы били пенальти. Ребята волновались, но мы прошли и заняли 1 место. В финале встретились с немцами. Игра с ними оказалась не очень сложной: в 1 тайме мы уже вели со счетом 4:1, игра была уже сделана... Основной нашей задачей было выполнение всех тренерских установок. Мы их выполнили и это стало залогом нашего успеха.»

Наступного року для групи гравців подорож до Голландії буде безкоштовною: такі привілеї встановлені господарями змагань для переможців. Сьогодні ж керівництво ДЮСШ дякує усім тим, без чиєї допомоги дана поїздка не відбулася б.

Олександр Підгорчук директор Бердичівської ДЮСШ: «У першу чергу, це — міський голова Василь Мазур. Батьки дітей також надали частину коштів. Звичайно, допомогли спонсори: солодова компанія, швейна фабрика, ПП Ревега, місцеві пиво- та хлібозаводи, підприємство «Чиста криниця», ПП Кашперук та ПП Балянов. Ці люди зрозуміли, що це — далека поїздка, і допомогли хто харчуванням, хто фінансово. Велика подяка їм від дітей і від спортивної школи.»

Важливість здобутих нагород важко переоцінити, говорить Олександр Підгорчук, та головним, на його думку є те, що ніхто із близько 50-ти дітей під час тривалої та нелегкої подорожі не захворів та усі повернулися додому живими та здоровими.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0