Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівлянин Мирослав Грінберг змагався у світовому чемпіонаті з «Що? Де? Коли?»

Time Додано: неділя, 02 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Бердичівлянин Мирослав Грінберг не мислить себе без інтелектуальних ігор. Вони для чоловіка і спорт, і азарт, і захоплення. Сім разів їздив на телепрограму «Своя гра», неодноразово у ній вигравав, увійшов до «золотої» дюжини найкращих учасників. А нещодавно Мирослав повернувся зі знатокіади, яка відбулась в Ізраїлі. В її рамках пройшов VIII чемпіонат світу з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», участь в якій взяли 80 з лишком команд.

Бердичівлянин Мирослав Грінберг змагався у світовому чемпіонаті з «Що? Де? Коли?»

Мирослав Грінберг, учасник чемпіонату світу з гри «Що? Де? Коли?» ”Наша команда была сборная, из Украины было два человека - один из Киева, второй я. Было несколько москвичей, среди них профессор, несколько кандидатов наук. В других командах были все “звезды” интеллектуальных игр, которых мы видели только по телевизору. В одной команде играл Олександр Друзь, во второй – Максим Поташов, Анатолий Вассерман, Владимир Белкин, Илья Новиков. В нашей команде была Елена Орлова.”

Загалом українських команд було дві, єдиним представником Житомирщини був Мирослав. Усі чотири дні змагань він вставав о 8-й ранку, засинав о 4-ій ночі, більшість часу займали турніри та спілкування з найрозумнішими світу цього. Особливо приємно було бердичівлянину познайомитися з магістрами Максимом Поташовим та Олександром Друзьом. Останній і автограф на згадку залишив. А щодо самої гри «Що? Де? Коли?», то її спортивний варіант дещо відрізняється від телевізійного своєю складністю.

Мирослав Грінберг, учасник чемпіонату світу з гри «Що? Де? Коли?» “Одновременно на одинаковые вопросы отвечало 80 команд. Как и на телеигре дается одна минута на обсуждение, только нет волчка. Ведущий зачитывает все вопросы подряд, потом в письменном виде даётся ответ, а жюри определяет правильность.”

Загалом відіграли 90 питань. Надважкими Мирослав їх не називає, каже, побудовані вони таким чином, щоб відповісти міг кожен, хто дружить з логікою. Адже мало багато знати, треба ще й мислити. Як приклад, співрозмовник наводить питання, до відповіді на яке додумався особисто.

Мирослав Грінберг, учасник чемпіонату світу з гри «Що? Де? Коли?» “У Джона Леннона его не было, зато так называется родимое пятно в виде гитары. Мы долго думали и лишь на 58-й секунде перемкнуло... Музыкальное образование! У Леннона его не было, а родимое пятно в виде гитары вполне можно было назвать образованием, а так как оно в виде гитары, его можно назвать музыкальным.”

Іноді на правильну відповідь гравців наштовхували жарти і здогадки.

Мирослав Грінберг, учасник чемпіонату світу з гри «Що? Де? Коли?» “Французский писатель Ромен Гарри служил во французской армии и однажды после того, как французы подписали капитуляцию перед немцами, он зашел в кабинет к генералу и увидел перед ним лежащий револьвер. Генерал что-то писал, Ромен Гари подумал, что генерал пишет письмо, а потом застрелится. Но в действительности этот револьвер использовался в другом качестве. В каком? И напишите слово через дефис. Мы ответили на этот вопрос, совершенно диким образом придя к правильному ответу. Один из наших игроков сказал: это он прес-релиз писал, после чего мы догадались: этот револьвер использовался как прес-папье. И это был правильный ответ.”

Через брак досвіду команда не потрапила до фіналу, але змогла обійти чемпіонів Фінляндії та збірну, де грав Володимир Бєлкін. Імениті телезнавці оцінили прем’єрний виступ команди як досить вдалий, розповідає Мирослав, міркуючи над тим, як втілити у життя одне зі своїх найбільших бажань.

Мирослав Грінберг, учасник чемпіонату світу з гри «Що? Де? Коли?» “Главная мечта – это создать команду здесь в Бердичеве, чтобы получить возможность играть постоянно. Для этого не нужны спортивные площадки, для этого нужно просто здание, помещение, стулья, столы и люди которые хотят играть. Я проводил игры в детском лагере и в течении часа нам удавалось собрать команды и задействовать в игре одновременно около 80-ти человек. Это из 120-ти отдыхающих”.

Навесні Мирослав Грінберг сподівається знову потрапити в ефір «Своєї гри», а ще дуже мріє коли-небудь зіграти за столом телевізійної «Що? Де? Коли?»

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0