Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська “Юність” відзначила повноліття

Time Додано: понеділок, 19 квіт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У Бердичеві є багато пришкільних та позашкільних гуртків, де діти мають змогу займатися чи то танцями, чи піснями, чи будь-якими іншими справами, що їм до душі. Одним із об’єднань дитячої творчості є міський центр “Юність”. Колись це були піонерські кімнати, які діяли при ЖЕКах, а тепер повноцінний комплекс гуртків, розповідає директор “Юності” Майя Бур’ян.

Бердичівська “Юність” відзначила повноліття

Майя Бур’ян, директор БМЦ “Юність”: «Є багато дітей, які не визначилися, що відвідувати, багато дітей із неблагополучних сімей. Добре, що є такий заклад. Немалу роль тут відіграє людський фактор. Треба підібрати педагога-організатора, який міг би згуртувати навколо себе дітей, знайти у них родзинку, зачепити кожну струну в їхніх душах.»

Зараз у центрі працює 9 педагогів, які віддають усі сили, вкладають всю душу у роботу з дітьми. А їх в “Юності” 455. Усі діти по-своєму талановиті, усі прагнуть до пізнання чогось нового та вдосконалення себе, кажуть педагоги. Саме тому вони і намагаються допомагати дітям розвивати у собі ті чи інші таланти.

Олена Шидловська, педагог-організатор підліткового клубу “Барвінок” БМЦ “Юність”: «Я люблю працювати з дітьми, аби у них завжди було свято. Стараюся зустрічати їх з усмішкою, зігрівати материнською любов’ю, теплом. Ще з дитинства я мріяла, що стану вихователем, і моя мрія здійснилася.»

Дарина Смірнова, член БМЦ “Юність”: «Я займаюся тут уже майже 2 роки. Разом із подругами ми співаємо, і це стало, мабуть, нашим хобі.»

Вікторія Остапчук, член БМЦ “Юність”: «Я в “Юності” займаюся бісероплетінням, вишивкою, а також настільним тенісом. Їздила на різні змагання. Мені сподобається спілкуватися з дітьми, подобається наш педагог. Вона нам постійно допомагає, і ми її за це і любимо.»

Раз на три місяці діти виступають один перед одним зі звітними концертами. І завжди ці концерти намагаються приурочити до якої-небудь дати. Цього разу нею стало 18-річчя від створення міського центру “Юність”.

Майя Бур’ян, директор БМЦ “Юність”: «18 років — це юність. “Юності” — 18 років. Це символічно, і не можна було пройти повз цю дату. Тому ми і вирішили приурочити це свято до 18-ти річчя нашого центру. Тим більше, що наказ про його створення вийшов 1. 04. 1992 року. До середини квітня відбувалася реорганізація цих кімнат. Я вважаю, що 1-а половина квітня і є нашим Днем народження.»

У чудовий день повноліття педагоги та діти центру чули на свою адресу багато привітань та подяк. Одним дякували за прекрасну організацію дозвілля їхніх підопічних, іншим — за хвилини радості, що вони дарують усім, розкриваючи у собі нові таланти.

Тамара Ковалик, нач. відділу молодіжної та сімейної політики Бердичівського міськвиконкому: «Хочеться привітати МЦ “Юність” із повноліттям. Привітати усіх педагогів, які тут працюють чи працювали. Якщо в інших містах уже забули, що таке підліткові клуби, то приємно, що у нашому місті вони є.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0