Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати затвердили міську Програму забезпечення житлом місцевої молоді

Time Додано: неділя, 24 січ. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Земельні та ряд інших питань розглянули бердичівські депутати на позачерговій сесії міської ради. Серед іншого народні обранці опікувалися й проблемами молоді: вони затвердили міську Програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян. Програма передбачає державну підтримку молоді через довгострокове кредитування молодіжного житлового будівництва та придбання житла шляхом щорічного виділення коштів із державного та міського бюджетів. На думку фахівців, затвердження такої Програми надасть можливість залучати кошти в економіку міста. Однією з її переваг є можливість багаторазового використання коштів, виділених для кредитування, шляхом повернення їх до відповідних бюджетів і подальшого використання для розвитку Програми.

Бердичівські депутати затвердили міську Програму забезпечення житлом місцевої молоді

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Головне у цьому те, що ми працюємо з Державним молодіжним фондом... Гарантію дає держава, термін кредитування може бути розтягнутий на 30 років... Є також ще ряд переваг: припустимо, сім’я, де немає дітей, сплачує 3% річних, ті, хто мають одну дитину — сплачують безвідсотковий кредит, ну а там, де дітей двоє, сплачуватимуть на 25% менше... У положенні, що його сьогодні прийматимуть, виписані усі відповідні процедурні питання. Сьогодні ми роздамо документ депутатам, вони його розглянуть, можливо, внесуть свої пропозиції, і при прийнятті бюджету ми зможемо остаточно затвердити положення.”

Чого чекати від реалізації Програми? Планується, що обсяги житлового будівництва у Бердичеві збільшаться, з’являться замовлення у будівельників, транспортників та інших відповідних служб, а значить збільшиться й кількість робочих місць на них. До позитивних наслідків, вважають фахівці, можна буде віднести і поліпшення житлових умов населення, і стимулювання виробничої та підприємницької діяльності тих, хто отримали кредит. Передбачається також, що прийняття Програми неодмінно відобразиться на демографічній ситуації у місті: народжуваність зростатиме, кількість розлучень зменшуватиметься.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0