Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські фотохудожники продовжують підкорювати міжнародні фотофоруми

Time Додано: вівторок, 19 жовт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Вони знову ловили очима через об’єктиви своїх фотоапаратів непомітне для більшості людей. Відображали побачене у своїх роботах і, як наслідок, потрапили у число найкращих з-поміж майже 4 тисяч творів. Учасники фотоклубу «Бердичів» повернулися з V-го ювілейного міжнародного салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову», що пройшов у Рівному.

Бердичівські фотохудожники продовжують підкорювати міжнародні фотофоруми

Це вже другий вдалий виступ бердичівлян: минулого року фоторобота Володимира Полішука «Родина» взяла на вернісажі диплом. Ще півроку після того, розповідає митець, він виходив зі ступору, не уявляючи, як фотографувати далі, аби виходило не гірше. Вирішив нікого не копіювати, а продовжувати працювати у своєму стилі.

Володимир Поліщук, член фотоклубу «Бердичів» (МПК ім.О.Шабельника): “Деякі скептики кажуть: один раз перемогти — це випадок, двічі — це збіг, а тричі — закономірність. Це ще раз доводить, що це закономірність. Щодо наших робіт, ми відрядили 5 чоловік, двоє з них були відзначені”.

Василь Мельник, Петро Петровський, Володимир Поліщук, Олександр Сторожук та Олександр Дальянський подали до розгляду високопрофесійного міжнародного журі два пейзажі і три жанрові портрети. «Посмішка тисячоліття» у виконанні Володимира Поліщука і «Народ Божий» Петра Петровського були відзначені фахівцями.

Петро Петровський, член фотоклубу «Бердичів» (МПК ім.О.Шабельника): “В Бердичев из Америки и США приехали евреи, чтобы отпраздновать свои праздники, передавали Тору на золотых свитках. Я снимал это событие и некоторые снимки посчитал нужным отправить на фотовернисаж. Там судьи ее отметили, она попала в экспозицию и благодаря этому мы поехали».

Володимир Поліщук любить поєднувати роботу фотографа і творчість фотохудожника. Каже: якось сфотографував дівчину на документ, а потім попросив її дозволу зробити художній знімок для себе.

Володимир Поліщук, член фотоклубу «Бердичів» (МПК ім.О.Шабельника): “Коли я став перед цією дитиною і побачив її очі, то зробив один-єдиний кадр, який дозволив мені назвати майбутню роботу “Посмішка тисячоліття”. Вона настільки була схожа на Мону Лізу, що мені залишалося тільки змоделювати за допомогою світла цей образ і відтворити його на папері”.

Тепер обличчя бердичівської «Джоконди» знатимуть у 49-ти країнах світу – саме такою була цьогорічна географія фотовернісажу. Кращі знімки, у тому числі і наших земляків, увійдуть до каталогу. Але це далеко не все, чим відзначились бердичівляни на ювілейному салоні. У Рівному вже давно захопилися творчістю вихованців циркової студії «Диваки», які брали участь у шоу «Україна має талант». Організатори виставки запитали, чи не зможуть бердичівські фотохудожники привезти із собою артистів.

Володимир Поліщук, член фотоклубу «Бердичів» (МПК ім.О.Шабельника): “Завдяки начальнику відділу культури Олені Петрівській, керівнику циркової студії “Диваки” та міському голові Василю Мазуру нам не лише вдалося привезти студію, а й приїхати до Рівного на автобусі. Ми були першими і єдиними, хто приїхав на вернісаж цілою делегацією”.

«Диваки» продемонстрували міжнародній фотоеліті три номери, за що отримали подарункові календарі та подяку від оргкомітету.

Арсеній Храпійчук, вихованець народної аматорської циркової студії “Диваки”: “Я показував номер “Аватар”, було не страшно. Люди гарно реагували на наші виступи, багато фотографували”.

Не злякались високопрофесійної аудиторії і шестирічні Рома Косаківський та Саша Вітомська, для яких це був перший серйозний виступ на публіці. Рівняни гідно оцінили бердичівських артистів і фотомитців.

Олександр Харват, майстер міжнародного рівня (EFIAP), голова оргкомітету: “Ці діти вразили всіх — те, що вони показали, - це справжнє диво. Недарма колектив так і називається. Рівненські та бердичівські фотохудожники вже є побратимами, сподіваюсь, що наша співпраця з ними буде такою ж гарною, як і сьогодні”.

Наразі, розповідають члени фотоклубу “Бердичів”, їхні твори перебувають на виставках у Румунії та Узбекистані. На думку митців, лише порівнюючи роботи свої з роботами визнаних метрів фотографії, можна належно оцінити особистий професійний рівень, а отже, - далі рости і розвиватися.

Петро Петровський, член фотоклубу «Бердичів» (МПК ім.О.Шабельника): “Страха скорее всего нет, потому что это ведь не лотерея: выиграешь-проиграешь. А здесь ты больше всего хочешь знать, на правильном ли ты пути».

Володимир Поліщук, член фотоклубу «Бердичів» (МПК ім.О.Шабельника): “Є таке прислів’я: “Падаючи й встаючи, ми ростемо”. Для того, щоб справді вирости, треба кілька разів упасти. Якщо хочеш досягнути вершин у фотографічному світі, треба не боятися, а йти вперед”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0