Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни-вихованці Юрія Кузика стали переможцями Всеукраїнського баскетбольного турніру

Time Додано: субота, 07 жовт. 2017, 16:34 ( 5 міс. назад )

Учасників Всеукраїнського баскетбольного турніру приймав Бердичів: протягом двох днів у спортивній залі педагогічного коледжу за звання переможця боролася юна надія українського баскетболу – спортсмени 2006-07 р. н. Конкуренцію господарям змагань – учням 4-го НВК – склали одразу чотири вітчизняні баскетбольні школи – з Рівного, Хмельницького, Фастова та Житомира. Цінність подібних форумів важко переоцінити, діляться тренери, саме на таких дійствах часто народжуються ті, хто у майбутньому представлятиме спорт України, саме у такому віці хлопчаки озброюються усіма якостями, без яких у баскетболі зокрема і у спорті взагалі робити нічого.

Бердичівляни-вихованці Юрія Кузика стали переможцями Всеукраїнського баскетбольного турніру Бердичівляни-вихованці Юрія Кузика стали переможцями Всеукраїнського баскетбольного турніру Бердичівляни-вихованці Юрія Кузика стали переможцями Всеукраїнського баскетбольного турніру Бердичівляни-вихованці Юрія Кузика стали переможцями Всеукраїнського баскетбольного турніру Бердичівляни-вихованці Юрія Кузика стали переможцями Всеукраїнського баскетбольного турніру

По дві зустрічі в день мали відіграти юні бердичівські баскетболісти. Той, кому відоме ім’я та наставницький стиль нашого Юрія Кузика, знає: часу на розкачку в його вихованців не існує. До перемоги вони починають нестися одразу від першої секунди і роблять це до секунди останньої. Для початку у цьому переконалися хмельничани, котрі поступилися Бердичеву з рахунком 57:13. У своїй другій грі наші земляки довели повну перевагу над Житомиром: 51:23. Третіми на шляху бердичівських «майклів джорданів» виступили гравці з Фастова. І знову беззаперечне домінування учнів Юрія Кузика: 41:15. Тренери оцінюють дії своїх підопічних по-філософськи: головне – досвід.

Доволі непроста, з різницею у 6 очок, перемога над командою Рівного дозволила бердичівлянам стати лідерами турніру та володарями заповітного І місця. На радість місцевим вболівальникам, на радість найемоційнішому та найвимогливішому ковалеві місцевих баскетбольних кадрів.