Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати зібралися на останню цього року сесію

Time Додано: середа, 30 груд. 2009, 06:00 ( майже 8 років назад )

Оперативно і загалом злагоджено пройшла остання цього року сесія Бердичівської міської ради: розгляд 20-ти з лишнім питань, що увійшли до порядку денного, тривав трохи більше 40 хвилин. Серед іншого народні обранці вирішили затвердити містобудівне обґрунтування на першочергове розміщення садибної забудови у мікрорайоні Елінг. Інваліди ВВв, учасники бойових дій, учасники війни та ветерани праці, які проживають в оселях без комунальних зручностей, у 2010-му році зможуть митися у міській лазні за половину вартості квитка.

Бердичівські депутати зібралися на останню цього року сесію

За особливі заслуги у галузі наукової, освітянської, громадської та муніципальної діяльності та у зв’язку із 55-річчям звання «Почесного громадянина Бердичева» отримав директор Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права Володимир Ольшевський. Із відповідним поданням виступив колектив закладу, підтримали його члени виконавчого комітету і ось тепер депутатським рішенням Володимир Ольшевським офіційно став «ювілейним» 55-м Почесним бердичівлянином.

Володимир Ольшевський, Почесний громадянин м. Бердичева: «Я вважаю, особисто моєї заслуги у цій нагороді відсотків 10. Це – заслуга усього колективу, яку я вважаю авансом, що його потрібно відпрацьовувати. Перед колективом стоять дуже великі завдання, а ще більше перед нами великих проблем. Думаю, ми будемо працювати так, аби, меншою мірою, не зганьбити Бердичів.»

Рік був непростий, але місто гідно його завершує, підсумував наприкінці сесії Бердичівський міський голова. У цьому, вважає Василь Мазур, воно має завдячувати згуртованості у діях народних обранців, апарату виконавчого комітету та усіх бердичівлян.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «На жаль, багато питань нам довелося відкласти, через неможливість їхнього вирішення. Але й зроблено було чимало, і сьогодні, напередодні Нового року, я би хотів усім нам побажати здоров’я, оптимізму і віри у те, що 2010-й рік буде кращим для міста. Хочу кожній сім’ї побажати родинного затишку, благополуччя і найголовнішого – здоров’я. Будуть здоров’я й оптимізм – буде й бажання працювати.»

Досвід у вирішенні різного роду питань, що був набутий у 2009-му, на думку міського голови, доцільно буде перенести на рік наступний.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «2010-й рік, думаю, буде багато в чому вирішальним для країни. Але місто Бердичів не повинне змінити підходи у вирішенні питань, що існують нині. Що це за підходи? Порядність у людських стосунках і згуртованість. Думаю, якщо ми йтимемо вже обраним шляхом, то нам багато чого вдасться. Ну а оцінку нам дадуть бердичівляни.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0