Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська артбригада провела свого командира на підвищення і отримала нового керівника

Time Додано: вівторок, 02 серп. 2011, 06:00 ( близько 8 року назад )

У 26-тій Бердичівській артилерійській бригаді днями відбулась зміна керівництва. В’ячеслав Горбильов, який очолював частину протягом останніх шести років, отримав підвищення по службі. Віднині полковник працюватиме у Києві заступником начальника Центрального ракетно-артилерійського управління Збройних Сил України. Залишати 26-ту бригаду важко, говорить В’ячеслав Горбильов, адже за час, що минув, частина стала для нього рідною.

Бердичівська артбригада провела свого командира на підвищення і отримала нового керівника

В’ячеслав Горбильов, колишній командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: “Это очень серьёзный шаг в моей жизни, потому что бригада — это моё детище, с которым приходится расставаться. Но нужно двигаться вперед и давать своё место достойным. Не могу словами передать своё переживание и волнение. Я уверен, что коллектив бригады будет продвигаться вперед и не потеряет своих позиций».

Полковник Горбильов згуртував колектив очолюваної ним військової частини, так що нині вона міцно тримає за собою звання однієї з кращих частин Збройних Сил України, відзначили присутні. Бердичівська артбригада достойно проявляє себе під час навчань різного рівня, її бійці брали участь у військових парадах на Хрещатику і тричі отримували перехідний прапор Житомирської облдержадміністрації. Сам комбриг неодноразово відзначався на рівні військового керівництва, у минулому році на державному рівні був визнаний кращим військовослужбовцем. Також частина відіграє значну роль у героїко-патріотичному вихованні молоді і активно співпрацює з міською та районною владами.

В’ячеслав Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “За активну участь у житті територіальної громади, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування і патріотичне виховання підростаючого покоління, Бердичівська міська рада та її виконавчий комітет нагороджують полковника В’ячеслава Горбильова почесною грамотою”.

Людмила Колесник, заступник голови Бердичівської РДА: “Надзвичайно сумно усвідомлювати, що В’ячеслав Юрійович не працюватиме поряд з нами. Але водночас я горда за те, що наша бердичівська земля дає Україні таких високопрофесійних спеціалістів. Я абсолютно переконана, що на новій посаді ви проявите свої організаторські здібності і людські якості, які в повній мірі проявляли тут”.

Вітали В’ячеслава Горбильова із підвищенням також представники Товариства сприяння обороні України та колеги по службі. Потім настав хвилюючий момент – командир бригади попрощався із бойовим прапором.

Віктор Муженко, командир 8-го армійського корпусу: “Ми з вами щойно стали свідками хвилюючої події, коли командир військової частини прощався з бойовим прапором. Хочу привітати полковника Горбильова з призначенням на нову вищу посаду і побажати йому здоров’я, натхнення, благополуччя і родинного затишку”.

Особовий склад частини прощався із командиром урочисто й по-військовому: стройовими піснями та маршем.

Наступником В’ячеслава Горбильова став полковник Андрій Малиновський, котрий донині працював заступником комбрига. Новий керівник Бердичівської артилерійської бригади і радіє, і хвилюється через своє підвищення, адже попереду, каже, багато завдань і ще більша відповідальність.

Андрій Малиновський, командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: “У подальшому мені буде дуже складно, тому що 26-та артбригада — одне з найкращих з’єднань в ЗСУ. Полковник Горбильов протягом шести років дбав про бойову майстерність частини. Так що буде складно тримати марку. Найперше моє завдання — завершити розпочате В’ячеславом Юрійовичем, завершити поточний навчальний рік і примножувати славетні традиції нашої бригади”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0