Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська «сімдесятка»: затяжну кризу у діяльності установи подолано

Time Додано: вівторок, 22 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Принцип прозорості, судячи зі всього, стає одним із головних у діяльності Бердичівської виправної колонії № 70. Керівництво установи зі статусом максимального рівня безпеки запросило на збори з підведення підсумків роботи за 2007-й рік численних гостей, серед яких були міський голова, представники громадських організацій, релігійних конфесій та засобів масової інформації. Переломним назвав у своїй доповіді минулий рік начальник колонії Олександр Доробалюк. За його словами, персоналом установи виконані усі головні завдання, що ставилися: шляхом своєчасного попередження не було допущено скоєння злочинів з боку засуджених, здійснено ряд кроків із покращення умов їхнього перебування, відчутно зросли показники виробничо-господарської діяльності. Підприємство «сімдесятки» збільшило обсяг продукції, що випускає: шкільних, побутових та офісних меблів, тротуарної плитки, столярних, ковальських та сувенірних виробів. Ним також був виграний тендер Міністерства оборони України з пошиття військового обмундирування та здійснений прорив на зовнішній ринок: нині за кордон реалізовуються пиломатеріали. Усе це, зазначив Олександр Доробалюк, дало змогу розпочати вихід із затяжної фінансової кризи. Час, коли колонія була винна усьому світу, відходить у минуле, із упевненістю говорить він.

Бердичівська «сімдесятка»: затяжну кризу у діяльності установи подолано

Олександр Доробалюк начальник Бердичівської виправної колонії №70: “За 2007-й рік заборгованість перед водоканалом зменшена на 60 тис. 400 грн. Це — досить вагома цифра... Разом із тим, ми сплачували як поточні платежі за енергоносії, так і заборгованість за минулі роки. По електроенергії заборгованість зменшена більш ніж на 40 тис.грн. тільки за 2007-й рік. Якщо брати платежі до Пенсійного фонду, то, якщо у 2006-му році установа сплатила 18 тис., то у 2007-му — 138 тис. грн.”

За минулий рік, звітує керівництво установи, у колонії попереджено 43 злочинних наміри серед засуджених із підготовки розправ над своїми колегами-ув’язненими, порушено 2 кримінальні справи за фактом непокори адміністрації, вісьмох таких ув’язнених переведено в інші колонії, покладено край спробам несанкціонованого зв’язку із волею, перекритий ряд каналів, що ними до території установи могли б потрапити заборонені предмети. 53 засуджених звільнилося, усім їм, запевняє керівництво установи, знайдено роботу, двадцятьом вже оформлені паспорти.

Олександр Доробалюк начальник Бердичівської виправної колонії №70: “На сьогоднішній день, завдяки співпраці із громадськими організаціями, релігійними конфесіями, дуже багато уваги приділяється ресоціалізації засуджених, поверненню їх до нормального життя. Сьогодні ми надаємо змогу навчатися людям, які до 40-50-ти років не отримали ні загальної, ні професійно-технічної освіти... На території установи працює ПТУ, закінчивши яке, засуджений отримує диплом державного зразку.”

Поряд із державними установами, такими як міське управління освіти та науки, Центр зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, міський центр у справах дітей, сім’ї та молоді, у процесі ресоціалізаії мешканців «сімдесятки» активно беруть участь представники православної та євангельської церкви християн-баптистів. Проблемами ув’язнених опікується і спостережна комісія при міськвиконкомі.

Олександр Доробалюк начальник Бердичівської виправної колонії №70: “Проводяться обходи житлових приміщень, співбесіди із засудженими надається правова допомога засудженим у вирішенні окремих питань. Сюди входять питання паспортизації. Засуджені, що у більшості не мають соціально-корисних зв’язків... отримують підтримку комісії. Комісія також приймає участь у вирішенні питань із переведення засуджених до установ меншого рівня безпеки та ... щодо умовно-дострокового звільнення при гарній поведінці.”

Однією з головних проблем у діяльності ВК № 70, за словами її керівництва, є недофінансування з боку держави. У зв’язку із цим, зокрема, у свій час виникла заборгованість у 500 тис.грн. за отримані продукти харчування. Завдяки останнім домовленостям із рядом підприємств значно підсилило кормову базу підсобне господарство установи. Це, наголошують Олександр Доробалюк та його заступники, дасть змогу покращити організацію харчування засуджених, адже 6 грн. на добу, що їх виділяла держава, явно не досить.

Підсумки діяльності сімдесятої колонії та прозорість їх підведення позитивно оцінили помічник спецпрокурора Микола Врублевський, представник обласного департаменту з питань виконання покарань Володимир Діденко та Бердичівський міський голова Василь Мазур.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Сьогодні прийшов керівник, який зробив упор як на стару команду, так і на абсолютно нових людей. Він зумів ... серйозно змінити ситуацію як фінансово, так і організацію виробництва, і, взагалі, роботу установи. Приємно й те, що керівник ставить завдання, щоб за всіма показниками Бердичівська випрана колонія № 70 була першою.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0