Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати знову проголосували за те, щоб “Бердичівтеплоенерго” надали кредит

Time Додано: середа, 07 лип. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Бердичівські народні обранці знову зібралися для того, аби надати дозвіл КП “Бердичівтеплоенерго” на оформлення кредиту. Спроба ця не перша, говорить міський голова, “кредитне” питання розглядали вже не раз, та отримати гроші так і не вдалося. Втім, як і решті українських міст, котрі стикаються з аналогічною проблемою. Кредит на суму 9 млн. грн. планують брати в “Державному Ощадбанку України”.

Бердичівські депутати знову проголосували за те, щоб “Бердичівтеплоенерго” надали кредит

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Умови кредиту — 36 місяців, більше не дають. Відсотки — 22-23%, сума — 9 млн. грн. Заборгованість міста складає 18,8 млн. грн., 7,6 млн з яких — 2008-2009-го років.”

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Тут нюанс єдиний: ми нічого не змінюємо, таке рішення вже приймали. Просто ми маємо гарантувати повернення кредиту, адже щодо “Тепломережі” у нас є певні сумніви...”

Ухвалили депутати і внесення змін до бюджету Бердичева на 2010-й рік. Згідно них, планується виділення 900 тис. грн. на погашення “Бердичівтеплоенерго” відсотків по кредиту. Майже 100 тисяч отримає міська лікарня: на ці кошти там збираються придбати нові меблі та матраци, а також здійснити монтаж автоматичної системи сигналізації та кондиціонерів. Для відшкодування різниці між затвердженим розміром тарифів та економічно обґрунтованими витратами 90 тисяч гривень місто виділить підприємствам ЖКГ для проведення розрахунків із санітарами міста — ТОВ “Полісся-Екосфера”.

Сумна доля очікує на споруду, що знаходиться на вул. Шевченка, 18/1 та нежитлове приміщення на Шевченка, 18/2: депутати ухвалили рішення про їхнє знесення. Для початку визначать ринкову вартість об’єктів, потім — вид компенсації цієї вартості їхньому власнику, далі, власне, на об’єкти чекає розбирання. Якщо суд вирішить скасувати право власності на споруду, а міська рада компенсує власникові її вартість, остання звернеться до суду з позовом про відшкодування розміру компенсації.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0