Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська філія МАУП випустила групу фінансистів. Востаннє у статусі філії

Time Додано: неділя, 15 бер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

В особливій атмосфері відбувся випуск групи студентів-фінансистів Бердичівської філії Міжрегіональної Академії Управління Персоналом. Це остання група, яку заклад випустив у статусі філії. Віднедавна бердичівський і житомирський підрозділи академії стали одним цілим, назва якому Житомирський інститут МАУП. Половина із 450 студентів новоутвореного закладу продовжуватиме навчання у Бердичеві, а директор колишньої філії Тамара Семенюк матиме віднині два кабінети — у Бердичеві і в Житомирі: саме її призначено директором інституту.

Бердичівська філія МАУП випустила групу фінансистів. Востаннє у статусі філії

Тамара Семенюк, директор Житомирського інституту МАУП: «Відтепер усі студенти, які навчаються на базі нашої філії, є студентами Житомирського інституту МАУП. Відповідно, рід викладачів поповнив кафедри закладу. Ці зміни дали можливість збільшити контингент студентів, зекономити на видатках на адміністративно-господарську частину... Нами збережено приміщення Бердичівської філії і сюди як і раніш, ходитимуть на навчання студенти та роботу — викладачі. На базі Житомирського інституту працюють стаціонарна, заочна та дистанційна форми навчання.»

Ніякі чутки не можуть завадити цьому закладу успішно функціонувати, говорять колишні студенти. Вони радіють з того, що колись повірили директору філії, і пишаються своїми дипломами.

Людмила Клімова, випускниця Бердичівської філії МАУП: «Дипломи для нас — це нагорода за отриману освіту, для закладу ж — це свідчення існування тут повсякденної копіткої праці, успішних наборів студентів... Хочеться подякувати усім викладачам, які з нами працювали... Фахівці вони прекрасні, вчитися у них було одним задоволенням.»

Кваліфікованих спеціалістів ніколи не буває забагато, переконані представники міської влади, особливо приємним є те, що цілий ряд затребуваних спеціальностей бердичівляни можуть отримати у рідному місті.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Сьогодні ви отримуєте дипломи... Надзвичайно приємно, що ви залишитеся працювати у Бердичеві і зможете тут на практиці використовувати отримані знання... Я переконаний, що свій час ви витрачали не тільки для того, щоб просто отримати диплом.»

Як повідомила Тамара Семенюк, починаючи з 2009-го року Житомирський інститут МАУП розпочинає набір до магістратури.

Тамара Семенюк, директор Житомирського інституту МАУП: «Ми будемо готувати магістрів із психології, управління персоналом, фінансів, обліку і аудиту... Також ми не припиняємо діяльність по лінії Українського народного університету у рамках курсової перепідготовки кадрів. Цей університет досить успішно працює на базі нашої академії.»

Сьогодні, говорить Тамара Семенюк, завдяки впровадженню нових технологій Житомирський інститут МАУП успішно застосовує сучасні форми навчання, розширює перелік спеціальностей, які нині, на думку фахівців, найбільш користуються попитом на ринку праці. І готується до нових випусків.

Тамара Семенюк, директор Житомирського інституту МАУП: «У березні у Житомирі ми випускаємо студентів-психологів та спеціалістів з управління персоналом, у Бердичеві — спеціалістів з управління персоналом. Влітку у Житомирі випустимо психологів та соціологів, у Бердичеві — фінансистів та обліковців...»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0