Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські депутати затвердили міську програму соціального захисту інвалідів на 2009-2012 роки

Time Додано: п'ятниця, 25 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Розгляд міської програми соціального захисту інвалідів на 2009-2012 роки став одним із головних питань, що їх на 35-й сесії Бердичівської міської ради мали затвердити народні обранці. Реальна підтримка найбільш соціально незахищених верств населення була і залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності як виконавчого комітету, так і міської ради, наголосила керівник Бердичівського управління праці та соціального захисту населення.

Бердичівські депутати затвердили міську програму соціального захисту інвалідів на 2009-2012 роки

Ірина Тарковська, начальник міського управління праці та соціального захисту населення: «Управління, виконуючи міську програму соцзахисту населення, забезпечує постійний зв’язок з громадянами, допомагає вирішувати їхні нагальні проблеми за рахунок адресної підтримки соціально незахищених верств населення. Програмою соцзахисту у місті охоплено більше 23-х тисяч пенсіонерів... У Бердичеві проживає 28 тисяч сімей і кожна четверта звертається до нас за допомогою.»

Починаючи з 2005-го року, зазначила Ірина Тарковська, установа працює за проектом підвищення ефективності управління реформою системи соцзахисту, яка реалізується згідно угоди між Україною та Міжнародним Банком Реконструкції та Розвитку.

Ірина Тарковська, начальник міського управління праці та соціального захисту населення: «Метою проведення проекту є підвищення ефективності системи соціальної допомоги і спрощення процедури її надання, забезпечення належного прийому громадян, які звертаються до управління. Основним принципом єдиної технології прийому громадян є: надання якісних послуг з максимальними зручностями для отримуючих допомогу та мінімальними видатками, підвищення адресності соціальної допомоги та забезпечення цільового використання коштів, створення належних умов для праці співробітникам управління та створення атмосфери взаємоповаги.»

Підтримці малозабезпечених верств населення, зі слів Ірини Тарковської, в управлінні приділяється особлива увага. На це у міському бюджеті передбачені кошти для надання адресної допомоги громадянами, які опинилися у важкому матеріальному становищі. З 2006-го по серпень 2009-го року таку допомогу отримали понад 2 тисячі бердичівлян, загальна сума склала 371 тисячу грн. Одним із головних засобів соціального захисту населення в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, говорить начальник управління, залишається державна соціальна допомога у вигляді житлових субсидій.

Ірина Тарковська, начальник міського управління праці та соціального захисту населення: «З 2006-го по серпень 2009-го року організаціям, що надають комунальні послуги, було відшкодовано 9,1 млн. грн. У березні 2008-го з ініціативи міського голови було прийняте рішення ... найбільш вразливим сім’ям надавати допомогу з міського бюджету – ми назвали її «місцевою субсидією». З квітня місяця такі субсидії оформили 5 сімей, на черзі ще 6.»

Про те, що у Бердичеві існує тісна співпраця між міською владою та організаціями, до яких входять люди з обмеженими фізичними можливостями, свідчили виступи керівників останніх. З їхніх слів, Програма повинна бути прийнята, адже завдяки їй комплексна система реабілітації та інтеграції інвалідів, що діє у Бердичеві нині, успішно функціонуватиме й надалі.

Сергій Железняк, голова міської ради ветеранів ВВв: «Багато бердичівлян ставляться до ветеранів чуйно, відповідально і всіляко їм допомагають. Особливо ця допомога відчутна з боку виконкому на чолі з Василем Костянтиновичем Мазуром і депутатів міської ради. Це – думка ветеранів нашої організації. »

На думку Василя Толочка, запропонована розробниками Програма є вдалою стратегією розвитку системи соцзахисту інвалідів. Вона зазнаватиме змін щороку, в залежності від можливостей міського бюджету, говорить секретар міської ради, і у нього не викликає сумнівів те, що рівень соціального захисту бердичівлян, які його потребують, лише підвищуватиметься.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Нам вдалося створити у місті по-справжньому потужну систему соціального захисту. Окрім того, ми намагаємося створити гідні умови для установ, що обслуговують мешканців області: геріатричному пансіонату, госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни, Пенсійному фонду. До речі, спільними зусиллями місто виділило Бердичівському управлінню Пенсійного фонду 1 млн. для покращення умов праці і прийому громадян. Система соціального захисту у місті повинна бути збережена. Між іншим, Житомирська обласна рада вивчила і взяла як за приклад досвід міста Бердичева з функціонування системи соціального захисту.»

Після того, як Програму було проголосовано, до представників соціальної галузі, звернувся міський голова. Спільними зусиллями, переконаний Василь Мазур, місто зможе забезпечити право кожного його мешканця на достатній життєвий рівень.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Хочу подякувати усім людям, які працюють у системі соціального захисту. Дякую, низький вам уклін. У свою чергу, дякую за теплі слова на мою адресу. Це — аванс, у якійсь мірі, для того, щоб налагоджена система працювала ще краще.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0