Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські артилеристи повернулися з параду, присвяченого Дню Незалежності України

Time Додано: п'ятниця, 28 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

130 бердичівських артилеристів у складі цвіту української армії крокували на День незалежності головною площею країни. Такі паради за наказом Міністерства оборони відбуваються на Хрещатику другий рік поспіль. І вдруге учасниками такого заходу стають військові Бердичівської 26-ої артбригади.

Бердичівські артилеристи повернулися з параду, присвяченого Дню Незалежності України

Підготовка до параду тривала два з половиною місяці. Спочатку тренувалися у своїй військовій частині, а потім у навчальному центрі в Десні. Репетирували вдень і вночі, на київському аеродромі, і двічі на Хрещатику.

Дмитро Синявський, командир дивізіону: «Вообще давалось все это тяжело, чтобы достойно представить честь части и города Бердичева. Проблема была в чем? Шестдесят человек особового складу батальона у нас призвалось только в мае. То есть солдаты, которые не знали, что это такое, не знали всех этих точностей строевой подготовки».

Хоч і не знали усіх тонкощів, та за час тренувань бійці вимуштрувались так, що сумнівів не залишилось – Бердичівська 26-та артбригада – одна з найкращих у сухопутних військах України. Це відзначили і на рівні керівництва держави, каже Дмитро Синявський.

Дмитро Синявський, командир дивізіону: «18 и 15 августа бригада была отмечена в числе лучших заместителем начальника командующего сухопутных войск и уже во время прохождения 24 августа командир части, полковник Горбылев получил благордарность за подготовку парадного состава от Президента Украины, Премьер-Министра».

Із почесним завданням гідно представити військову частину і місто на рівні країни, продемонструвати готовність захистити державу, піднести престиж Збройних Сил артилеристи впорались на «відмінно». Учасників параду вшанували на урочистому мітингу в 26-й бригаді. Комбриг полковник В’ячеслав Горбильов привітав особистий склад парадного розрахунку та всіх військових із успішним виконанням поставленої мети і передав подяки від Президента України. Їх, почесні грамоти за підписом комбрига та премію у розмірі місячного заробітку отримали всі учасники параду.

Крокувати майданом – це дуже почесно і відповідально, кажуть військові, не кожному випадає таке.

Артем Марківський, учасник параду: «Впечатления очень хорошие остались после тренировок в Киеве, в смт Десна. В общем, понравилось».

Численні тренування позаду, а Хрещатиком, певно, ще досі йде відгомін солдатських чобіт. Як це було, артилеристи ще раз нагадали собі і товаришам по службі.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0