Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські червонохресники провели звітно-виборчу конференцію

Time Додано: четвер, 13 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Про проведену роботу та про те, чого зробити не вдалося, про здобутки та проблеми на звітно-виборчій конференції доповідали бердичівські червонохресники. З останнього звіту минуло 5 років, за цей час у місті, кажуть, збільшився контингент незахищених верств населення, впав рівень промислового розвитку. Чи знайшов своє місце у такому непростому сьогоденні Червоний Хрест? Керівник Бердичівської міської організації Микола Бочуля відповідає: «Так, знайшов». Сьогодні осередок опікується 1220 мешканцями міста. Як і раніше, пріоритетними завданнями червонохресники ставлять перед собою попередження та полегшення людських страждань, захист здоров’я громадян та поширення серед них ідей гуманізму, милосердя й миру.

Бердичівські червонохресники провели звітно-виборчу конференцію

Микола Бочуля, голова міської організації Товариства Червоного Хреста України: «При усіх змінах у діяльності державних структур Червоний Хрест за 5 років не змінив напрямку діяльності. За цей час міська організація працювала над наступними проектами: «Патронажна сестра», «Донор», «Турбота», «Молодіжна програма», «Громадськість проти туберкульозу та СНІДу». Ці програми довгострокові і діють сьогодні. Є надія, що створюватимуться нові програми, існуватиме фінансове забезпечення, а старі програми вдосконалюватимуться.»

Протягом останніх 5 років, доповів Микола Бочуля, у бердичівському осередку Товариства Червоного Хреста серед іншого успішно реалізується програма «Патронажна сестра». 10 медичних сестер надають кваліфіковану медико-соціальну допомогу самотнім бердичівлянами, інвалідам війни, праці та дитинства, дітям-сиротам та іншим.

Микола Бочуля, голова міської організації Товариства Червоного Хреста України: «Патронажні сестри виконують призначення дільничних лікарів. Роблять це чемно, якісно, без скарг. Усі медики мають вищу та І категорію, у кожної великий стаж роботи та життєвий досвід… Тісні зв’язки з міською лікарнею дозволяють нам виконувати свою роботу якісно і оперативно.»

59 первинних організацій, а це – понад 10 тисяч членів, нараховує місцевий осередок товариства. У них всіляко намагаються втілювати у життя червонохресну політику. Робити це, зауважує голова організації, стає дедалі важче. Одна з причин – скромний бюджет, що формується здебільшого за рахунок членських внесків. Існує плюс – тісна співпраця з міською владою та рядом державних установ й громадських організацій. Мінусом є те, що у відповідь на звернення червонохресників допомогти організації і тим самим тим, хто найбільше потребує уваги й турботи, часто лунає: «Дуже вже вас, прохачів, багато… Набридло…». При цьому усьому, резюмує Микола Бочуля, його колектив намагається якомога якісніше надавати допомогу людям.

Микола Бочуля, голова міської організації Товариства Червоного Хреста України: «Вже цього року до 9-го Травня ми видали продуктів харчування на 1600 грн. Через ветеранські організації їх отримали 70 громадян – учасників війни. Звичайно, це мало. Ми могли б більше, але не вийшло через брак коштів. Це кошти, які надходять від розповсюдження червонохресних марок.»

Позитивно оцінили роботу бердичівлян у Житомирі. Обласний керівник товариства Олександр Богдан подякував усім партнерам, без яких ефективна діяльність червонохресників була б неможливою.

Олександр Богдан, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України: «Чим сьогодні займається наша організація? Перш за все, це, як вже сьогодні говорили, робота патронажних сестер, це обслуговування людей похилого віку. Люди, які приходять до нас на роботу або зразу тікають, або залишаються вже надовго. Ті біль й страждання, які вони бачать щодня, не кожен витримає.»

У місті готові підтримати будь-які пропозиції червонохресників по роботі з молоддю, яка нині важко піддається на різного роду заклики, запевнив заступник міського голови Іван Демусь. Міська влада не забуває про тих, хто потребує моральної та матеріальної підтримки, говорить він, про це свідчить і допомога з бюджету Бердичева, і так звані «місцеві» субсидії для малозахищених.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Я хочу звернутися до членів вашої організації з тим, аби жоден із ветеранів не був позбавлений вашої уваги. Ви маєте про них певну інформацію, і ми будемо вам дуже вдячні за те, якщо ви нам її надаватимете. Якщо ж говорити про соціальний захист і медичну допомогу, то вони є пріоритетним напрямком у діяльності міського голови і Бердичівської міської ради.»

На конференції постановили: беручи до уваги зовнішні та внутрішні чинники, пропрацювали бердичівські червонохресники добре. Наступних 5 років їх знову довірили очолювати Миколі Бочулі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0