Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські артилеристи відзначили свій день

Time Додано: четвер, 04 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

День ракетних військ та артилерії відзначили воїни 26-ої Бердичівської артбригади. Це свято встановлене 13 років тому на знак визнання тієї важливої ролі, що її зіграли артилерійські війська під час визвольних боїв за Київ восени 1943-го.

Бердичівські артилеристи відзначили свій день

Артилерія – це один з найдавніших і найпотужніших видів сухопутних військ, вона здатна вести оперативну та успішну боротьбу із противником за будь-яких умов. Бердичеву пощастило мати на своїй території єдину в Україні артбригаду, яка входить до складу військ швидкого реагування, говорили на урочистостях. Двічі бердичівські військові отримували перехідний прапор Житомирської ОДА, щороку їх визнають кращими серед частин 8-го армійського корпусу. Традиційною стала участь наших артилеристів у парадах на Хрещатику до Дня Незалежності. Окрім того, на їхньому рахунку успішні виступи на широкомасштабних військових навчаннях. Вислів «Точно в ціль» став гаслом бригади, а високий бойовий вишкіл – змістом життя, переконаний начальник Бердичівського гарнізону полковник В’ячеслав Горбильов.

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: «Там, де наша бригада, там завжди перемога. Частина увібрала в себе кращі традиції багатьох артилерійських частин 8-го армійського корпусу. 26-та Бердичівська артбригада сформована 30-го жовтня 2004-го року на підставі директиви міністра оборони №312/1 від 18-го червня 2004-го року на базі 62-ої окремої механізованої бригади, яка у свою чергу, була правонаступницею 119-го навчального центру Сухопутних військ України та 117-ої гвардійської стрілецької дивізії”.

Багатьма своїми успіхами бригада завдячує співпраці з міською та районною владою, зазначали у промовах гості. Одним з прикладів таких спільних зусиль є присвоєння частині почесного звання «Бердичівська».

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Ми переконані, що такими ж спільними зусиллями згодом матимемо ще один результат: що бригаду буде визнано правонаступницею 117-ої гвардійської Ордена Богдана Хмельницького стрілецької дивізії. Це накладає певні зобов’язання на нас, на громаду міста, на військову частину”.

Окрім посадовців, на свято до військових прийшли ветерани, колеги з інших частин, представники Товариства сприяння обороні України та рідні. Чимало військовослужбовців з нагоди Дня ракетних військ та артилерії отримали хто грамоту і грошову премію, а хто – годинник та нагрудний знак. Всім без виключення винуватцям свята дістались теплі слова і гарний настрій, що їх щедро дарували артисти гарнізонного Будинку офіцерів та міського Палацу культури.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0