Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська «Мальва» відсвяткувала ювілейний 65-й випуск

Time Додано: п'ятниця, 28 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У тому, що вони – найкращі у світі не сумніваються ані їхні вихователі, ані батьки, ані, звісно, самі діти – вони ж бо випускники «Мальви». Ювілейний 65-й випуск відзначили у дитячому садкові № 27. За понад 30-річну історію закладу через нього пройшли близько 2000 вихованців. Маленькі випускники пишаються тим, що не хто-небудь, а саме вони стали «ювілейними».

Бердичівська «Мальва» відсвяткувала ювілейний 65-й випуск

Середній вік – 6 років, середній зріст – 1,2 м., вага – поки що 20 кг. А ще – вони хороші, слухняні, розумні. Свою винятковість випускники, здається, описували б годинами. Але тут, як завжди невчасно, втрутилися дорослі. Нагадали про ставлення до ранніх вставань та ненависних вмивань і додали: чималу питому вагу у тих самих 20-ти кілограмах посідають … бешкети. Діти на надто взяли до голови слова вихователів: сьогодні були вони чарівними й елегантними. Їм хотілося дякувати усім: від завідуючої до кухаря, від прибиральниці до методиста.

Трохи сумно стає дітлахам лише тоді, коди вони згадують: віднині їм доведеться попрощатися зі своїми ліжечками, квітами, що їх доглядали, улюбленими іграшками. Але сум той швидкоплинний: малеча впевнена, що все це перейде до надійних руки тих, хто йде за ними. А ось, власне, й вони – спадкоємці. Налаштовані серйозно: випускникам наказують гарно вчитися, не ревти, їсти більше каші і чекати на них.

Вони були гарною й міцною родиною – діти, батьки й колектив «Мальви». Завжди йшли одне одному назустріч, намагалися зрозуміти одне одного, разом переживали радісні й сумні моменти. Й того, й іншого траплялося чимало, можливо, тому, згадуючи все це, вихователі щиро дякують батькам, а ті ледь стримують сльози.

Людмила Купріянова, методист ДНЗ № 27 «Мальва»: «Хочу подякувати батькам за допомогу в організації свята та за участь у навчально-виховній роботі. Вони збирали кошти, аби купити нові меблі, нове ігрове обладнання, постільну білизну. Велике спасибі їм за це.»

Ірина Гончарова, мати вихованки ДНЗ № 27 «Мальва»: «Наши детки повзрослели, детство и игрушки они оставят здесь – в стенах этого прекрасного заведения, у них начнется новая жизнь. Нашим воспитателям хочется пожелать здоровья. Огромное спасибо за то, что все это время вы дарили нашим детям любовь, заботу, добро. Поверьте, наши ребятишки всегда бежали к вам с радостью.»

Лише вчора, здається, їх вчили робити добро та не забувати посміхатися тим, хто праворуч й тим, хто ліворуч, а вже настав час прощання… Видаючи дипломи, медалі й подарунки, вихователі від хвилювання переходили на вірші. Бажали дітям, аби в серці кожного з тих знайшовся куток, де вічно житимуть спогади про рідний садок.

Наталія Горбонос, вихователька ДНЗ № 27 «Мальва»: «Це вже мій 3-й випуск, але хвилювання від того не менші, а такі самі, як вперше. Я пам’ятаю, якими вони прийшли сюди – маленькі, з допитливими очима, а сьогодні вони артистичні, розумні, кмітливі, самостійні. Діти із задоволенням ходили до дитсадка, і, гадаю, до школи ходитимуть так само – із радістю й великим бажанням.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0