Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни згадували В’ячеслава Чорновола

Time Додано: п'ятниця, 26 бер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У Бердичеві згадували В’ячеслава Чорновола…11 років тому не стало людини, яку називають батьком української незалежності, передвісником змін на інше життя, прикладом живого, дієвого патріотизму. Про те, якою людиною був Чорновіл, згадували представники влади, місцевого козацтва та члени міського осередку Народного Руху України. Насамперед, відзначають, він присвятив рідній країні усе своє життя і до останнього подиху залишився вірним ідеї її незалежності.

Бердичівляни згадували В’ячеслава Чорновола

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «В. М. Чорновіл мав відношення і до Бердичева. Він неодноразово приїжджав до нашого міста, брав учать у численних зібраннях. Сотні бердичівлян слухали його полум’яні промови, вони й досі пам’ятають його оптимізм, пам’ятають його любов до країни, те, якою він хотів її бачити.»

Вічна пам’ять потрібна не лише тому, хто пішов із життя, нагадують священики, без неї не обійтись й тим, хто життя це лише починає будувати. Свої роки Чорновіл прожив по-особливому: заслання та арешти не зламали його, а навпаки – зробили сильнішим. Своїм «Хто, якщо не ми?» ця людина збирала навколо себе відданих прихильників.

Анна Каплун, голова ЖГО «Союз українок»: «Він завжди був лідером, завжди вів за собою патріотів, через що, скоріш за все, так рано й загинув. Дуже багато ворогів він мав, вони не хотіли незалежності. Ми повинні на на нього рівнятися, повинні продовжувати його справу, аби країна наша розквітала, розвивалася, аби мова українська утверджувалася, аби молодь продовжувала те, що почав Чорновіл.»

Його колеги, друзі та соратники й досі задаються питанням: де черпав Чорновіл сили, аби смолоскип його віри в Україну та українців не згасав, аби вогнем своїм запалити тисячі сердець любов’ю та гордістю за свою державу? Питають й самі відповідь дають: натхнення це зародилось в особливій аурі гідності та порядності, що супроводжувала його з дитинства.

Політик, журналіст, гетьман українського козацтва, Герой України, лідер Народного Руху… У русі В’ячеслав Чорновіл жив, у ньому ж і загинув. Його відхід у вічність, нагадують сподвижники, має стати знаком для усіх українців не розпорошувати зусилля у будівництві по-справжньому потужної держави та залишатися єдиною нацією.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0