Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські артилеристи відзначили свій день

Time Додано: четвер, 04 лист. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

День ракетних військ та артилерії відзначили воїни 26-ої Бердичівської артбригади. Це свято встановлене 13 років тому на знак визнання тієї важливої ролі, що її зіграли артилерійські війська під час визвольних боїв за Київ восени 1943-го.

Бердичівські артилеристи відзначили свій день

Артилерія – це один з найдавніших і найпотужніших видів сухопутних військ, вона здатна вести оперативну та успішну боротьбу із противником за будь-яких умов. Бердичеву пощастило мати на своїй території єдину в Україні артбригаду, яка входить до складу військ швидкого реагування, говорили на урочистостях. Двічі бердичівські військові отримували перехідний прапор Житомирської ОДА, щороку їх визнають кращими серед частин 8-го армійського корпусу. Традиційною стала участь наших артилеристів у парадах на Хрещатику до Дня Незалежності. Окрім того, на їхньому рахунку успішні виступи на широкомасштабних військових навчаннях. Вислів «Точно в ціль» став гаслом бригади, а високий бойовий вишкіл – змістом життя, переконаний начальник Бердичівського гарнізону полковник В’ячеслав Горбильов.

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: «Там, де наша бригада, там завжди перемога. Частина увібрала в себе кращі традиції багатьох артилерійських частин 8-го армійського корпусу. 26-та Бердичівська артбригада сформована 30-го жовтня 2004-го року на підставі директиви міністра оборони №312/1 від 18-го червня 2004-го року на базі 62-ої окремої механізованої бригади, яка у свою чергу, була правонаступницею 119-го навчального центру Сухопутних військ України та 117-ої гвардійської стрілецької дивізії”.

Багатьма своїми успіхами бригада завдячує співпраці з міською та районною владою, зазначали у промовах гості. Одним з прикладів таких спільних зусиль є присвоєння частині почесного звання «Бердичівська».

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Ми переконані, що такими ж спільними зусиллями згодом матимемо ще один результат: що бригаду буде визнано правонаступницею 117-ої гвардійської Ордена Богдана Хмельницького стрілецької дивізії. Це накладає певні зобов’язання на нас, на громаду міста, на військову частину”.

Окрім посадовців, на свято до військових прийшли ветерани, колеги з інших частин, представники Товариства сприяння обороні України та рідні. Чимало військовослужбовців з нагоди Дня ракетних військ та артилерії отримали хто грамоту і грошову премію, а хто – годинник та нагрудний знак. Всім без виключення винуватцям свята дістались теплі слова і гарний настрій, що їх щедро дарували артисти гарнізонного Будинку офіцерів та міського Палацу культури.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0