Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни закликають боротися зі сміттям

Time Додано: субота, 26 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Із настанням новорічних свят усі намагаються привітати якомога більше рідних та близьких. Мешканці будинку №53 по вулиці Леніна вирішили поздоровити із Новим роком та Різдвом Христовим людей, які не є їхніми родичами, але з якими вони стикаються мало не щодня. Ці жінки є місцевими прибиральницями. Саме вони, слідкуючи за чистотою та порядком у під’їздах та на подвір’ї, створюють мешканцям багатоповерхівки повсякденний настрій. Від них залежить, чи підуть люди на роботу усміхненими, задоволеними від охайного стану будинку. Усі професії важливі та потрібні суспільству, кажуть мешканці дев’ятиповерхівки, та без двірників не обійдеться жодне місто, жодна його вулиця.

Бердичівляни закликають боротися зі сміттям

Марія Коваль, мешканка будинку №53 по вул. Леніна: «За наших дівчат прибиральниць можу сказати, що вони працьовиті. Одна на дворі добросовісно прибирає, інша — у під’їзді теж старається. Аби люди були совісні, не смітили, то було б взагалі добре.»

17 років вдосвіта Лариса Яцута та Валентина Бойко виходять на роботу, беруть у руки віник та інше приладдя і йдуть очищати вулиці міста від сміття. У їхній роботі є як легкі дні, так і не зовсім. Все залежить від людей, каже Лариса Яцута.

Лариса Яцута, двірник ПП “Житлосервіс №5”: «Люди є різні. Якби не смітили, допомагали нам, було б набагато краще працювати. Буває, що помиєш, поприбираєш, а через 15 хвилин приходиш — вже насмітили у під’їзді. Одразу починаєш сердитися, але, як тільки порибираєш, то і на душі легше, злість проходить. Свою роботу потрібно любити, якою б вона не була.»

За погано виконану роботу “на горіхи” від громадян, в основному, дістається керівництву. Мешканці будинку кажуть: і директор, і працівники комунального підприємства, що їх обслуговує, загалом заслуговують лише на добрі слова. Якщо у людей виникають певні проблеми, їм завжди намагаються допомогти їх вирішити.

Марія Коваль, мешканка будинку №53 по вул. Леніна: «Також хочу подякувати нашому начальнику Станіславу Броніславовичу. Я вже не раз мала з ним справу: він ніколи поганого слова не сказав. Такий вихований, благородний чоловік. Нехай Бог посилає здоров’я та благополуччя усій його сім’ї.»

Мешканці будинку №53 вітають усіх із казковими новорічними святами і закликають людей із розумінням ставитися до нелегкої праці двірників.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0