Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські допризовники стали переможцями обласних змагань

Time Додано: середа, 02 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Протягом кількох днів у місті проходила спартакіада області серед допризовної молоді. Не зовсім вдало стартувала на ній команда бердичівських юнаків: за результатами трьох видів семиборства наші земляки не входили до групи лідерів. Значно краще Олександр Буба, Дмитро Коденський, Антон Іськов та Ернест Мардоянц виступили під час подолання смуги перешкод та кросу на 3000 м. Першою стала команда бердичівлян у змаганнях зі стрільби із автоматичної зброї. Остаточну крапку у боротьбі за золоті медалі поставили змагання з плавання, у яких четвірка допризовників із нашого міста не залишила шансів жодній із команд.

Бердичівські допризовники стали переможцями обласних змагань

На церемонії нагородження із завершенням спартакіади учасників привітали начальник відділу фізичної культури і спорту Житомирської ОДА Наталія Харькіна, заступник Бердичівського міського голови Іван Демусь та начальник міського відділу фізичної культури і спорту Сергій Ковальчук. Зі слів виступаючих, юнаки Житомирщини показали результати, з якими сміливо можна вирушати на Всеукраїнські змагання.

Наталія Харькіна нач. відділу фізичної культури і спорту Житомирської ОДА: «Ми вже не вперше організовуємо обласну спартакіаду допризовників саме у Бердичеві... Завжди, у будь-якому році, міська влада Бердичева та артбригада на гідному рівні організовують змагання... Хочеться відмітити, що хлопці з міст та районів області показали досить пристойні результаті. Я думаю, що ми можемо сподіватися на не менш гарні результати і на Всеукраїнських змаганнях.»

Сергій Ковальчук нач. відділу фізичної культури і спорту Бердичівського міськвиконкому: «Відповідна робота, що була проведена у попередні роки і у поточному році, принесла свої результати. У вересні 2007-го ми провели першість міста серед допризовників. Із вересня збірна міста була укомплектована і планомірно готувалася до виступу на цих змаганнях. Результат ми знаємо – бердичівляни стали першими.»

Почесні грамоти та медалі за призові місця отримали переможці у кожному із видів семиборства. За сумою набраних балів абсолютним чемпіоном у особистому заліку став наш Дмитро Коденський. Третє місце серед команд посіли представники Черняхівського району, командою № 2 стали юнаки із м. Новоград-Волинський. Кубок переможців, золоті медалі та звання кращої команди допризовників отримали бердичівляни.

Олександр Буба учасник міської команди допризовників: «У перші дні змагань наша команда виступила не дуже вдало. Але потім ми змогли зібратися і показати гарні результати. Непогано пробігли крос, провели змагання зі стрільби та з плавання. В результаті заробили високу кількість балів, завдяки чому посіли місце, на яке очікували.»

Дмитро Коденський учасник міської команди допризовників: «Я вже не вперше беру участь у подібних змаганнях і з кожним роком намагаюся поліпшити свої результати. Цього року мені вдалося досягти максимуму, посісти 1 місце. Але я не збираюся зупинятися на досягнутому: наша команда готуватиметься до Всеукраїнських змагань.»

Організатори змагань оголосили попередній список учасників збірної області, яка виступатиме на Всеукраїнських змаганнях. Бердичів у ній представлятимуть Дмитро Коденський та Олександр Буба.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0