Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівлянин Сергій Ігнатенко: 25 років із музикою у серці

Time Додано: неділя, 31 жовт. 2010, 05:00 ( майже 8 років назад )

“Усе моє життя — то музика. Вона постійно живе у моєму серці”. Так говорить про себе Сергій Ігнатенко. На Житомирщині знають — це правда: ось вже 25 років бердичівський співак, композитор, поет, аранжувальник і звукорежисер Сергій Ігнатенко виходить на великі й малі концертні сцени, аби запросити глядачів до неповторного світу прекрасної музики та віршів. Він — одна з найпомітніших фігур музичного бомонду Бердичева, композиції цього артиста входять до репертуару багатьох місцевих “зірок”. З такою самою легкістю, з якою використовує слово, він спілкується з музикою, в його руках гітара виглядає не менш органічно, ніж мікрофон чи комп’ютерна мишка: професіонал — він професіонал у всьому. Його друзі й досі не вірять, що цифра “25” на сцені — то не вік Сергія, а його творчий стаж. Але ж так воно і є, і зроблено ним за цю чверть сторіччя чимало.

Бердичівлянин Сергій Ігнатенко: 25 років із музикою у серці

Сергій Ігнатенко, співак, композитор, поет, аранжувальник звукорежисер: “За 25 лет много, конечно, произошло. Огромное число мероприятий, как в Бердичеве, так и в других городах. За это время я выпустил несколько сольных аудиоальбомов и сборников. Написал очень много песен, взял участие во многих конкурсах. Занимал призовые места. Побеждал в конкурсах я, побеждала и моя дочь Татьяна.”

Хто зна, чи справляли б у Бердичеві такий пишний ювілей, якби не Надія Ігнатенко. Колись саме завдяки своїй матері Сергій пішов до музичної студії, де вперше взяв у руки гітару. Вона й досі є одним із перших його слухачів і критиків. Правда, приводу критикувати сина жінка поки що не бачить.

Надія Ігнатенко, мати Сергія Ігнатенка: “З самого дитинства Сергій любив музику, українську пісню, любив свою Батьківщину і батьків. Його у школі всі поважали. З дитинства вчили його доброті, працелюбності, любові до навчання і поваги до старших. Нині я дещо йому підказую, а він любить музику – щиро і від всього серця.”

Хтось скаже, що мати талановитого й доброго сина — це така рідкість, а тут спостерігаєш, як цей син тоне не лише у мелодії й світлі софітів, а і у променях таланту й краси вже своїх дітей. Це, мабуть, і є звичайним людським щастям. Тетяна Ігнатенко — гордість не лише своїх рідних, нею пишається весь Бердичів, що його вона не раз прославляла на різних музичних форумах. Спостерігати за цим дуетом приємно й тій, кого Сергій Ігнатенко називає своєю Музою — його дружині. Він ніколи не стомиться присвячувати їй свої пісні, адже ця жінка для нього най-най-най.

Навколо артистів крутиться завжди багато люду — таких собі, начебто, “друзів”. В Ігнатенка вони справжні: за 25 років лушпиння відсіялось саме собою, залишився кістяк, кожен з якого не підведе, щоб не трапилось. Перевірено не раз...

Олександр Михальченко, тренер зі стрибків у висоту: “Уже 17 лет проходит турнир Лонского – 10 лет на его призы и 7 — как Мемориал. За эти годы много было написано песен о высоте и львиная доля приходятся на Сергея Игнатенко. Он действительно мой настоящий друг, который искренне и безвозмездно их пишет.”

Талановитих людей Бог одразу мітить, вважає товариш і колега Сергія Ігнатенка — Заслужений артист України Павло Мрежук. Господь пускає певний імпульс, що, торкаючись людини, перетворює її на несхожу на інших. Вони давно знайомі з ювіляром, продовжує Павло, і у нього не раз була можливість переконатися, що його друг — саме із вищезгаданої категорії.

Павло Мрежук, Заслужений артист України: “Якщо є талант звище, то людині легко писати пісні, вона це робить миттєво і талановито. До таких людей відноситься і Сергій. Він – надзвичайно мудрий музикант і високоякісний мелодист. Думаю, що його твори ще пролунають на Україні і пострадянській естраді. Вони яскраві, такі твори потрібні для людей.”

25 — це не та цифра, досягнувши якої, час збиратися на спокій, навіть коли вона означає роки, проведені на сцені. Ось і Сергій Ігнатенко не поспішає на творчу пенсію — у нього для цього надто багато енергії й планів. Він не створив ще тієї єдиної СВОЄЇ пісні, а якщо і створить, каже, не заспокоїться. Глядач чекає на нього і він не може його підвести. Сергій, як завжди, спішить на сцену, аби вкотре виконати головне своє завдання.

Сергій Ігнатенко, співак, композитор, поет, аранжувальник звукорежисер: “Дарить людям положительные эмоции, показывать свои способности, все свои качества, на которые только способен артист. Все самое лучшее дарить людям. Ведь все делается для них, себе-то одному не интересно. А так хочется выступать, показывать свой материал для оценки другими. После таких оценок делаешь выводы, куда следовать дальше, в каком направлении работать. ”

Павло Мрежук, Заслужений артист України: “Я сам народився неподалік від Бердичева – у селі Комсомольське. І мені дуже приємно, що на нашій землі багато справжніх талантів, справжніх творчих людей з високими ідеями. Бажаю Сергію многая літ, здоров’я його сім’ї. Все буде о’кей, Сергію, справжня музика переможе.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0