Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські артилеристи змагалися у гирьовому спорті

Time Додано: четвер, 20 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У спортивній залі 26-ої Бердичівської артилерійської бригади пройшли змагання з гирьового спорту серед військовослужбовців. Подібні заходи там проводять мало не щороку, розповідає начальник фізичної підготовки та спорту військової частини Олексій Лещінський. Міряються силою не лише у Бердичеві, каже він, до змагань залучено 9 частин усіх Збройних Сил України. Таким способом учасники підвищують свої спортивні розряди, можливо, заробляють нові, та головне, вони захишають честь своєї частини.

Бердичівські артилеристи змагалися у гирьовому спорті

Олексій Лещінський, нач. фіз. підготовки та спорту 26 Бердичівської артилерійської бригади: «Частині приносять очки лише ті результати, які відповідають нормативам спортивних розрядів. Тобто у нас буде гонка за спортивний розряд і, звичайно, призові місця.»

Боротьба між учасниками була напружена. 160 солдатів, сержантів та офіцерів у семи вагових категоріях намагалися показати, на що вони здатні. Були такі, що, можливо, вийшли на майданчик просто заради цікавості, чи спробувати, як воно, піднімати 2 гирі, загальною вагою у 48 кг. А були й такі, що своєю силою дивували не лише суперників, а й досвідчених членів журі, які уважно слідкували за кожним помостом. Головою журі був представник ЗСУ з Києва полковник Олександр Корнієнко. 26-та бригада — третя частина, яку він відвідав. У порівнянні з іншими хлопцями, бердичівські одні з найкращих, каже полковник. Хоча, як у кожному виді спорту, завжди є кращі, є гірші.

Олександр Корнієнко, ст. офіцер відділу фізичної підготовки УФП ЗСУ: «В ЗСУ цей вид спорту є військово-прикладним, розвинений в усіх військових навчальних закладах і частинах. Збірна команда ЗСУ займає призові місця на змаганнях серед країн СНД, а також є “кістяком” збірної України в участі чемпіонату світу.»

Петро Грищук гирьовим спортом займається з 1993-го року, відколи вступив до інституту сухопутних військ. Має третій розряд і прагне досягти ще вищих результатів.

Петро Грищук, учасник змагань: «Цей вид спорту робить із військовослужбовців справжніх чоловіків. Я думаю, що його потрібно популяризувати. Тут представлені гідні суперники: майстри спорту України та області, 1, 2, 3 розрядів. Я хочу досягти певного результату, але це вже як Бог дасть.»

У понеділок оголосять переможців змагань, кажуть організатори. Загальні результати усіх частин будуть відомі пізніше. Звичайно, бердичівські силовики сподіваються, що здобудуть абсолютну перемогу у змаганнях. Та головне, кажуть учасники, вони змогли перевірити свою вправність та витримку.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський





Chatbubbles Коментарів: 0