Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська «медична» ялинка підросла й засвітилася новорічно-різдвяними вогнями

Time Додано: четвер, 28 груд. 2017, 17:20 ( 3 міс. назад )

Вона помітно підросла, стала ще пишнішою, але залишилася такою само принадною й гостинною – ялинка на території бердичівської міської лікарні. Настав час їй знову скликати до себе гостей, і зелена красуня з радістю зібрала навколо себе малих, дорослих, а також, звісно, тих, хто багато років тому започаткував і підтримує бердичівську «медично-ялинкову» традицію.

Бердичівська «медична» ялинка підросла й засвітилася новорічно-різдвяними вогнями Бердичівська «медична» ялинка підросла й засвітилася новорічно-різдвяними вогнями Бердичівська «медична» ялинка підросла й засвітилася новорічно-різдвяними вогнями Бердичівська «медична» ялинка підросла й засвітилася новорічно-різдвяними вогнями Бердичівська «медична» ялинка підросла й засвітилася новорічно-різдвяними вогнями

Цього разу головні персонажі казкового дійства шукали закладом пелюстки чарівної квітки. Справа у тому, що тій під силу виконати будь-яке бажання, і Дід Мороз зі Снігуронькою доручили зібрати пелюстки усі до однієї, аби дітвора могла загадати найзаповітніше, що причаїлося у серці. На роль помічників обрали Кікімору та Дідька. Взялися ті, було за незвичну для них добру справу, як тут… Хіба ж може на такому святі пройти все гладко?..

Ні тобі квітки, ні новорічного настрою, ні здійснення дитячих мрій – все Баба Яга покрала. Довелося телефонувати Дідові Морозу, аби виправляв ситуацію. Зрозуміло, такого Бабуся допустити не могла… Та хто у змозі зупинити Мороза, коли бачить той, як затівається щось недобре? Аби чудеса творилися легше, аби остаточно запахкотіло Новим Роком та стало світліше на душі, треба не забути зробити головне. Запалити ялинкові вогні!

Ну ось тепер квітку знайти буде куди простіше, адже дітлахи вже зачекалися, коли ж ті мрії здійсняться. А все добре неодмінно збудеться, переконують їх дорослі. Головне, що вони усі разом та щиро бажають лише найкращого. Лише найкращого бажають усім бердичівлянам і хрещені батьки «медичної ялинки» – представники ГО «Вибір Бердичева».

Новий рік – пора чудесних перевтілень. Стукнув Дід Мороз палицею – і перетворилися Баба Яга з розбійниками на співочу перлину міської лікарні – ансамбль «Мальва». Загадали вони, аби 2018-й став роком рясним на добрі справи, на здоров’я й любов, на щастя й радість. А головне, загадали, аби мир настав в Україні.

Кікімора та Дідько веліли усім передати, що недобрі вони лише на сцені, а по життю – веселі красуні Тетянка та Оленка з відділення гнійної хірургії. Ну а головні господарки закладу подякували усім гостям за те, що прикрасили їхню ялинку гарним настроєм та щирими побажаннями.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0