Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівська артбригада провела свого командира на підвищення і отримала нового керівника

Time Додано: вівторок, 02 серп. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

У 26-тій Бердичівській артилерійській бригаді днями відбулась зміна керівництва. В’ячеслав Горбильов, який очолював частину протягом останніх шести років, отримав підвищення по службі. Віднині полковник працюватиме у Києві заступником начальника Центрального ракетно-артилерійського управління Збройних Сил України. Залишати 26-ту бригаду важко, говорить В’ячеслав Горбильов, адже за час, що минув, частина стала для нього рідною.

Бердичівська артбригада провела свого командира на підвищення і отримала нового керівника

В’ячеслав Горбильов, колишній командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: “Это очень серьёзный шаг в моей жизни, потому что бригада — это моё детище, с которым приходится расставаться. Но нужно двигаться вперед и давать своё место достойным. Не могу словами передать своё переживание и волнение. Я уверен, что коллектив бригады будет продвигаться вперед и не потеряет своих позиций».

Полковник Горбильов згуртував колектив очолюваної ним військової частини, так що нині вона міцно тримає за собою звання однієї з кращих частин Збройних Сил України, відзначили присутні. Бердичівська артбригада достойно проявляє себе під час навчань різного рівня, її бійці брали участь у військових парадах на Хрещатику і тричі отримували перехідний прапор Житомирської облдержадміністрації. Сам комбриг неодноразово відзначався на рівні військового керівництва, у минулому році на державному рівні був визнаний кращим військовослужбовцем. Також частина відіграє значну роль у героїко-патріотичному вихованні молоді і активно співпрацює з міською та районною владами.

В’ячеслав Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “За активну участь у житті територіальної громади, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування і патріотичне виховання підростаючого покоління, Бердичівська міська рада та її виконавчий комітет нагороджують полковника В’ячеслава Горбильова почесною грамотою”.

Людмила Колесник, заступник голови Бердичівської РДА: “Надзвичайно сумно усвідомлювати, що В’ячеслав Юрійович не працюватиме поряд з нами. Але водночас я горда за те, що наша бердичівська земля дає Україні таких високопрофесійних спеціалістів. Я абсолютно переконана, що на новій посаді ви проявите свої організаторські здібності і людські якості, які в повній мірі проявляли тут”.

Вітали В’ячеслава Горбильова із підвищенням також представники Товариства сприяння обороні України та колеги по службі. Потім настав хвилюючий момент – командир бригади попрощався із бойовим прапором.

Віктор Муженко, командир 8-го армійського корпусу: “Ми з вами щойно стали свідками хвилюючої події, коли командир військової частини прощався з бойовим прапором. Хочу привітати полковника Горбильова з призначенням на нову вищу посаду і побажати йому здоров’я, натхнення, благополуччя і родинного затишку”.

Особовий склад частини прощався із командиром урочисто й по-військовому: стройовими піснями та маршем.

Наступником В’ячеслава Горбильова став полковник Андрій Малиновський, котрий донині працював заступником комбрига. Новий керівник Бердичівської артилерійської бригади і радіє, і хвилюється через своє підвищення, адже попереду, каже, багато завдань і ще більша відповідальність.

Андрій Малиновський, командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: “У подальшому мені буде дуже складно, тому що 26-та артбригада — одне з найкращих з’єднань в ЗСУ. Полковник Горбильов протягом шести років дбав про бойову майстерність частини. Так що буде складно тримати марку. Найперше моє завдання — завершити розпочате В’ячеславом Юрійовичем, завершити поточний навчальний рік і примножувати славетні традиції нашої бригади”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0