Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівщина відзначила 10-річчя «ВО «Батьківщина»

Time Додано: неділя, 27 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Ювілей міська та районна партійні організації вирішили відсвяткувати разом. Разом дійшли думки змінити актові зали на свіже повітря, а годинні звіти — на просте спілкування. Без промов, правда, не обійшлось: їм, кажуть, є чим і є ким пишатися. Протягом усіх 10-ти років, відзначають члени «Батьківщини», вони намагалися зробити державу суверенною й незалежною, суспільство — економічно й духовно здоровим, створити «Добробут для всіх — через працю кожного». Усі вони — маленькі «тимошенки», говорить народний депутат України від фракції БЮТ Олена Бондаренко, за їхньою працею, за їхнім життям судять люди про партію та про її лідера.

Бердичівщина відзначила 10-річчя «ВО «Батьківщина»

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: «Я просто щаслива від того, що працюю разом зі вами — у цьому районі, у Бердичеві. Працюю над втіленням завдань, які стоять перед кожним патріотом — зробити країну і місце, де живеш, кращими, вселити у людей надію у те, що все буде добре. Бачить Бог і бачить Україна, що ми станемо і сильнішими, і демократичнішими, і заможнішими. Варто лише вірити у себе, вірити у перемогу. І працювати.»

І у районі, і у місті члени «Батьківщини» переконані: можливо, у світовому масштабі їхня діяльність не є такою вже й помітною, але їхній край та їхня країна конче потребує ідеології, що поєднує у собі соціальну солідарність із захистом індивідуальних прав і свобод людини.

Олексій Ястремський, голова міської партійної організації «ВО «Батьківщина»: «Хочу усіх привітати зі святом. Відзначу, що обласна партійна організація починалася у Бердичеві. Саме у нас була створена перша партійна організація. Із часом вона ставала все потужнішою, сьогодні інтереси громади захищають 16 представників «ВО «Батьківщина». Вони роблять усе, аби Урядова програма реалізовувалася у житті, щоб місто розвивалося і ставало кращим.»

Членів «ВО «Батьківщина» на Бердичівщині знають: знають у медичних закладах і дитячих садках й школах, у ветеранських організаціях і багатодітних сім’ях. За допомогу, підтримку та продуктивну роботу їм дякували керівники міста та району.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Коли вирішуються питання, серйозні для міста, для громади, заради якої працюєш, коли знаходиться людина, яка віддала багато сил заради того, аби ці питання були вирішені, то не можна не приїхати на такий захід.»

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «Усі питання, що стосуються життя району, ми вирішуємо разом. У нашій області Бердичівщина є тим районом, де представники депутатського корпусу займаються вирішенням по-справжньому нагальних проблем.»

Партія є потужною завдяки активним і небайдужим. Таких у лавах «Батьківщини» багато. Усі вони були нагороджені подяками та почесними іменними знаками за активну роботу. Не оминули ювіляри своєю увагою і представників ЗМІ, завдяки яким бердичівляни та мешканці району знають про те, чим живе партія, про задуми й прагнення її керманичів і простих членів.

Які вони політики, люди знають, а от які спортсмени... Саме спортивним обрали іменинники продовження святкування. Невеличке товариське багатоборство мало виявити, представники міської чи районної організацій «Батьківщини» є сильнішими, витривалішими та спритнішими.

Почали з волейболу... Їм не звикати діяти у команді, тож не дивно, що і ті, і інші продемонстрували доволі пристойну гру. Що ж до індивідуального рівня, то краще вправлялися з м’ячем представники району, тому і стали переможцями цього етапу змагань.

В етапі наступному лідерство вони втратили. Здавалося, що армреслінгом члени міської організації займаються мало не щодня, настільки впевненими були їхні виступи. Ось хоча б оцей, у якому депутат міської ради Олександр Кухарчук переміг свого суперника.

Позмагатися у жимі штанги з лідером бердичівської «Батьківщини» Олексієм Ястремським бажаючих не виявилося. Просто записати на свій рахунок технічну перемогу депутат не захотів і все ж таки показав, що вижати кількадесят кілограмів 15 разів для нього проблему не являє.

Із 2-х на 3:1 на користь міської організації рахунок перетворився після перетягування канату. На це представникам Бердичева знадобилося лише кілька секунд.

Якщо у волейболі це Левицький, а у силових видах спорту — Ястремський і Кухарчук, то у футболі — беззаперечно Сергій Орлюк. Проти доволі потужного авторитету цього гравця суперники могли протиставити лише одне — техніку. Що й зробили. Якщо у першій половині 15-хвилинки сили були приблизно рівними, то у другій — представники району повністю реабілітувалися за попередні поразки. Гравці обох команд беззастережно йшли в атаки і до останнього захищалися. Краще це вдалося зробити членам районної організації «Батьківщини». Вони двічі «розпечатали» ворота своїх однопартійців-суперників, здобувши перемогу у матчі.

Результат товариського турніру залежав від останнього етапу — стрільби. Не часто ось так — із гвинтівкою в руках — побачиш секретаря міської ради. Як виявилося, зі зброєю Василь Толочко вправляється так само майстерно, як і зі створенням умов для роботи депутатів й депутатських комісій. Один за одним цілили «в десятку» представники «Батьківщини», а святкування ювілею підходило до фіналу. Цікаво, незабутньо, корисно, змістовно, підвели підсумок іменинники.

Сергій Орлюк, член міської партійної організації «ВО «Батьківщина»: «Вообще, удовольствие от праздника огромное: была честная игра среди настоящих мужчин — всё было просто здорово. Если бы подобная картина наблюдалась бы в стране — мы были бы самыми богатыми и самыми сильными.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0