Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські артилеристи змагалися у гирьовому спорті

Time Додано: четвер, 20 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У спортивній залі 26-ої Бердичівської артилерійської бригади пройшли змагання з гирьового спорту серед військовослужбовців. Подібні заходи там проводять мало не щороку, розповідає начальник фізичної підготовки та спорту військової частини Олексій Лещінський. Міряються силою не лише у Бердичеві, каже він, до змагань залучено 9 частин усіх Збройних Сил України. Таким способом учасники підвищують свої спортивні розряди, можливо, заробляють нові, та головне, вони захишають честь своєї частини.

Бердичівські артилеристи змагалися у гирьовому спорті

Олексій Лещінський, нач. фіз. підготовки та спорту 26 Бердичівської артилерійської бригади: «Частині приносять очки лише ті результати, які відповідають нормативам спортивних розрядів. Тобто у нас буде гонка за спортивний розряд і, звичайно, призові місця.»

Боротьба між учасниками була напружена. 160 солдатів, сержантів та офіцерів у семи вагових категоріях намагалися показати, на що вони здатні. Були такі, що, можливо, вийшли на майданчик просто заради цікавості, чи спробувати, як воно, піднімати 2 гирі, загальною вагою у 48 кг. А були й такі, що своєю силою дивували не лише суперників, а й досвідчених членів журі, які уважно слідкували за кожним помостом. Головою журі був представник ЗСУ з Києва полковник Олександр Корнієнко. 26-та бригада — третя частина, яку він відвідав. У порівнянні з іншими хлопцями, бердичівські одні з найкращих, каже полковник. Хоча, як у кожному виді спорту, завжди є кращі, є гірші.

Олександр Корнієнко, ст. офіцер відділу фізичної підготовки УФП ЗСУ: «В ЗСУ цей вид спорту є військово-прикладним, розвинений в усіх військових навчальних закладах і частинах. Збірна команда ЗСУ займає призові місця на змаганнях серед країн СНД, а також є “кістяком” збірної України в участі чемпіонату світу.»

Петро Грищук гирьовим спортом займається з 1993-го року, відколи вступив до інституту сухопутних військ. Має третій розряд і прагне досягти ще вищих результатів.

Петро Грищук, учасник змагань: «Цей вид спорту робить із військовослужбовців справжніх чоловіків. Я думаю, що його потрібно популяризувати. Тут представлені гідні суперники: майстри спорту України та області, 1, 2, 3 розрядів. Я хочу досягти певного результату, але це вже як Бог дасть.»

У понеділок оголосять переможців змагань, кажуть організатори. Загальні результати усіх частин будуть відомі пізніше. Звичайно, бердичівські силовики сподіваються, що здобудуть абсолютну перемогу у змаганнях. Та головне, кажуть учасники, вони змогли перевірити свою вправність та витримку.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0