Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські артилеристи урочисто відзначили День збройних сил України

Time Додано: понеділок, 06 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

6 грудня українська спільнота вшановує своїх оборонців — тих, хто обрав за професію військову справу. 19 років тому було розпочато новітню історію армії незалежної України — Верховна Рада прийняла Закон “Про Збройні сили України”. Разом із вітчизняним військом увесь цей час процес становлення, реформування й розбудови проходила одна з кращих військових частин держави — 26-та Бердичівська артилерійська бригада. Сьогодні, зазначив у вітальному слові командир бригади В’ячеслав Горбильов, українська армія знаходиться у віці зрілості, а значить і якостями володіє відповідними.

Бердичівські артилеристи урочисто відзначили День збройних сил України

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: “Завдання, що їх сьогодні виконують ЗСУ, закладають основи безпеки майбутніх поколінь, народу і держави у цілому. Це – складна, важлива і вкрай відповідальна справа, основою якої є завзятість молодих воїнів, професіоналізм офіцерів, досвід ветеранів та патріотична підтримка суспільства. ЗСУ сповнені патріотичного натхнення і завжди готові з честю виконати свій конституційний обов’язок.”

Справжній вік української армії сягає сторіч, а її бойові традиції формувались у кривавих війнах і конфліктах, кажуть бердичівські військові, так було у Київській Русі, так було у часи Великої Вітчизняної. Справжнє своє призначення артилеристи вбачають у захисті суверенітету України.

Сергій Сакал, командир окремого батальону зв’язку тилу: “Бажаєш жити у мирі – готуйся до війни”... Так говориться у старому мудрому прислів’ї. Армія – один із елементів стабільного і впевненого розвитку української держави, а тому рівень її забезпечення має відповідати покладеним завданням. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був обов’язком і покликанням. Вірю у те, що армія стане національною гордістю, гарантом стабільності й безпеки України... ”

Особливо приємно відзначати День Збройних сил України у стінах 26-ї артбригади ветеранам. У цій військовій частині, кажуть вони, служать справжні захисники Батьківщини. А що означає поняття “Батьківщина” для тих, хто переміг фашистів, годі й говорити.

Сергій Железняк, голова міської ради ветеранів ВВВ і праці: “Родина начинается с живой человеческой памяти, в которой отражаются страницы истории, страны, народа, рода и в конечном итоге человека. Отнять у человека Родину – это отнять память: человек потеряет прямую связь со всеми богатствами, накопленными нашими дедами и прадедами.”

Привітали бердичівських артилеристів і посадовці. Українське військо сильне саме такими людьми, які присутні у бердичівському гарнізонному Будинку офіцерів, переконаний 1-й заступник голови Бердичівської РДА Максим Самчик.

Максим Самчик, 1-й заступник голови Бердичівської РДА: “За плечима ЗСУ славні традиції пращурів, звитяги козацтва і подвиги наших дідів й прадідів. Ви щиро, вірою і правдою служите українському народові... Щиро зичу вам, друзі, миру і спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності. Ваші мужність і сила здатні подолати будь-які перешкоди...”

Традиційно на святі військовим присвоювали чергові звання та вручали грамоти, подяки й нагороди. Серед іншого медаллю “За особисті заслуги” був нагороджений капітан Папка, почесним нагрудним знаком – підполковник Геворкян, Подяку від Міністерства оборони України отримав полковник Малиновський. На завершення офіційної частини полковник Горбильов повідомив присутнім про нагородження 26-ї Бердичівської артилерійської бригади перехідним прапором від Житомирської ОДА як кращої військової частини області.

Та куди орденам й грамотам братися до цієї нагороди! Ось, де справжня гордість військових, ось, що змушує розтягнутися у посмішках суворі обличчя бердичівських артилеристів. Адже на сцені виступають повні копії декого з них – вихованці ансамблю “Фантазія”, який функціонує на базі Будинку офіцерів. Окрім маленьких “фантазерів” військових зі святом привітала решта червоногірських співочих і танцювальних колективів, а також вихованці зразкової аматорської циркової студії “Жанр” (ЗОШ № 5).

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0