Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Бердичівська молодь обирає здоров’я!”

Time Додано: неділя, 21 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Під таким гаслом у 12 школі пройшов загальноміський екологічний фестиваль. Уже втретє 12 зустрічає у своїй актовій залі команди з усіх шкіл Бердичева. Учасники фестивалю через літературно-музично-спортивні композиції намагаються довести глядачам, чому потрібно дотримуватися здорового способу життя.

“Бердичівська молодь обирає здоров’я!”

До заходу усі школи готуються дуже ретельно, аби ні в якому разі не повторити виступи попередніх років.

Олена Мазур, педагог-організатор ЗОШ№12: «Кожен рік це щось нове та оригінальне. Цього року наша команда має назву “Екодемія” — екологічний народ. Ми поєднали проблему сміття, проблему водопостачання, енергозберігання.»

На сцені команди почувалися вільно та розкуто. Як зізнавалися учасники, тема здоров’я їм до душі. Не пити горілку та пиво, не палити, не вживати наркоти сьогодні модно, говорили учасники фестивалю. Хтось намагався достукатися до здорового глузду молоді через плакати, хтось через пісню, а хтось говорив про здоров’я через танець.

Майже усі команди, які виступали на сцені, демонстрували плакати з надписами про вагомість здоров’я у житті людини. Майбутнє це справа рук кожного, вважають учасники фестивалю. Люди самі будують своє життя та самі обирають, яким воно має бути: здоровим чи ні. На прикладі дівчини Маші, які мала багато шкідливих звичок, школярі навчально-виховного комплексу №4 показали, до чого може призвести куріння або алкоголь. Вони свою історію розповідали у смішній формі. Кажуть, що це їхня фішка.

Ніна Павлусь, учениця 11 класу НВК №4: «Ми завжди виступаємо у позитивній формі тому, що це більш приваблює око молоді. Цим самим ми намагаємося “зачепити молодь за живе” і показати, що треба вести здоровий спосіб життя.»

Саме команда з навчально-виховного комплексу №4 і здобула перемогу на екологічному фестивалі. Їхні сподівання “зачепити” глядачів позитивом справдилися. Навіть суворе журі вони підкорили тією історією. Друге місце посіла команда зі школи №17. Ніякі технічні проблеми не завадили й агітбригаді “Імпульс”, представникам 6-ої школи, увійти до трійки лідерів.

Дар’я Радомська, учениця 9А класу ЗОШ №6: «Думали, що у нас буде краще, але трішечки не вийшло з музикою. Сподіваємося, що у нас буде непогане місце. Взагалі, на таких фестивалях діти відкривають у собі таланти, захищають свою школу.»

На подібних фестивалях діти не лише розкривають свої таланти, вважають організатори конкурсу, а й усвідомлюють, на скільки сьогодні важливо бути здоровим та не мати шкідливих звичок.

Світлана Басюк, методист інформаційно-методичного центру міського управління освіти і науки: «Коли говорить доросла людина — це одне, коли молодь закликає до здорового способу життя, це набагато краще. Діти слухаються своїх однолітків. Можна говорити про велику дитячу творчість, про велику пошукову роботу і педагогів, і дітей. Дуже багато нових ідей, нових задумів.»

Наступний, ІІ етап фестивалю, пройде у квітні в Житомирі. Там бердичівські команди братимуть участь у чотирьох конкурсах. Школярі сподіваються, що гідно представлять своє місто на обласному етапі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0