Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська районна державна адміністрація отримала сертифікат ISO

Time Додано: четвер, 28 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У кінці серпня цього року до Бердичівської районної державної адміністрації польські побратими з Воловського повіту привезли нові комп’ютери, аби встановити в установі програму електронного обігу документів. Вже зараз, розповідає перший заступник голови адміністрації Максим Самчик, 10 комп’ютерів підключено до серверу та отримано сертифікат якості ISO. На цьому зупинятися не будуть, запевняє він, ні поляки, ні українці.

Бердичівська районна державна адміністрація отримала сертифікат ISO

Проект інституційного розвитку райдержадміністрації матиме своє продовження, адже до цього серверу можна під’єднати чи не сто комп’ютерів одразу.

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: «Найбільше комп’ютерів у загальному відділі, адже вони займаються кореспонденцією документів. Наша програма направлена на покращення цієї роботи, щоб в подальшому зробити ефективнішою роботу управлінську й прийняття рішень. Якщо ми встановимо ще декілька одиниць допоміжного обладнання, можна буде ув’язати в мережі всі управління й відділи, що знаходяться в РДА.»

Спільна реалізація проекту, говорить головний його координатор Аркадіуш Мушинський, включала в себе не лише закупівлю комп’ютерів, а й навчання користувачів програми ISO відповідних її процедур.

Аркадіуш Мушинський, координатор проекту інституційного розвитку Бердичівської РДА: «Проект включав у себе три навчальних візити. Під час першого працівники Бердичівської районної адміністрації відвідали Воловський повіт. Там вони вивчили роботу програми ISO та системи електронного обігу документів в нашій адміністрації. Познайомились із роботою нашої адміністрації, її працівників, із роботою з обслуговування клієнтів.»

Гості з Польщі найбільше задоволені швидкими темпами реалізації цього проекту. Хоча деякі затримки і були.

Мачей Нейман, староста Воловського повіту Республіки Польща: «Єдине, що є відхилення у часі, пов’язане з тим, що ми не могли знайти фірму, яка провела би тут роботи з підключення. Мережу підключила житомирська фірма. Хочемо сказати, що зроблено усе дуже добре і на високому рівні. Ми задоволені реалізацією проекту. Усі пункти, що були заплановані — виконані.»

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: «Перш за все, хочу висловити слова подяки нашим польським друзям. Вони говорять, що це не допомога, а можливість скористатися нагодою. Така нагода випала. Я хочу подякувати координатору проекту Аркадіушу Мушинському і старості Мачею Нейману. Без їхньої ініціативи цей проект не відбувся би.»

Наступним етапом буде впровадження електронного обігу документів, що здійснюватиметься з допомогою програми ISO. Вона, кажуть поляки, значно поліпшить працю чиновникам Бердичівського району.

Аркадіуш Мушинський, координатор проекту інституційного розвитку Бердичівської РДА: «Програма ISO — це система управління якістю. З одного боку, вона полегшує роботу, а з іншого — робить так, що якість обслуговування та якість праці адміністрації підвищується. Завдяки цьому, ефективність діяльності адміністрації покращується.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0