Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати зібралися на останню цього року сесію

Time Додано: середа, 30 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Оперативно і загалом злагоджено пройшла остання цього року сесія Бердичівської міської ради: розгляд 20-ти з лишнім питань, що увійшли до порядку денного, тривав трохи більше 40 хвилин. Серед іншого народні обранці вирішили затвердити містобудівне обґрунтування на першочергове розміщення садибної забудови у мікрорайоні Елінг. Інваліди ВВв, учасники бойових дій, учасники війни та ветерани праці, які проживають в оселях без комунальних зручностей, у 2010-му році зможуть митися у міській лазні за половину вартості квитка.

Бердичівські депутати зібралися на останню цього року сесію

За особливі заслуги у галузі наукової, освітянської, громадської та муніципальної діяльності та у зв’язку із 55-річчям звання «Почесного громадянина Бердичева» отримав директор Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права Володимир Ольшевський. Із відповідним поданням виступив колектив закладу, підтримали його члени виконавчого комітету і ось тепер депутатським рішенням Володимир Ольшевським офіційно став «ювілейним» 55-м Почесним бердичівлянином.

Володимир Ольшевський, Почесний громадянин м. Бердичева: «Я вважаю, особисто моєї заслуги у цій нагороді відсотків 10. Це – заслуга усього колективу, яку я вважаю авансом, що його потрібно відпрацьовувати. Перед колективом стоять дуже великі завдання, а ще більше перед нами великих проблем. Думаю, ми будемо працювати так, аби, меншою мірою, не зганьбити Бердичів.»

Рік був непростий, але місто гідно його завершує, підсумував наприкінці сесії Бердичівський міський голова. У цьому, вважає Василь Мазур, воно має завдячувати згуртованості у діях народних обранців, апарату виконавчого комітету та усіх бердичівлян.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «На жаль, багато питань нам довелося відкласти, через неможливість їхнього вирішення. Але й зроблено було чимало, і сьогодні, напередодні Нового року, я би хотів усім нам побажати здоров’я, оптимізму і віри у те, що 2010-й рік буде кращим для міста. Хочу кожній сім’ї побажати родинного затишку, благополуччя і найголовнішого – здоров’я. Будуть здоров’я й оптимізм – буде й бажання працювати.»

Досвід у вирішенні різного роду питань, що був набутий у 2009-му, на думку міського голови, доцільно буде перенести на рік наступний.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «2010-й рік, думаю, буде багато в чому вирішальним для країни. Але місто Бердичів не повинне змінити підходи у вирішенні питань, що існують нині. Що це за підходи? Порядність у людських стосунках і згуртованість. Думаю, якщо ми йтимемо вже обраним шляхом, то нам багато чого вдасться. Ну а оцінку нам дадуть бердичівляни.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0