Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати зібралися на 37-му сесію

Time Додано: четвер, 10 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Урочисто і з подарунків розпочалася 37-ма сесія Бердичівської міської ради. Вітання із Днем місцевого самоврядування приймали Бердичівський міський голова, секретар міської ради, представники депутатського корпусу та апарату виконавчого комітету. Окрім того, Василя Мазура поздоровили із врученням найвищої нагороди Уряду – Почесної грамоти Кабінету міністрів України, яку він нещодавно отримав з рук Прем’єр-Міністра. Із цією подією міського голову привітали керівники усіх депутатських фракцій, військові, медики, освітяни, працівники виконкому. Самі народні обранці без подарунків теж не залишилися: Василь Мазур та секретар міської ради Василь Толочко вручили їм грамоти та щоденники зі сподіваннями на те, що туди кожного дня вноситимуться добрі справи, зроблені депутатами на благо рідного міста. Квіти та подарунки отримали три мешканки Бердичева, яким днями було присвоєно почесне звання «Матері-героїні». Оплески на свою адресу почули і юні бердичівлянки – переможниці та призерки всеукраїнського та обласного конкурсів «Моє рідне місто». Бердичеву є чим і ким пишатися, переконаний міський голова, у цьому він бачить заслугу всієї громади.

Бердичівські депутати зібралися на 37-му сесію

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дуже добре, що Бердичеву допомагали і допомагають представники усіх політичних партій, кожен стільки, скільки може. Така співпраця є на рівні держави, області і, слава Богу, на рівні міста.»

Чи не половина питань, що були винесені на розгляд сесії, торкалися земельних відносин. Одне з таких питань вніс на розгляд депутатів Василь Мазур, на думку якого, важко розглядати усе, що пов’язане із землею, без відміни рішення міської ради про введення мораторію на продаж земельних ділянок. Одноголосним «за» його було знято.

Двоповерхівку, що на Леніна, 45, реконструюють. Будівельні роботи з реконструкції під житлові квартири проводитиме там ДП «Ваш Добробут». Депутата Собка цікавило, чи отримають там квартири безкоштовно і пільгово місцеві медики…

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Поліпшити свої житлові умови медики зможуть вже найближчим часом. Вони отримають квартиру не лише в цій, але і в інших будинках. У той самий час для них передбачено житло і у цьому будинку. Кількість квартир буде означена в угоді.»

Серед прийнятих депутатами рішень – рішення про порядок реалізації алкогольних напоїв та пива. Містом поширюється вживання неповнолітніми спиртного, констатують народні обранці, це, у свою чергу, призводить до вчинення молоддю злочинів та правопорушень. Віднині у Бердичеві закладам торгівлі усіх форм власності заборонено реалізацію пива особам, які не досягли 18-ти років, а також розпиття його у громадських місцях. Потрапив до рук правоохоронців? Тоді розповіси, де купував спиртне, і батьків або осіб, які їх замінюють плюс суб’єкта господарювання буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0