Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська Дана отримала золоту медаль на Всеукраїнській виставці лайок

Time Додано: вівторок, 02 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Золоту медаль на шостій Всеукраїнській виставці лайок у Житомирі отримала бердичівська Дана. Її господар, мисливець Броніслав Бричковський на заході виступав і суддею, і учасником. Цього року на виставці було чотириста лайок з усієї України. Аби обрати кращих з кращих, собак розподіляли на групи за класом та віком.

Бердичівська Дана отримала золоту медаль на Всеукраїнській виставці лайок

Броніслав Бричковський, кінолог першої категорії: “У молодшій віковій категорії собака ще несформований, до нього експерти мають свої критерії. У середньому віці тварина дозріває, має визначні риси, тому може отримати оцінку “відмінно”. Старша вікова група — це собаки, які показали себе в умовах полювання і заробили дипломи”.

Порода, будова, зовнішній вигляд, мисливські якості, нащадки — усе враховується під час огляду. Цього року українські мисливці вразили російських експертів підходом до оцінювання собак.

Броніслав Бричковський, кінолог першої категорії: “Ми вперше зробили бонітування в електронному вигляді. Це записано про батьків собаки, всі оцінки екстер’єру і польові дипломи. Раніше все це робилося від руки, заповнювалися відомості. Цього разу це допомогло експертам, вони могли більше уваги приділити собакам”.

Батьки лайки родом з Удмуртії. Дані лише 5 років, але вона вже має 15 дипломів за полювання на різних звірів і Кубок із всеукраїнської виставки, що проходила у Києві два роки тому. Нині до всього цього додалася ще й золота медаль і диплом. За зовнішність Дана отримала оцінку “відмінно” і загалом посіла четверте місце серед 45 лайок західносибірської породи. Також тварина стала другою у класі “Еліт”.

Лайка — перший собака, якого запустили у космос. А на полюванні ця приязна тварина з прямо стоячими вухами та пухнастим хвостом-бубликом є універсальним помічником. Вона знаходить, вистежує, гонить, зупиняє будь-якого звіра: від білки та куниці до кабана та оленя.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0