Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські артилеристи перетворилися на чорноморських моряків

Time Додано: вівторок, 11 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Когорта чорноморських моряків висадилась у Бердичеві. Це воїни 26-ої артилерійської бригади у моряцькій формі часів Другої Світової повернулися з параду, що проходив на День Перемоги у столиці.

Бердичівські артилеристи перетворилися на чорноморських моряків

Андрій Маліновський, заступник командира 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: “В параді взяло участь 168 військовослужбовців, наша частина виступала в історичній частині цього параду, тому ми крокували як моряки. Загалом було 2 частини: сучасна і військова”.

Щодо вражень — вони позитивні, кажуть військові. Вкотре відчули гордість за причетність до Збройних Сил України, і також були відзначені на рівні міноборони.

Андрій Маліновський, заступник командира 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: “На одному з тренувань командира бригади була оголошена подяка Міністра оборони. А наш парадний батальйон входив у трійку кращих”.

Ігор Фурманюк, заст.командира взводу, командир гармати: “З приводу форми хочу сказати, що наша була найкращою. Підготовка в нас проходила два місця. Спочатку у нашій частині, потім у “Десні”. Підготовки проходили нормально, завжди нас відзначали. Репутацію свою ми отримали ще на минулих парадах, тому нам було легше, ніж іншим. Варто частіше проводити такі заходи, як цей. Щоб люди бачили, хто їх захищає, хто служить у наших військах”.

Чого навчилися за час тренувань, військовослужбовці показали і рідному місту. Карбуючи кожен крок, “коробка” “моряків”-артилеристів пройшлась площею Соборною.

Аліна Наталужко, бердичівлянка: “Дуже сподобався парад, дуже гарні хлопці. Марширували так, як треба”.

Людей, котрі розуміються на стройовій справі, вразити не так просто. Заступник комбрига Андрій Маліновський, який очолював підготовку парадного розрахунку, - то для солдатів керівник, а для ветерана Михайла Чильцова — онук. Дідусь так просто хвалити не стане.

Михайло Чильцов, ветеран Великої Вітчизняної війни: “Мій онук Андрій Володимирович Маліновський у третьому поколінні служить в нашій армії. Я особисто займався його вихованням не один день і не один рік. Що таке підготовка до параду, я знаю з власного досвіду. Це велика відповідальність гідно представити державу і Бердичів!”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0