Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські боксери здобули на змаганнях золото та бронзу

Time Додано: четвер, 02 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Бердичів завжди славився боксерами, відомими далеко за межами України. Нещодавно із ІІІ Міжнародного турніру пам’яті першого президента Чеченської Республіки Ахмата-Хаджи Кадирова повернувся бердичівлянин Іван Кабанчук. Хлопець виступив там не те що вдало, а навіть бездоганно, кажуть його тренери. Він привіз звідти бронзову медаль та почесний кубок за третє місце. Перші та другі місця у різних вагових категоріях посіли чеченці та росіяни відповідно. Усього в чемпіонаті змагалися 15 країн. Це своєрідна перевірка сил перед чемпіонатом Європи, кажуть боксери.

Бердичівські боксери здобули на змаганнях золото та бронзу

Іван Кабанчук, призер Міжнародного турніру з боксу пам’яті А. Х. Кадирова: «Проиграл чеченцу, а перед этим выиграл у белоруса. Были нормальные ребята, все-таки 15 стран приехало. Все хотят выиграть коммерческий турнир и заработать денег. И так, из десяти украинцев трое “взяли бронзу”. Не дают проходу только россияне и чеченцы. Сейчас я готовлюсь к Чемпионату вооруженных сил. А также подписал уже контракт в Турции. Увидим, что будет дальше.»

На міжнародних змаганнях збройних сил Іван уже був переможцем, розповідають його тренери. Сподіваються, що і в Америці хлопець не підведе, аби фінансування було нормальним, говорять вони. Окрім Івана Кабанчука, збільшили арсенал нагород “кросівців” ще три молодих боксери, розповідає директор спортивного клубу Олег Сікорський.

Олег Сікорський, директор спортивного клубу “Крос”: «С 16-го по 22-е августа впервые прошел Кубок Украины среди молодежи. В составе Центрального спортивного клуба армии были три бердичевлянина. Все заняли первое общекомандное место. Приятно то, что после турнира Кличка ребята практически не отдыхали, а готовились. С ними работал молодой тренер Игор Сикорский, который сейчас их готовит к V молодежным играм Украины.»

Якщо хтось скаже, що бокс — суто чоловічий вид спорту, то Оксана Зарудняк це одразу ж заперечить. Дівчина — єдина бердичівлянка, яка займається у спортивному клубі. Вона не лише їздить на різноманітні змагання з боксу серед жінок, а й є другим номером Національної збірної. Олег Сікорський каже: “Їй потрібно трішечки підтягнути у техніці, і вона сміливо може стати першим номером.” І знову ж таки, на це потрібні кошти. А поки що клуб та його члени дякують і за те, що мають.

Олег Сікорський, директор спортивного клубу “Крос”: «Я очень благодарен заводу “Прогресс”, руководители которого предоставили нам условия, горячую воду и все остальное. Также хочеться поблагодарить городскую федерацию бокса в лице В. К. Мазура, который, по мере возможности, помогает нам. У нас сегодня такие ребята, у которых есть будущее. Бокс развивается, но нужно чуть-чуть больше финансирования.»

Для того, аби ще міцніше “поставити на ноги” місцевих боксерів, має існувати відповідна державна програма, що дасть можливість постійно виїжджати на змагання, відстоювати там честь і славу міста та привозити звідти нові кубки й медалі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0