Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати затвердили Регламент міської ради, внесли ряд змін до рішень попередників, розглянули земельні та інші питання

Time Додано: середа, 08 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

На сесії за номером 2, окрім приймання чисельних вітань на свою адресу з приводу Дня місцевого самоврядування, Бердичівські народні обранці займалися суто депутатською діяльністю. Правило «Аби сесія пройшла чітко й оперативно, усі питання, що входять до Порядку денного, мають бути попередньо розглянуті й узгоджені на засіданні постійних комісій» лишилося у Бердичеві незмінним, тож 34 питання, що стосувалися різних галузей життя міста, представники депутатського корпусу прослухали й одноголосно проголосували десь за півгодини.

Бердичівські депутати затвердили Регламент міської ради, внесли ряд змін до рішень попередників, розглянули земельні та інші питання

Першим депутати ухвалили Регламент міської ради. До документу увійшли загальні положення, принципи організації роботи міської ради та утворення депутатських груп і фракцій. Визначили також порядок розгляду запитів, пропозицій і критичних зауважень, що висловлюються на сесії, механізм роботи міської ради та ряд інших положень.

Серед іншого своїм рішенням бердичівські народні обранці дозволили МКВЖРЕП № 3 отримати кредит лімітом у 2,5 мільйони гривень на термін у 3 роки. Це має дозволити комунальникам погасити заборгованість за спожитий у 2009-10 роках газ та здійснювати господарську діяльність.

За 50 % від встановленої вартості квитка зможуть митися у міській лазні протягом наступного року інваліди Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, учасники війни та ветерани праці, які проживають у житлових будинках та квартирах без комунальних зручностей. Талонами на право пільгового миття цю категорію бердичівлян забезпечить міська організація ветеранів.

Також депутати внесли зміни до ряду рішень, ухвалених їхніми попередниками, що у більшості своїй стосувалися земельних питань.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0