Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські борці виступають і перемагають. Не дивлячись на умови тренувань

Time Додано: понеділок, 15 груд. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі пройшла першість із вільної боротьби. Протягом 2-х днів за золоті, срібні та бронзові медалі у прямому сенсі боролися 80 вихованців ДЮСШ. Учасники чемпіонату були представлені у вагових категоріях від 23-х до 85-ти кілограмів. Найменші борці лише на вигляд такі тендітні, у них за плечима участь та перемоги у багатьох чемпіонатах та турнірах. Навряд чи їхні організатори, вручаючи бердичівлянам медалі, здогадуються, що домашні тренування наші юні земляки проводять в умовах, далеких від належних.

Бердичівські борці виступають і перемагають. Не дивлячись на умови тренувань

Віктор Рус, тренер-викладач з вільної боротьби Бердичівської ДЮСШ: «У нас на сегодня существует большая проблема с ковром, нет матов, не на чем заниматься. Сам зал находится в плачевном состоянии. И надежда на то, что что-то изменится — очень небольшая. Дети едут на соревнования, заходят в залы и видят настоящие борцовские ковры. Восхищаются: «Какой красивый! А что это за круги на нём?» То, что у нас нестандартный ковер — это одно...»

А інше те, що від такої нестандартності руйнується тактична підготовка спортсменів. За правилами, вийшовши за межі килиму, борець втрачає очки. Звикнувши до свого, на справжньому діти дещо гублять орієнтацію. До того ж незвичні розміри килиму заважають здійснювати відточені вдома обманні рухи.

Та їм до цього не звикати, говорять бердичівські борці — і тішать своїми перемогами тренерів та батьків, які прийшли повболівати за дітей. Комусь виступ на килимі дався легко, комусь — не дуже. Михайло Брус побачився зі своїм суперником ледь не вперше — вони тренуються у різні години.

Михайло Брус, вихованець Бердичівської ДЮСШ: «Попередні мої суперники були для мене не важкими. А схватка із Дмитром Косецьким виявилася непростою. Та я все одно переміг.»

Пишаються у школі і досягненнями Іллі Руса. Не одного, кажуть, він поклав на лопатки на змаганнях різних рівнів. На цій першості у ваговій категорії до 29-ти кілограмів рівних Іллі не було.

Ілля Рус, вихованець Бердичівської ДЮСШ: «Я потрапив сюди через те, що мій батько займався боротьбою... До зали хожу вже близько 2-х років.»

Окрім Михайла та Іллі, золоті медалі у своїх вагових категоріях здобули Денис Загребін, Володимир Величко, Денис Корнішук, Олександр Єрьомін, Тарас Гаманчук, Костянтин Лежнюк, Андрій Грицкевич та Руслан Струтовський. Останній нещодавно боровся в Олевську. Нічого страшного, каже.

Руслан Струтовський, вихованець Бердичівський ДЮСШ: «Мені в Олевську було легко боротися, мої суперники були новачками. Сьогодні теж виступив вдало. Рівних собі суперників у своїй ваговій категорії поки що не бачу. І бачити не хочу.»

Разом із хлопцями участь у чемпіонаті брали дівчата. Кращими серед них стали Катерина Білоусова, Вікторія Попель та Анна Сидорчук. Незабаром тренери збираються залучити їх та інших спортсменок до виступів на обласних та всеукраїнських змаганнях.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0