Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські “фенікси” запросили маленьких городян до святкування Масляної

Time Додано: неділя, 06 бер. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Здається, не встигли у Бердичеві відсвяткувати початок Масляної, як настав останній день, коли було можна доволі набешкетуватися і смачно без усіляких обмежень поїсти. Ніщо так не символізувало останні дні правління зими, як місцеві вулиці: тротуари вздовж були чітко поділені надвоє — паралельно з білосніжними доріжками розташувалися майже сухі смуги асфальту. Саме такого дня активісти громадських організацій “Фенікс” та “Воскресіння” вирішили подарувати “масляне” свято маленьким бердичівлянам.

Бердичівські “фенікси” запросили маленьких городян до святкування Масляної

Любов Трибун, голова БМГО “Фенікс”: “ Сьогодні ми святкуємо Масляну, а також початок реалізації проекту «Кольорова країна». Це проект, в якому молодь навчатимуть новим навичкам та знанням аніматори-волонтери. Вони, до речі, взяли участь у сьогоднішньому заході, намагаючись подарувати радість усім бердичівлянам – і просто перехожим, і тим, хто ходить до клубу «Рожеве слоненя».”

На заклики скоморохів підтягуватися усьому чесному люду до клубу “Рожеве слоненя” відгукнулося чимало бажаючих. Хто вирішив провести зиму саме тут, не пошкодував: один за одним на них чекали веселі конкурси, а на столах зманювали заготовлені подарунки, що їх обіцяли вручити кожному учаснику святкового дійства. Здається, сама природа визначала, кому бути у ньому переможцями: як прихильники зими не намагалися виграти, ні в чому їм не таланило, “весняна” дітлашня весь час опинялася на крок попереду. Разом із малечею раділи й дорослі.

Людмила Слободянюк, разом із дитиною святкувала Масляну: “ Я згадую своє дитинство. Це настільки велике враження, настільки приємно… Є що розповісти своїм дітям. Вони радіють, у них залишиться безліч спогадів про свято Весни.”

Багато чого довелося пройти дітям, поки не дісталися вони останнього конкурсу — на швидкісне поїдання млинців. Непросто було його учасникам: за лічені секунди увім’яти смачний символ Масляної не кожен, знаєте, зможе. Ех, коли б вони знали, що стануть не єдиними, хто спробує цю смакоту. Вже через кілька хвилин млинці в обидві щоки наминали усі учасники “Масляної” “по-феніксівські”.

Любов Трибун, голова БМГО “Фенікс”: “ Мені завжди подобається, коли діти сміються, коли радіють. Якщо трапляється нагода влаштувати таке свято, ми, звичайно, нею користуємося: ходимо гратися у двори чи бешкетуємо у «Рожевому слоненяті». До дітей на заняття приходять клоуни, і я думаю, що це непогано, коли діти радіють. Вони – найщиріша публіка.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0