Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати зібралися на останню цього року сесію

Time Додано: середа, 30 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Оперативно і загалом злагоджено пройшла остання цього року сесія Бердичівської міської ради: розгляд 20-ти з лишнім питань, що увійшли до порядку денного, тривав трохи більше 40 хвилин. Серед іншого народні обранці вирішили затвердити містобудівне обґрунтування на першочергове розміщення садибної забудови у мікрорайоні Елінг. Інваліди ВВв, учасники бойових дій, учасники війни та ветерани праці, які проживають в оселях без комунальних зручностей, у 2010-му році зможуть митися у міській лазні за половину вартості квитка.

Бердичівські депутати зібралися на останню цього року сесію

За особливі заслуги у галузі наукової, освітянської, громадської та муніципальної діяльності та у зв’язку із 55-річчям звання «Почесного громадянина Бердичева» отримав директор Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права Володимир Ольшевський. Із відповідним поданням виступив колектив закладу, підтримали його члени виконавчого комітету і ось тепер депутатським рішенням Володимир Ольшевським офіційно став «ювілейним» 55-м Почесним бердичівлянином.

Володимир Ольшевський, Почесний громадянин м. Бердичева: «Я вважаю, особисто моєї заслуги у цій нагороді відсотків 10. Це – заслуга усього колективу, яку я вважаю авансом, що його потрібно відпрацьовувати. Перед колективом стоять дуже великі завдання, а ще більше перед нами великих проблем. Думаю, ми будемо працювати так, аби, меншою мірою, не зганьбити Бердичів.»

Рік був непростий, але місто гідно його завершує, підсумував наприкінці сесії Бердичівський міський голова. У цьому, вважає Василь Мазур, воно має завдячувати згуртованості у діях народних обранців, апарату виконавчого комітету та усіх бердичівлян.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «На жаль, багато питань нам довелося відкласти, через неможливість їхнього вирішення. Але й зроблено було чимало, і сьогодні, напередодні Нового року, я би хотів усім нам побажати здоров’я, оптимізму і віри у те, що 2010-й рік буде кращим для міста. Хочу кожній сім’ї побажати родинного затишку, благополуччя і найголовнішого – здоров’я. Будуть здоров’я й оптимізм – буде й бажання працювати.»

Досвід у вирішенні різного роду питань, що був набутий у 2009-му, на думку міського голови, доцільно буде перенести на рік наступний.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «2010-й рік, думаю, буде багато в чому вирішальним для країни. Але місто Бердичів не повинне змінити підходи у вирішенні питань, що існують нині. Що це за підходи? Порядність у людських стосунках і згуртованість. Думаю, якщо ми йтимемо вже обраним шляхом, то нам багато чого вдасться. Ну а оцінку нам дадуть бердичівляни.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0