Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни закликають боротися зі сміттям

Time Додано: субота, 26 груд. 2009, 06:00 ( майже 8 років назад )

Із настанням новорічних свят усі намагаються привітати якомога більше рідних та близьких. Мешканці будинку №53 по вулиці Леніна вирішили поздоровити із Новим роком та Різдвом Христовим людей, які не є їхніми родичами, але з якими вони стикаються мало не щодня. Ці жінки є місцевими прибиральницями. Саме вони, слідкуючи за чистотою та порядком у під’їздах та на подвір’ї, створюють мешканцям багатоповерхівки повсякденний настрій. Від них залежить, чи підуть люди на роботу усміхненими, задоволеними від охайного стану будинку. Усі професії важливі та потрібні суспільству, кажуть мешканці дев’ятиповерхівки, та без двірників не обійдеться жодне місто, жодна його вулиця.

Бердичівляни закликають боротися зі сміттям

Марія Коваль, мешканка будинку №53 по вул. Леніна: «За наших дівчат прибиральниць можу сказати, що вони працьовиті. Одна на дворі добросовісно прибирає, інша — у під’їзді теж старається. Аби люди були совісні, не смітили, то було б взагалі добре.»

17 років вдосвіта Лариса Яцута та Валентина Бойко виходять на роботу, беруть у руки віник та інше приладдя і йдуть очищати вулиці міста від сміття. У їхній роботі є як легкі дні, так і не зовсім. Все залежить від людей, каже Лариса Яцута.

Лариса Яцута, двірник ПП “Житлосервіс №5”: «Люди є різні. Якби не смітили, допомагали нам, було б набагато краще працювати. Буває, що помиєш, поприбираєш, а через 15 хвилин приходиш — вже насмітили у під’їзді. Одразу починаєш сердитися, але, як тільки порибираєш, то і на душі легше, злість проходить. Свою роботу потрібно любити, якою б вона не була.»

За погано виконану роботу “на горіхи” від громадян, в основному, дістається керівництву. Мешканці будинку кажуть: і директор, і працівники комунального підприємства, що їх обслуговує, загалом заслуговують лише на добрі слова. Якщо у людей виникають певні проблеми, їм завжди намагаються допомогти їх вирішити.

Марія Коваль, мешканка будинку №53 по вул. Леніна: «Також хочу подякувати нашому начальнику Станіславу Броніславовичу. Я вже не раз мала з ним справу: він ніколи поганого слова не сказав. Такий вихований, благородний чоловік. Нехай Бог посилає здоров’я та благополуччя усій його сім’ї.»

Мешканці будинку №53 вітають усіх із казковими новорічними святами і закликають людей із розумінням ставитися до нелегкої праці двірників.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0