Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські дітки зустріли Хелловін

Time Додано: субота, 30 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Чому у коридорі громадського освітнього центру «Стар-Центр» так яскраво і якось … моторошно? Зі стелі звисають маленькі паперові привиди та персонаж, чимось схожий на Шапокляк у молодості, судячи зі всього, відьма. Та й маленькі мешканці на запитання, чи не на день народження когось із них вони тут зібрались, впевнено англійською відповідають: «Ні». Та й, власне, на маленьких розбишак вони якось не схожі… Відьмочки, вампіри, злі гноми, недобрі феї, кажани і ще багато різної маленької нечисті, але не страшної, а навпаки – веселої…

Бердичівські дітки зустріли Хелловін

Вивчати англійську мову і не познайомитись зі старовинним святом Хелловіном – гріх, вирішили педагоги «Стар-Центру» і запросили дітлахів взяти участь у дійстві магічної сили.

Анна Воронова, керівник ГОЦ «Стар-Центр»: «Этот праздник мы решили провести для наших деток, ибо это хороший праздник. Герои здесь не очень добрые, но сам по себе праздник этот – очень добрый. Дети знакомятся с американской культурой и при этом празднуют. Кроме всего, это очень хорошая практика в изучении языка, прекрасная возможность прочувствовать его вживую. »

Хелловін просто так не приходить, його треба закликати піснею. Веселою… й трохи моторошною. Ну а коли свято завітало до вас у гості, можна і погратися досхочу. Усі ігри цієї ночі зводяться до одного – потрібно, аби було весело... ну і трохи жахливо. Тому конкурс на швидкісне діставання яблука з води чергується з малюванням монстриків. На Заході у Хелловін діти з піснями ходять хатами, виторговуючи солодощі, у Бердичеві – пишуть батькам вітальні листівки та читають вірші. Точнісінько, як у далекій Америці, грають у «Trіk Or Treat», що приблизно означає («винагорода або бешкет»). Не хочеш, мовляв, аби чортик розніс твою оселю у пух і порох, – пригости його цукеркою.

По-різному відзначають у країнах світу це поки що не дуже звичне для українців свято. Та, здається, у Бердичеві його перспектива доволі райдужна, меншою мірою, ті, кого нині прийнято називати майбутнім нашої держави, дали йому «добро», знайшовши у Хелловіні свої принади.

Олена Тетарчук, учасниця свята: «Мені сподобалось це свято, коли виросту, може побачу його по-справжньому. Хочу побажати усім відчути радість від цього свята і ніколи не робіть зла. І передайте це всім»

Артур Повар, учасник свята: «Я дуже люблю дивитися страшні фільми. У багатьох з них показують Хелловін. Хочеться побачити його святкування в Україні, але обурює те, що його немає. Думаю, коли вивчу англійську, то поїду в Америку і стану американцем.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0