Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати знову проголосували за те, щоб “Бердичівтеплоенерго” надали кредит

Time Додано: середа, 07 лип. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Бердичівські народні обранці знову зібралися для того, аби надати дозвіл КП “Бердичівтеплоенерго” на оформлення кредиту. Спроба ця не перша, говорить міський голова, “кредитне” питання розглядали вже не раз, та отримати гроші так і не вдалося. Втім, як і решті українських міст, котрі стикаються з аналогічною проблемою. Кредит на суму 9 млн. грн. планують брати в “Державному Ощадбанку України”.

Бердичівські депутати знову проголосували за те, щоб “Бердичівтеплоенерго” надали кредит

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Умови кредиту — 36 місяців, більше не дають. Відсотки — 22-23%, сума — 9 млн. грн. Заборгованість міста складає 18,8 млн. грн., 7,6 млн з яких — 2008-2009-го років.”

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Тут нюанс єдиний: ми нічого не змінюємо, таке рішення вже приймали. Просто ми маємо гарантувати повернення кредиту, адже щодо “Тепломережі” у нас є певні сумніви...”

Ухвалили депутати і внесення змін до бюджету Бердичева на 2010-й рік. Згідно них, планується виділення 900 тис. грн. на погашення “Бердичівтеплоенерго” відсотків по кредиту. Майже 100 тисяч отримає міська лікарня: на ці кошти там збираються придбати нові меблі та матраци, а також здійснити монтаж автоматичної системи сигналізації та кондиціонерів. Для відшкодування різниці між затвердженим розміром тарифів та економічно обґрунтованими витратами 90 тисяч гривень місто виділить підприємствам ЖКГ для проведення розрахунків із санітарами міста — ТОВ “Полісся-Екосфера”.

Сумна доля очікує на споруду, що знаходиться на вул. Шевченка, 18/1 та нежитлове приміщення на Шевченка, 18/2: депутати ухвалили рішення про їхнє знесення. Для початку визначать ринкову вартість об’єктів, потім — вид компенсації цієї вартості їхньому власнику, далі, власне, на об’єкти чекає розбирання. Якщо суд вирішить скасувати право власності на споруду, а міська рада компенсує власникові її вартість, остання звернеться до суду з позовом про відшкодування розміру компенсації.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0