Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська районна державна адміністрація отримала сертифікат ISO

Time Додано: четвер, 28 жовт. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

У кінці серпня цього року до Бердичівської районної державної адміністрації польські побратими з Воловського повіту привезли нові комп’ютери, аби встановити в установі програму електронного обігу документів. Вже зараз, розповідає перший заступник голови адміністрації Максим Самчик, 10 комп’ютерів підключено до серверу та отримано сертифікат якості ISO. На цьому зупинятися не будуть, запевняє він, ні поляки, ні українці.

Бердичівська районна державна адміністрація отримала сертифікат ISO

Проект інституційного розвитку райдержадміністрації матиме своє продовження, адже до цього серверу можна під’єднати чи не сто комп’ютерів одразу.

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: «Найбільше комп’ютерів у загальному відділі, адже вони займаються кореспонденцією документів. Наша програма направлена на покращення цієї роботи, щоб в подальшому зробити ефективнішою роботу управлінську й прийняття рішень. Якщо ми встановимо ще декілька одиниць допоміжного обладнання, можна буде ув’язати в мережі всі управління й відділи, що знаходяться в РДА.»

Спільна реалізація проекту, говорить головний його координатор Аркадіуш Мушинський, включала в себе не лише закупівлю комп’ютерів, а й навчання користувачів програми ISO відповідних її процедур.

Аркадіуш Мушинський, координатор проекту інституційного розвитку Бердичівської РДА: «Проект включав у себе три навчальних візити. Під час першого працівники Бердичівської районної адміністрації відвідали Воловський повіт. Там вони вивчили роботу програми ISO та системи електронного обігу документів в нашій адміністрації. Познайомились із роботою нашої адміністрації, її працівників, із роботою з обслуговування клієнтів.»

Гості з Польщі найбільше задоволені швидкими темпами реалізації цього проекту. Хоча деякі затримки і були.

Мачей Нейман, староста Воловського повіту Республіки Польща: «Єдине, що є відхилення у часі, пов’язане з тим, що ми не могли знайти фірму, яка провела би тут роботи з підключення. Мережу підключила житомирська фірма. Хочемо сказати, що зроблено усе дуже добре і на високому рівні. Ми задоволені реалізацією проекту. Усі пункти, що були заплановані — виконані.»

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: «Перш за все, хочу висловити слова подяки нашим польським друзям. Вони говорять, що це не допомога, а можливість скористатися нагодою. Така нагода випала. Я хочу подякувати координатору проекту Аркадіушу Мушинському і старості Мачею Нейману. Без їхньої ініціативи цей проект не відбувся би.»

Наступним етапом буде впровадження електронного обігу документів, що здійснюватиметься з допомогою програми ISO. Вона, кажуть поляки, значно поліпшить працю чиновникам Бердичівського району.

Аркадіуш Мушинський, координатор проекту інституційного розвитку Бердичівської РДА: «Програма ISO — це система управління якістю. З одного боку, вона полегшує роботу, а з іншого — робить так, що якість обслуговування та якість праці адміністрації підвищується. Завдяки цьому, ефективність діяльності адміністрації покращується.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0