Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати затвердили міську Програму забезпечення житлом місцевої молоді

Time Додано: неділя, 24 січ. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Земельні та ряд інших питань розглянули бердичівські депутати на позачерговій сесії міської ради. Серед іншого народні обранці опікувалися й проблемами молоді: вони затвердили міську Програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян. Програма передбачає державну підтримку молоді через довгострокове кредитування молодіжного житлового будівництва та придбання житла шляхом щорічного виділення коштів із державного та міського бюджетів. На думку фахівців, затвердження такої Програми надасть можливість залучати кошти в економіку міста. Однією з її переваг є можливість багаторазового використання коштів, виділених для кредитування, шляхом повернення їх до відповідних бюджетів і подальшого використання для розвитку Програми.

Бердичівські депутати затвердили міську Програму забезпечення житлом місцевої молоді

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Головне у цьому те, що ми працюємо з Державним молодіжним фондом... Гарантію дає держава, термін кредитування може бути розтягнутий на 30 років... Є також ще ряд переваг: припустимо, сім’я, де немає дітей, сплачує 3% річних, ті, хто мають одну дитину — сплачують безвідсотковий кредит, ну а там, де дітей двоє, сплачуватимуть на 25% менше... У положенні, що його сьогодні прийматимуть, виписані усі відповідні процедурні питання. Сьогодні ми роздамо документ депутатам, вони його розглянуть, можливо, внесуть свої пропозиції, і при прийнятті бюджету ми зможемо остаточно затвердити положення.”

Чого чекати від реалізації Програми? Планується, що обсяги житлового будівництва у Бердичеві збільшаться, з’являться замовлення у будівельників, транспортників та інших відповідних служб, а значить збільшиться й кількість робочих місць на них. До позитивних наслідків, вважають фахівці, можна буде віднести і поліпшення житлових умов населення, і стимулювання виробничої та підприємницької діяльності тих, хто отримали кредит. Передбачається також, що прийняття Програми неодмінно відобразиться на демографічній ситуації у місті: народжуваність зростатиме, кількість розлучень зменшуватиметься.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0