Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські борці виступають і перемагають. Не дивлячись на умови тренувань

Time Додано: понеділок, 15 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі пройшла першість із вільної боротьби. Протягом 2-х днів за золоті, срібні та бронзові медалі у прямому сенсі боролися 80 вихованців ДЮСШ. Учасники чемпіонату були представлені у вагових категоріях від 23-х до 85-ти кілограмів. Найменші борці лише на вигляд такі тендітні, у них за плечима участь та перемоги у багатьох чемпіонатах та турнірах. Навряд чи їхні організатори, вручаючи бердичівлянам медалі, здогадуються, що домашні тренування наші юні земляки проводять в умовах, далеких від належних.

Бердичівські борці виступають і перемагають. Не дивлячись на умови тренувань

Віктор Рус, тренер-викладач з вільної боротьби Бердичівської ДЮСШ: «У нас на сегодня существует большая проблема с ковром, нет матов, не на чем заниматься. Сам зал находится в плачевном состоянии. И надежда на то, что что-то изменится — очень небольшая. Дети едут на соревнования, заходят в залы и видят настоящие борцовские ковры. Восхищаются: «Какой красивый! А что это за круги на нём?» То, что у нас нестандартный ковер — это одно...»

А інше те, що від такої нестандартності руйнується тактична підготовка спортсменів. За правилами, вийшовши за межі килиму, борець втрачає очки. Звикнувши до свого, на справжньому діти дещо гублять орієнтацію. До того ж незвичні розміри килиму заважають здійснювати відточені вдома обманні рухи.

Та їм до цього не звикати, говорять бердичівські борці — і тішать своїми перемогами тренерів та батьків, які прийшли повболівати за дітей. Комусь виступ на килимі дався легко, комусь — не дуже. Михайло Брус побачився зі своїм суперником ледь не вперше — вони тренуються у різні години.

Михайло Брус, вихованець Бердичівської ДЮСШ: «Попередні мої суперники були для мене не важкими. А схватка із Дмитром Косецьким виявилася непростою. Та я все одно переміг.»

Пишаються у школі і досягненнями Іллі Руса. Не одного, кажуть, він поклав на лопатки на змаганнях різних рівнів. На цій першості у ваговій категорії до 29-ти кілограмів рівних Іллі не було.

Ілля Рус, вихованець Бердичівської ДЮСШ: «Я потрапив сюди через те, що мій батько займався боротьбою... До зали хожу вже близько 2-х років.»

Окрім Михайла та Іллі, золоті медалі у своїх вагових категоріях здобули Денис Загребін, Володимир Величко, Денис Корнішук, Олександр Єрьомін, Тарас Гаманчук, Костянтин Лежнюк, Андрій Грицкевич та Руслан Струтовський. Останній нещодавно боровся в Олевську. Нічого страшного, каже.

Руслан Струтовський, вихованець Бердичівський ДЮСШ: «Мені в Олевську було легко боротися, мої суперники були новачками. Сьогодні теж виступив вдало. Рівних собі суперників у своїй ваговій категорії поки що не бачу. І бачити не хочу.»

Разом із хлопцями участь у чемпіонаті брали дівчата. Кращими серед них стали Катерина Білоусова, Вікторія Попель та Анна Сидорчук. Незабаром тренери збираються залучити їх та інших спортсменок до виступів на обласних та всеукраїнських змаганнях.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0