Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівщина урочисто вшанувала кращих зі своєї спортивної родини

Time Додано: понеділок, 16 вер. 2013, 06:00 ( майже 6 років назад )

Люди особливого гарту зібралися днями в актовій залі Бердичівської райдержадміністрації: свого часу до життя кожного із них увійшов спорт. Увійшов, аби міцно і надовго посісти у способі життя домінуючу позицію. Вони називають себе великою спортивною родиною Бердичівщини, тож День фізичної культури і спорту вирішили відзначити усі разом. За всіх часів здорові тілом і духом люди складали опору будь-якого суспільства, заявляють місцеві прихильники здорового способу життя. Сьогодні стає все більш популярним бути молодим і здоровим, кажуть вони та обіцяють і надалі докладати усіх зусиль для відродження масового фізкультурного руху та згуртування навколо себе всіх, кого зігріває особливий спортивний азарт.

Бердичівщина урочисто вшанувала кращих зі своєї спортивної родини

Бердичівщина спортивна не пасе задніх ані на теренах області, ані у залах, на полях та майданчиках усієї країни, з приємністю констатують керівники району. Лише зовсім далека від спорту людина не знає про успіхи місцевої команди з хокею на траві «Старт», про перемогу в обласному етапі гри «Зірниця», про набирання потужності футболом. Батьки, котрі надихають своїх дітей на заняття спортом, директори шкіл та вчителі фізичного виховання, тренери дитячо-юнацької спортивної школи, спортивні чиновники, голови сільських рад ну і, звісно, талановита спортивна молодь – ось ті люди, котрим слід дякувати за те, що фізична культура і спорт на Бердичівщині розвиваються й міцнішають, переконані її очільники.

Володимир Збаражський, голова Бердичівської РДА: «Є багато у нашій державі професійних свят, але свято фізичної культури і спорту – це те свято, що стосується всіх, від найменших до найстарших. Цей день постійно нагадує нам про те, що нам потрібна сильна нація, здорові й гарні люди.»

Федір Колібаба, заступник голови Бердичівської районної ради: «У цій залі зібралися люди, котрі рухають спорт і знаходяться в авангарді спортивного життя не лише нашого району. Фізична культура і спорт – це молодість, краса, здоров’я. Тож вітаю вас із цим святом і зичу, аби ви завжди із задоволенням робили свою справу, пропагуючи здоровий спосіб життя.»

Серед численних нагороджених на спортивному дійстві були переможці та призери минулорічної Спартакіади учнів серед шкіл І-ІІІ-го та І-ІІ-го ступенів. До першої трійки кращих увійшли Гришківецька гімназія, Рейська та Маркушівська школи, до другої – школи сіл Райки, Никонівки та П’ятигірки. Одні за одними виходили на сцену пари кращих учнів-спортсменів. Це та молодь, котра кує спортивну славу Бердичівщини, кажуть у районі, і передрікають багатьом із них гарну спортивну долю. Відзначили на святі й тих, хто, власне, прищеплює юнакам та дівчаті інтерес до здорового способу життя. В авангарді цієї когорти тренери-викладачі районної ДЮСШ, очолюваної Юрієм Легким: Володимир Дмитришин, Євген Мокрицький, Василь Шевчук, Олександр Нікітін, Олександр Ульченко, Микола Срібницький та Володимир Синяк.

Лави сподвижників фізкультури і спорту у районі ширяться, констатували на урочистостях, а це є ознакою утвердження у ньому ідеалів людської краси та духовного здоров’я.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0