Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські “фенікси” запросили маленьких городян до святкування Масляної

Time Додано: неділя, 06 бер. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Здається, не встигли у Бердичеві відсвяткувати початок Масляної, як настав останній день, коли було можна доволі набешкетуватися і смачно без усіляких обмежень поїсти. Ніщо так не символізувало останні дні правління зими, як місцеві вулиці: тротуари вздовж були чітко поділені надвоє — паралельно з білосніжними доріжками розташувалися майже сухі смуги асфальту. Саме такого дня активісти громадських організацій “Фенікс” та “Воскресіння” вирішили подарувати “масляне” свято маленьким бердичівлянам.

Бердичівські “фенікси” запросили маленьких городян до святкування Масляної

Любов Трибун, голова БМГО “Фенікс”: “ Сьогодні ми святкуємо Масляну, а також початок реалізації проекту «Кольорова країна». Це проект, в якому молодь навчатимуть новим навичкам та знанням аніматори-волонтери. Вони, до речі, взяли участь у сьогоднішньому заході, намагаючись подарувати радість усім бердичівлянам – і просто перехожим, і тим, хто ходить до клубу «Рожеве слоненя».”

На заклики скоморохів підтягуватися усьому чесному люду до клубу “Рожеве слоненя” відгукнулося чимало бажаючих. Хто вирішив провести зиму саме тут, не пошкодував: один за одним на них чекали веселі конкурси, а на столах зманювали заготовлені подарунки, що їх обіцяли вручити кожному учаснику святкового дійства. Здається, сама природа визначала, кому бути у ньому переможцями: як прихильники зими не намагалися виграти, ні в чому їм не таланило, “весняна” дітлашня весь час опинялася на крок попереду. Разом із малечею раділи й дорослі.

Людмила Слободянюк, разом із дитиною святкувала Масляну: “ Я згадую своє дитинство. Це настільки велике враження, настільки приємно… Є що розповісти своїм дітям. Вони радіють, у них залишиться безліч спогадів про свято Весни.”

Багато чого довелося пройти дітям, поки не дісталися вони останнього конкурсу — на швидкісне поїдання млинців. Непросто було його учасникам: за лічені секунди увім’яти смачний символ Масляної не кожен, знаєте, зможе. Ех, коли б вони знали, що стануть не єдиними, хто спробує цю смакоту. Вже через кілька хвилин млинці в обидві щоки наминали усі учасники “Масляної” “по-феніксівські”.

Любов Трибун, голова БМГО “Фенікс”: “ Мені завжди подобається, коли діти сміються, коли радіють. Якщо трапляється нагода влаштувати таке свято, ми, звичайно, нею користуємося: ходимо гратися у двори чи бешкетуємо у «Рожевому слоненяті». До дітей на заняття приходять клоуни, і я думаю, що це непогано, коли діти радіють. Вони – найщиріша публіка.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0