Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські артилеристи перетворилися на чорноморських моряків

Time Додано: вівторок, 11 трав. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Когорта чорноморських моряків висадилась у Бердичеві. Це воїни 26-ої артилерійської бригади у моряцькій формі часів Другої Світової повернулися з параду, що проходив на День Перемоги у столиці.

Бердичівські артилеристи перетворилися на чорноморських моряків

Андрій Маліновський, заступник командира 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: “В параді взяло участь 168 військовослужбовців, наша частина виступала в історичній частині цього параду, тому ми крокували як моряки. Загалом було 2 частини: сучасна і військова”.

Щодо вражень — вони позитивні, кажуть військові. Вкотре відчули гордість за причетність до Збройних Сил України, і також були відзначені на рівні міноборони.

Андрій Маліновський, заступник командира 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: “На одному з тренувань командира бригади була оголошена подяка Міністра оборони. А наш парадний батальйон входив у трійку кращих”.

Ігор Фурманюк, заст.командира взводу, командир гармати: “З приводу форми хочу сказати, що наша була найкращою. Підготовка в нас проходила два місця. Спочатку у нашій частині, потім у “Десні”. Підготовки проходили нормально, завжди нас відзначали. Репутацію свою ми отримали ще на минулих парадах, тому нам було легше, ніж іншим. Варто частіше проводити такі заходи, як цей. Щоб люди бачили, хто їх захищає, хто служить у наших військах”.

Чого навчилися за час тренувань, військовослужбовці показали і рідному місту. Карбуючи кожен крок, “коробка” “моряків”-артилеристів пройшлась площею Соборною.

Аліна Наталужко, бердичівлянка: “Дуже сподобався парад, дуже гарні хлопці. Марширували так, як треба”.

Людей, котрі розуміються на стройовій справі, вразити не так просто. Заступник комбрига Андрій Маліновський, який очолював підготовку парадного розрахунку, - то для солдатів керівник, а для ветерана Михайла Чильцова — онук. Дідусь так просто хвалити не стане.

Михайло Чильцов, ветеран Великої Вітчизняної війни: “Мій онук Андрій Володимирович Маліновський у третьому поколінні служить в нашій армії. Я особисто займався його вихованням не один день і не один рік. Що таке підготовка до параду, я знаю з власного досвіду. Це велика відповідальність гідно представити державу і Бердичів!”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0