Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські артилеристи відзначили свій день

Time Додано: четвер, 04 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

День ракетних військ та артилерії відзначили воїни 26-ої Бердичівської артбригади. Це свято встановлене 13 років тому на знак визнання тієї важливої ролі, що її зіграли артилерійські війська під час визвольних боїв за Київ восени 1943-го.

Бердичівські артилеристи відзначили свій день

Артилерія – це один з найдавніших і найпотужніших видів сухопутних військ, вона здатна вести оперативну та успішну боротьбу із противником за будь-яких умов. Бердичеву пощастило мати на своїй території єдину в Україні артбригаду, яка входить до складу військ швидкого реагування, говорили на урочистостях. Двічі бердичівські військові отримували перехідний прапор Житомирської ОДА, щороку їх визнають кращими серед частин 8-го армійського корпусу. Традиційною стала участь наших артилеристів у парадах на Хрещатику до Дня Незалежності. Окрім того, на їхньому рахунку успішні виступи на широкомасштабних військових навчаннях. Вислів «Точно в ціль» став гаслом бригади, а високий бойовий вишкіл – змістом життя, переконаний начальник Бердичівського гарнізону полковник В’ячеслав Горбильов.

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: «Там, де наша бригада, там завжди перемога. Частина увібрала в себе кращі традиції багатьох артилерійських частин 8-го армійського корпусу. 26-та Бердичівська артбригада сформована 30-го жовтня 2004-го року на підставі директиви міністра оборони №312/1 від 18-го червня 2004-го року на базі 62-ої окремої механізованої бригади, яка у свою чергу, була правонаступницею 119-го навчального центру Сухопутних військ України та 117-ої гвардійської стрілецької дивізії”.

Багатьма своїми успіхами бригада завдячує співпраці з міською та районною владою, зазначали у промовах гості. Одним з прикладів таких спільних зусиль є присвоєння частині почесного звання «Бердичівська».

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Ми переконані, що такими ж спільними зусиллями згодом матимемо ще один результат: що бригаду буде визнано правонаступницею 117-ої гвардійської Ордена Богдана Хмельницького стрілецької дивізії. Це накладає певні зобов’язання на нас, на громаду міста, на військову частину”.

Окрім посадовців, на свято до військових прийшли ветерани, колеги з інших частин, представники Товариства сприяння обороні України та рідні. Чимало військовослужбовців з нагоди Дня ракетних військ та артилерії отримали хто грамоту і грошову премію, а хто – годинник та нагрудний знак. Всім без виключення винуватцям свята дістались теплі слова і гарний настрій, що їх щедро дарували артисти гарнізонного Будинку офіцерів та міського Палацу культури.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0