Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати затвердили міську Програму забезпечення житлом місцевої молоді

Time Додано: неділя, 24 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Земельні та ряд інших питань розглянули бердичівські депутати на позачерговій сесії міської ради. Серед іншого народні обранці опікувалися й проблемами молоді: вони затвердили міську Програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян. Програма передбачає державну підтримку молоді через довгострокове кредитування молодіжного житлового будівництва та придбання житла шляхом щорічного виділення коштів із державного та міського бюджетів. На думку фахівців, затвердження такої Програми надасть можливість залучати кошти в економіку міста. Однією з її переваг є можливість багаторазового використання коштів, виділених для кредитування, шляхом повернення їх до відповідних бюджетів і подальшого використання для розвитку Програми.

Бердичівські депутати затвердили міську Програму забезпечення житлом місцевої молоді

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Головне у цьому те, що ми працюємо з Державним молодіжним фондом... Гарантію дає держава, термін кредитування може бути розтягнутий на 30 років... Є також ще ряд переваг: припустимо, сім’я, де немає дітей, сплачує 3% річних, ті, хто мають одну дитину — сплачують безвідсотковий кредит, ну а там, де дітей двоє, сплачуватимуть на 25% менше... У положенні, що його сьогодні прийматимуть, виписані усі відповідні процедурні питання. Сьогодні ми роздамо документ депутатам, вони його розглянуть, можливо, внесуть свої пропозиції, і при прийнятті бюджету ми зможемо остаточно затвердити положення.”

Чого чекати від реалізації Програми? Планується, що обсяги житлового будівництва у Бердичеві збільшаться, з’являться замовлення у будівельників, транспортників та інших відповідних служб, а значить збільшиться й кількість робочих місць на них. До позитивних наслідків, вважають фахівці, можна буде віднести і поліпшення житлових умов населення, і стимулювання виробничої та підприємницької діяльності тих, хто отримали кредит. Передбачається також, що прийняття Програми неодмінно відобразиться на демографічній ситуації у місті: народжуваність зростатиме, кількість розлучень зменшуватиметься.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0