Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівщиною розпочав свою подорож Святий Миколай

Time Додано: четвер, 16 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У районному Будинку культури чекали на появу Святого Миколая... Із хвилини на хвилину він повинен був з’явитися у першому за рахунком пункті маршруту Бердичів — Бердичівський район. Графік у Святого мало сказати “щільний”: за лічені дні він має завітати до тисяч дітей в усій країні, але, за інформацією особистих Миколайових глашатаїв — янголят, жоден із маленьких мешканців Бердичівщини не залишиться без подарунка. Жоден із тих, хто був чемним, порядним і старанним у навчанні протягом минулого року. Що тут поробиш, є у Святого така забаганка: ну ніяк не хоче він заохочувати ледарів, брехунів і бешкетників. Подарунка отримати просто й ні водночас: над тим, аби до дитячої голівки влізла недобра думка, невтомно працює ціла армія чортенят. Ні скажений холод, ні що інше не можуть стати на заваді рогато-хвостатим створінням затесати у свідомість хлопчаків та дівчат бажання учворити щось капосне. Але ж усі на світі знають, що маленькі мешканці Бердичева, а також Маркушів, Слободища, Іванковець, Радянського, Мирославки й решти сіл й селищ району заслуговують на сюрприз від Миколая.

Бердичівщиною розпочав свою подорож Святий Миколай

Окрім янголят, є у Миколая і свої помічники, так би мовити, на місцях. Протягом року до спеціальних книжечок вони записують усі бажання дітей та дорослих. Це завдяки їм та їхнім друзям, кожен з юних відвідувачів свята отримує солодкого подарунка. Аби віра й надія впасти по житті не дали і ще багато-багато іншого бажали дітям миколайові помічники.

Федір Колібаба, заступник голови Бердичівської районної ради: “Щоби ви гарнесенько вчилися, слухалися дорослих. Щоби те тепло, з яким прийшов до нас сьогодні Святий Миколай, ви несли все своє життя і були вдячні за ті справи, що їх намагаються дарувати сьогодні — у переддень такого гарного свята”.

Олександр Хоренко, начальник районної служби у справах дітей: “Хочеться вірити у те, що серед присутніх тут дітей обов’язково виростуть люди, якими пишатиметься Україна — і лікарі, і вчителі, і підприємці, і депутати. Сьогодні головне ваше завдання — вчитися, аби ви могли освоїти ці професії і рухатися далі”.

Із самого малечку Миколай намагався допомагати нужденним, не вимагаючи за це ані визнання, ані нагороди. Добрим, чуйним і безкорисливим хочуть бачити дорослі юне покоління. Саме такою намагаєтеся виховати ви свою дитину? Ну що ж, тоді Миколай прямує до вас!

Святий Миколай: “Для хороших дітей, тих, хто слухається старших, я принесу цукерки, різні подарунки, красиві іграшки. Ну а для тих, хто не завжди слухає батьків, у мене є різочки, що привчають до порядку. А взагалі-то я люблю всіх дітей і усім їм бажаю здоров’я, щастя, радості. Щоб вони жили щасливими, красивими, добрими!”.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0