Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати затвердили Регламент міської ради, внесли ряд змін до рішень попередників, розглянули земельні та інші питання

Time Додано: середа, 08 груд. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

На сесії за номером 2, окрім приймання чисельних вітань на свою адресу з приводу Дня місцевого самоврядування, Бердичівські народні обранці займалися суто депутатською діяльністю. Правило «Аби сесія пройшла чітко й оперативно, усі питання, що входять до Порядку денного, мають бути попередньо розглянуті й узгоджені на засіданні постійних комісій» лишилося у Бердичеві незмінним, тож 34 питання, що стосувалися різних галузей життя міста, представники депутатського корпусу прослухали й одноголосно проголосували десь за півгодини.

Бердичівські депутати затвердили Регламент міської ради, внесли ряд змін до рішень попередників, розглянули земельні та інші питання

Першим депутати ухвалили Регламент міської ради. До документу увійшли загальні положення, принципи організації роботи міської ради та утворення депутатських груп і фракцій. Визначили також порядок розгляду запитів, пропозицій і критичних зауважень, що висловлюються на сесії, механізм роботи міської ради та ряд інших положень.

Серед іншого своїм рішенням бердичівські народні обранці дозволили МКВЖРЕП № 3 отримати кредит лімітом у 2,5 мільйони гривень на термін у 3 роки. Це має дозволити комунальникам погасити заборгованість за спожитий у 2009-10 роках газ та здійснювати господарську діяльність.

За 50 % від встановленої вартості квитка зможуть митися у міській лазні протягом наступного року інваліди Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, учасники війни та ветерани праці, які проживають у житлових будинках та квартирах без комунальних зручностей. Талонами на право пільгового миття цю категорію бердичівлян забезпечить міська організація ветеранів.

Також депутати внесли зміни до ряду рішень, ухвалених їхніми попередниками, що у більшості своїй стосувалися земельних питань.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0