Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська делегація відвідала Білорусь для знайомства з інвестором

Time Додано: п'ятниця, 11 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Місто Брест із робочою поїздкою відвідала делегація з Бердичева, очолювана міським головою Василем Мазуром. Представники виконавчої влади, міської ради та бізнесових кіл міста прибули до Білорусі, аби ознайомитися з діяльністю одного з Резидентів Вільної Економічної Зони “Брест” — підприємства “Інко-Фуд”. Керівництво останнього виявило бажання збудувати у Бердичеві м’ясопереробний завод, отже ті, від кого у значній мірі залежить початок реалізації даного проекту, вирішили на власні очі переконатися, що за інвестор намагається зайти до міста. Приїзд гостей з України є важливим й корисним для обох країн, підкреслили білоруські високопосадовці, подібні візити, на їхню думку, повинні стати традиційними.

Бердичівська делегація відвідала Білорусь для знайомства з інвестором

Микола Кривицький, заступник голови Брестського облвиконкому: “Я вспоминаю прошлогоднюю встречу в Чернигове, где встречались представители Житомирской, Гомельской, Брестской и Волынской областей. Там шел разговор о подобном обмене визитами. В наших отношениях наблюдается движение. Посещение Бреста бердичевской делегацией говорит о том, что мы избрали верный путь...”

Віктор Невдах, Голова Адміністрації Вільної Економічної Зони “Брест”: “Сегодня 21 страна мира вложила свои капиталы в СЭЗ: у нас работают и польские фирмы, и чешские, и французские, и израильские, и многие другие. Все они находят взаимопонимание между собой и всем им хватает места. И те 15 тысяч рабочих мест, которые образовались в СЭЗ — даст Бог будут и в Бердичеве.”

Найвищої похвали, зі слів білоруських чиновників, заслуговує діяльність директора компанії “Інко-Фуд” Кшиштофа Стемпеня. Саме стараннями його та його команди, наголошує керівництво області й зони, підприємство за невеликий проміжок часу змогло перетворитися на одне з найбільших у Білорусі. Теж саме, переконані й посадовці, й очільники компанії, чекає на завод, що його зводитимуть у Бердичеві.

Віктор Невдах, Голова Адміністрації Вільної Економічної Зони “Брест”: “Я хочу отметить целеустремленность и упорство Кшиштофа Стемпеня. Он верит в то, что делает. Он активен и есть сторонником всего нового — будь-то технологии или оборудование. Кшиштоф не боится отсутствия специального образования: он с готовностью тратит средства на обучение своих работников, и те со временем находят свое место и на работе, и в жизни.”

Руслан Туча, перший заступник директора ІП “Інко-Фуд” ТОВ: “В 2001-м году, когда предприятие открывалось, многие сомневались — получится или нет. Сегодня, спустя 8 лет, на нашем заводе работает около 600 человек, которые получают достойную, на мой взгляд, зарплату и работают в нормальных условиях. Мы исправно платим налоги в городской бюджет, и в том, как выглядит Брест сегодня, есть немало и нашей заслуги. Думаю, все, что я сказал, немаловажно для бердичевлян. Мы очень хотим, чтобы всё, что мы имеем здесь, было б и в Бердичеве.”

Нині “Інко-Фуд” — сучасне підприємство, яке має динамічний розвиток й оснащене новітнім обладнанням від передових європейських виробників. Усі лінії на ньому автоматизовані: виробничі цехи, складські приміщення й адміністративний корпус обладнані за останнім словом технічного прогресу. Підприємство забезпечене власним тепло- та енергопостачанням, чотирма установками знезараження повітря, сучасною системою вентиляції й кондиціонування. На ньому розташовано власну систему очисних споруд з очистки ливневих й виробничих стічних вод. Ці споруди, зі свідчень керівництва компанії, відповідають найсуворішим екологічним вимогам.

Як наголошують в адміністрації заводу, на підприємстві використовується відбірна, екологічно чиста сировина, що піддається обов’язковому вхідному лабораторному контролю. Головний принцип, якому у компанії намагаються не зраджувати, один: тут повинні виробляти високоякісну та смачну продукцію.

Руслан Туча, перший заступник директора ІП “Інко-Фуд” ТОВ: “... Залогом нашего успеха мы видим работу по повышению качества. Оно у нас контролируется различными системами, которые мы внедрили. Для это у нас созданы отделы качества, производственно-ветеринарного контроля, в котором обеспечивается контроль, начиная от рампы сырья, цехов, складов готовой продукции и заканчивая транспортом. Мы очень за всем этим следим и тратим на это, надо сказать, немало денег. В Беларуси контролируется всё, думаю, то же будет и в Бердичеве.”

Пуск заводу відбувався у три етапи: перша черга — ковбасний цех, друга — цех з виробництва м’ясних консервів й напівфабрикатів і третя — цех з виробництва сирокопчених ковбас та делікатесів. Нині “Інко-Фуд” випускає понад 300 найменувань продукції у 25-ти асортиментних групах. Більша частина асортименту виробляється у відповідності з рецептурами, розробленими технологами підприємства, використовуються також і такі традиційні рецептури як ГОСТ і Стандарт Білорусі. На ринку України “Інко-Фуд” працює вже не один рік, зазначають білоруські харчовики, за цей час ними було напрацьовано солідну клієнтську базу, а продукція заводу стала знаною та шанованою українцями.

У компанії хочуть працювати з Україною, наголосили очільники підприємства на завершальній зустрічі: для того, щоб уникнути певних труднощів, що їх доводилося долати під час поставок продукції, керівництво “Інко-Фуду” серед іншого вирішило зробити підприємство українським національним виробником. Зареєструвати його було вирішено у Бердичеві.

Петро Торговцев, директор підприємства “Інко-Фуд Україна”: “Конечно, перед тем, как остановить свой выбор на городе Бердичев, мы проехали всю Украину, дали запросы по многим городам на предмет предоставления нам информации по необходимым нам условиям. В итоге оказалось: все, что нам нужно, сходится в Бердичеве... Среди прочего и одного из самого главного — это отношение к проекту городских властей и обычных горожан. Все это свидетельствует о том, что мы сделали правильный выбор.”

Гості не приховували: побаченим на заводі вони лишилися по-справжньому задоволеними. Зі слів Бердичівського міського голови поїздка вийшла цікавою і, що важливо, плідною. Василя Мазура підтримали і депутати бердичівської міськради, і бізнесмени.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я, як спеціаліст, який має певний досвід роботи і відповідну підготовку у харчовій галузі, хочу сказати: дане підприємство — високотехнологічне, у ньому максимально забезпечені санітарні умови та випуск якісної продукції. Розміщення саме такого підприємства у Бердичеві стане значною подією не тільки для міста і області, а й для всієї країни, адже підприємство, що будуватиметься у нас, буде потужнішим, більшим. При його будівництві врахуються деякі наші зауваження.”

Олексій Ястремський, голова депутатської комісії з питань підприємницької діяльності Бердичівської міської ради: “Це — чималі інвестиції, що їх вкладатимуть і у будівництво, і в інфраструктуру..., це — і робочі місця. Тут працює чимало жінок, що є досить важливим чинником. Праця тут — не надто важка, все виглядає чисто й красиво. Заслуговує на повагу й ставлення до людей — існування соціальних виплат. Все це говорить про те, що підприємство обов’язково завоює і бердичівський ринок, і всеукраїнський.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0