Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівське ПТУ № 4 випустило 3 групи дипломованих фахівців

Time Додано: середа, 30 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Близько 21 тисячі випускників вийшли зі стін професійно-технічного училища № 4 за 80 років його існування. В усі роки, і 2010-й не виключення, фахівці, які пройшли навчання у цьому закладі, не залишалися без роботи, робітничі спеціальності ніколи не виходили з моди, констатував у вітальній промові директор училища. А вітав Вадим Климов чергові три групи учнів, які прощалися з ПТУ.

Бердичівське ПТУ № 4 випустило 3 групи дипломованих фахівців

Вадим Климов, директор ПТУ № 4: “Учащиеся очень хорошие. Выпускные экзамены, что прошли недавно, показали, что знания, которые ученики получили в стенах нашего училища, соответствуют современным требованиям производства. О высокой степени их подготовки может свидетельствовать то, что не так давно на базе нашего ПТУ проходил Всеукраинский конкурс сварщиков, на котором 1 место занял наш ученик Андрей Волынец.”

Три роки провели ці хлопці у 4-му училищі. Всяке було, зізнаються, не завжди хотілося брати у руки підручника чи робочого інструмента. Та розуміння того, що у житті потрібно щось робити краще за інших і взагалі щось уміти, взяло верх. Допомагали у доланні труднощів педагоги. Унікальність останніх полягає у тому, що багаторічний досвід вчительський, наставницький у них поєднується з таким самим у виробництві: зварювальний апарат та електродроти вони бачили не лише на навчальних плакатах. Так що про те що пішли саме до їхніх рук випускники не шкодують.

Андрій Волинець, випускник ПТУ № 4: “Ця професія прибуткова і промисловість нині має у ній потребу. В училищі проходили практику: два курси тут — у навчальному корпусі, 3-й — на пивзаводі.”

Роман Христиченко, випускник ПТУ № 4: “Тут, вважаю, я дійсно отримав перспективну професію — професію електромонтера. Вона дійсно нині популярна. Був на практиці — проводили проводку у будинкові. Все працювало...”

У святковій залі багато батьків. Почуття гордості, що її вони відчувають за своїх синів, не поступається за силою радості колишніх учнів. Їхні хлопці почали перетворюватися на справжніх чоловіків, яких не вводитиме у ступор вигляд робітничого реманенту.

Алла Коростіль, мати випускника ПТУ № 4: “Після багатьох роздумів ми вирішили вступати до 4-го училища. Обрали спеціальність зварювальника. Після 3-х років навчання у закладі син здобув гарну освіту, гарну професію, став поважною людиною... Думаю, далі будемо здобувати вищу освіту.”

Леонід Войцехівський, батько випускника ПТУ № 4: “Як батько, я бачу у синові позитивні зміни після навчання у закладі. Все ж таки тут він здобув спеціальність, 4-й розряд... Головне те, що я бачив його у ділі: вдома він гарно зварив ворота. Так що на шматок хліба заробить.”

Цілком можливо, що частина випускників ось-ось опиниться у підлеглих цього чоловіка. Головний зварювальник заводу “Прогрес” Георгій Мазур стверджує, що на підприємстві їх чекають. Вже не перший рік, говорить, “Прогрес” має справу з колишніми учнями 4-го училища і, жодного разу про це не шкодував.

Георгій Мазур, головний зварювальник ВАТ “БМЗ “Прогрес”: “У нас на заводе — смена поколений. Не секрет, что молодёжь не очень рвется работать на такие предприятия. Но время сейчас такое, что на базарах всем не выжить. Так что будем набирать людей. Перспектива развития нашего предприятия есть... Мы надеемся именно на ребят с училища и колледжа промышленности. Думаю, у рабочих профессий есть перспектива.”

Фінансово-економічна криза призвела до спаду у машинобудівній галузі, але погані часи, здається, минули, мають надію заводчани і педагоги. “Прогрес”, кажуть, вертається до колишніх потужностей, а це значить, що дипломовані робітники з ПТУ № 4 будуть при ділі.

Вадим Климов, директор ПТУ № 4: “Последних 2 года мы выполняли план набора учащихся. Это говорит о том, что и они, и их родители поняли, что за машиностроением — будущее. Поэтому и ориентируют своих сыновей соответственно. У нас заключен договор с Бердичевским колледжем промышленности, экономики и права, и многие после ПТУ идут туда. И с успехом его заканчивают.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0