Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни взяли участь у поминальній службі за Лехом Качинським та загиблими в авіакатастрофі під Смоленськом

Time Додано: неділя, 18 квіт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У дні, коли сусідня Польща прощалася із загиблими в авіакатастрофі під Смоленськом, разом із нею сумувала й Україна. У римо-католицьких храмах молилися за те, аби Господь виявив милосердя до тих, хто з’явився перед Його обличчям. Поминальна служба за загиблими Лехом Качинським, його дружиною та представниками політичної, військової, релігійної та наукової еліт Польщі відбулася і у Бердичеві. У нижньому храмі кляштору Босих Кармелітів городяни просили у Бога та Матері Божої Бердичівської, аби не ті полишали Президента Польщі і його оточення та дали сили й опіку близьким загиблих і всьому польському народові.

Бердичівляни взяли участь у поминальній службі за Лехом Качинським та загиблими в авіакатастрофі під Смоленськом

Це дуже по-християнські прийти на допомогу ближньому у важку для того хвилину, звернувся до присутніх настоятель парафії «Непорочного зачаття Діви Марії» отець Бенедикт Крок. Добре слово підтримки, щире співпереживання свідчать про те, що в людині живе найголовніша риса — здатність співчувати. У подібні моменти, говорить отець, ти маєш замислитись над своїм життям: над тим, яке воно крихке і над тим що залишиш по собі.

Бердичівщина разом із Польщею. Про це свідчить реакція її громади на страшну звістку. Керівники міста та району надіслали листи, в яких висловили щире співчуття Генеральному консулу Республіки Польща у Вінниці, очільникам міст-побратимів та усім полякам. Слова підтримки пролунали з їхніх вуст і на службі.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Сьогодні, на цьому святому місці, я хочу ще раз виказати співчуття польському народові. Роблю це від імені усіх бердичівлян – українців, поляків, росіян, євреїв. Сили вам усім! Сили, аби пережити цю страшну втрату. Бердичів – з вами.»

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «Усі бердичівляни – мешканці і міста, і району – щиро співчувають нашим братам у зв’язку із трагічною подією. Ми сумуємо разом із вами і надіслали листа своєму району-побратиму. Нехай земля буде загиблим пухом.»

Подібного в історії Польщі ще не було, країна понесла непоправну втрату, зазначив Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек. Від себе особисто дипломат зауважив, що ніколи не зустрічав такого єднання різних людей і націй у страшній трагедії польського народу.

Кшиштоф Свідерек, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці: «Від імені польського народу та від себе особисто як Генерального консула хочу усім вам подякувати за скорботу ваших сердець, за солідарність із польським народом у такий нелегкий для нього час. Хочу подякувати за вашу присутність і за молитву. Щиро дякую.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0