Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські допризовники стали переможцями обласних змагань

Time Додано: середа, 02 квіт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Протягом кількох днів у місті проходила спартакіада області серед допризовної молоді. Не зовсім вдало стартувала на ній команда бердичівських юнаків: за результатами трьох видів семиборства наші земляки не входили до групи лідерів. Значно краще Олександр Буба, Дмитро Коденський, Антон Іськов та Ернест Мардоянц виступили під час подолання смуги перешкод та кросу на 3000 м. Першою стала команда бердичівлян у змаганнях зі стрільби із автоматичної зброї. Остаточну крапку у боротьбі за золоті медалі поставили змагання з плавання, у яких четвірка допризовників із нашого міста не залишила шансів жодній із команд.

Бердичівські допризовники стали переможцями обласних змагань

На церемонії нагородження із завершенням спартакіади учасників привітали начальник відділу фізичної культури і спорту Житомирської ОДА Наталія Харькіна, заступник Бердичівського міського голови Іван Демусь та начальник міського відділу фізичної культури і спорту Сергій Ковальчук. Зі слів виступаючих, юнаки Житомирщини показали результати, з якими сміливо можна вирушати на Всеукраїнські змагання.

Наталія Харькіна нач. відділу фізичної культури і спорту Житомирської ОДА: «Ми вже не вперше організовуємо обласну спартакіаду допризовників саме у Бердичеві... Завжди, у будь-якому році, міська влада Бердичева та артбригада на гідному рівні організовують змагання... Хочеться відмітити, що хлопці з міст та районів області показали досить пристойні результаті. Я думаю, що ми можемо сподіватися на не менш гарні результати і на Всеукраїнських змаганнях.»

Сергій Ковальчук нач. відділу фізичної культури і спорту Бердичівського міськвиконкому: «Відповідна робота, що була проведена у попередні роки і у поточному році, принесла свої результати. У вересні 2007-го ми провели першість міста серед допризовників. Із вересня збірна міста була укомплектована і планомірно готувалася до виступу на цих змаганнях. Результат ми знаємо – бердичівляни стали першими.»

Почесні грамоти та медалі за призові місця отримали переможці у кожному із видів семиборства. За сумою набраних балів абсолютним чемпіоном у особистому заліку став наш Дмитро Коденський. Третє місце серед команд посіли представники Черняхівського району, командою № 2 стали юнаки із м. Новоград-Волинський. Кубок переможців, золоті медалі та звання кращої команди допризовників отримали бердичівляни.

Олександр Буба учасник міської команди допризовників: «У перші дні змагань наша команда виступила не дуже вдало. Але потім ми змогли зібратися і показати гарні результати. Непогано пробігли крос, провели змагання зі стрільби та з плавання. В результаті заробили високу кількість балів, завдяки чому посіли місце, на яке очікували.»

Дмитро Коденський учасник міської команди допризовників: «Я вже не вперше беру участь у подібних змаганнях і з кожним роком намагаюся поліпшити свої результати. Цього року мені вдалося досягти максимуму, посісти 1 місце. Але я не збираюся зупинятися на досягнутому: наша команда готуватиметься до Всеукраїнських змагань.»

Організатори змагань оголосили попередній список учасників збірної області, яка виступатиме на Всеукраїнських змаганнях. Бердичів у ній представлятимуть Дмитро Коденський та Олександр Буба.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0