Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська «Радість» відзвітувала та справила 15-річчя

Time Додано: субота, 27 бер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

15 років тому у Бердичеві утворилася невеличка група, якій згодом призначено було стати однією з прикрас у танцювальному калейдоскопі ансамблів міста. Дитина завжди повинна бути відкритою для добра і любові, що приходять зовні, більш того, її душа сама має виробляти ці добро й любов. Мистецтво хореографії може допомогти дівчатам й хлопцям заворогувати з байдужістю, черствістю, несмаком. Непросте завдання поріднити їх із цим мистецтвом взяли на себе педагоги Тетяна Самойленко та Зоя й Олексій Ризванюки. Вони одразу вирішили: їхня творчість має приносити людям радість. Тож групу так і назвали.

Бердичівська «Радість» відзвітувала та справила 15-річчя

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Кажуть, доля людини в її імені. Ваш колектив має надзвичайно приємну і світлу назву. Ось вже 15 років він є великою радістю для вихованців, ... для батьків, для кожного бердичівлянина.»

Скільком дітям трійка педагогів відкрила світ народних танців України й світу, сказати важко, нині у зразковому ансамблі народного танцю «Радість» (ЦПО ім. О. Разумкова) займається понад 60 юних артистів. Ходять туди й ті кому 15, й ті, кому 6.

Богдан Гудим, учасник зразкового ансамблю народного танцю «Радість» (ЦПО ім. О. Разумкова): «Бабуся мене щодня сюди приводить і я із задоволенням танцюю. Коли добре виступаю, мене показують по телевізору. Я дуже-дуже люблю танцювати.»

Як і в багатьох інших творчих колективах, роки існування «Радості»

були насичені нелегкою працею та пошуками... На шляху ансамблю вистачало перемог, зустрічалися й невдачі. Перші давали впевненість у тому, що артисти обрали правильний шлях, останні — що відпочивати на лаврах ще зарано. Міцна дружба, взаємоповага, спільне прожиття і переживання творчого процесу зробили свою справу: керівники й вихованці «Радості» пишаються атмосферою, що панує у колективі.

Анна Гудим, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість» (ЦПО ім. О. Разумкова): «У нашому ансамблі я займаюся вже 10 років — це значна частина мого життя. Я дуже вдячна вчителям за те, що навчили мене танцювати. Великий їм уклін і подяка за те, що з’явилися у моєму житті.»

У скарбничці ансамблю стільки медалей, дипломів та грамот, що хватило б на пару-трійку колективів. «Радість» десятки разів оголошували лауреатом, дипломантом, призером й переможцем. Завдяки вихованцям Самойленко-Ризванюків слово «Бердичів» гриміло різними куточками країни. За все це їм дякували на урочистому звіті.

Олена Боровська, директор ЦПО ім. О. Разумкова: «Танцювальному колективу 15 років... Це вже вагомий відрізок часу. Часу репетицій, наполегливої праці, успішних виступів на великих й малих сценах. Бажаю вам творчого довголіття, щоби в ваших учнях ви бачили своє продовження, аби вони радували вас й надалі, аби хореографія і танець стали для них частинкою їхнього життя.»

Іменинникам дарували цукерки, іграшки, фотографії... Міська влада презентувала танцюристам сертифікат на придбання сценічного взуття. У певній мірі, впевнені бердичівляни, все це допоможе учасникам «Радості» й надалі дарувати усім життєдайну силу, красу і грацію танцю.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0