Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські бібліотекарі влаштували подорож до Країни дитинства

Time Додано: понеділок, 31 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Щороку в останні дні весни та перші — літа дорослі в усьому світі намагаються віднайти особливі ключі. Ключі ті — від чарівних дверей, що ведуть до країни, де завжди панує літо. Тамтешні мешканці полюбляють пустувати й бешкетувати, присмачуючи все це галасливим різноголоссям. Звичайно, назва цієї країни “Країна дитинства”. Дорослі Бердичева знають усі потаємні місця, де приховані такі ключі. Один із них віднайти дуже легко: ним володіють працівники дитячої бібліотеки. Це й не дивно: адже де, як не тут, протягом одного дня побачиш десятки громадян дитячої країни? Все у цих стінах присвячено Дитині. Навіть Баба Яга та Кикимора, які злетілися до бібліотеки, аби трохи полякати юних городян, забули про свої плани, поринувши у мрійливо-ліричні міркування про найкращу пору віку.

Бердичівські бібліотекарі влаштували подорож до Країни дитинства

Алла Печковська, бібліотекар бібліотеки для дітей, виконавиця ролі Баби Яги: “Пора дитинства — це такий веселий, загадковий, казковий, світлий та осяйний період нашого життя. Мені здається, що у цей період дітям буває сонячно й приємно. Це пора, коли тобою опікуються, тобі радіють... Сьогодні діти мають необмежені можливості.”

Говорячи про захист дітей, неможливо оминути тему їхніх прав та обов’язків. Жити на землі, дихати, творити, пишатися містом та країною, в яких мешкаєш і робити так, аби вони пишалися тобою... Окрім цих прав, бердичівська дітвора та її ровесники у різних кутках планети мають безліч інших.

Єлизавета Длугаш, учасниця заходу: “Усі діти мають дитинство і дитинство — це щастя. Ось я, наприклад, гарно вчуся, ходжу на різні гуртки, маю багато друзів. У дитинство поринають навіть дорослі, які іноді ведуть себе, наче діти. Коли я підросту, то буду згадувати дитинство з посмішкою.”

Лише у Країні дитинства людина у змозі відігріти свою душу, переконані бердичівські бібліотекарі, лише там вона може знову перетворитися на чисте й незіпсоване створіння. Вони радіють з того, що за допомогою дитячої книжки мало не щодня дарують таку можливість усім бажаючим.

Алла Печковська, бібліотекар бібліотеки для дітей, виконавиця ролі Баби Яги: “До цього дня, коли ми згадуємо права наших дітей та обов’язки наших батьків і держави, містом проводиться безліч заходів. Ось і бібліотека долучилася до них. Ми намагалися вкласти частинку своєї душі, своєї наснаги. Пригадали своє дитинство, вклавши у нашу виставу все те, чого нам не вистачало тоді. Діти відповіли нам відвертістю: вони підспівували, були активними. І це головне, це дуже добре.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0