Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати затвердили Регламент міської ради, внесли ряд змін до рішень попередників, розглянули земельні та інші питання

Time Додано: середа, 08 груд. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

На сесії за номером 2, окрім приймання чисельних вітань на свою адресу з приводу Дня місцевого самоврядування, Бердичівські народні обранці займалися суто депутатською діяльністю. Правило «Аби сесія пройшла чітко й оперативно, усі питання, що входять до Порядку денного, мають бути попередньо розглянуті й узгоджені на засіданні постійних комісій» лишилося у Бердичеві незмінним, тож 34 питання, що стосувалися різних галузей життя міста, представники депутатського корпусу прослухали й одноголосно проголосували десь за півгодини.

Бердичівські депутати затвердили Регламент міської ради, внесли ряд змін до рішень попередників, розглянули земельні та інші питання

Першим депутати ухвалили Регламент міської ради. До документу увійшли загальні положення, принципи організації роботи міської ради та утворення депутатських груп і фракцій. Визначили також порядок розгляду запитів, пропозицій і критичних зауважень, що висловлюються на сесії, механізм роботи міської ради та ряд інших положень.

Серед іншого своїм рішенням бердичівські народні обранці дозволили МКВЖРЕП № 3 отримати кредит лімітом у 2,5 мільйони гривень на термін у 3 роки. Це має дозволити комунальникам погасити заборгованість за спожитий у 2009-10 роках газ та здійснювати господарську діяльність.

За 50 % від встановленої вартості квитка зможуть митися у міській лазні протягом наступного року інваліди Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, учасники війни та ветерани праці, які проживають у житлових будинках та квартирах без комунальних зручностей. Талонами на право пільгового миття цю категорію бердичівлян забезпечить міська організація ветеранів.

Також депутати внесли зміни до ряду рішень, ухвалених їхніми попередниками, що у більшості своїй стосувалися земельних питань.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0