Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни вклонилися чудотворним іконам з Кіровки

Time Додано: четвер, 06 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Три мироточиві ікони — Усіх Святих, Христа Спасителя та Іверської Божої Матері — побували у Бердичеві. Протягом кількох днів у Свято-Георгіївському храмі ті, хто вірить й ті, хто сумнівається, мали нагоду доторкнутися до чудотворних образів із села Кіровка, що на Вінниччині. Люди молилися за здоров’я своє, своїх рідних, близьких, просили у Ісуса й Божої Матері заступництва та зцілення фізичного й духовного.

Бердичівляни вклонилися чудотворним іконам з Кіровки

Вже протягом 2-х років святі ікони знаходяться у кіровській церкві Святої Преподобної Параскеви Сербської. Її настоятель отець Віталій говорить: в них таїться багато феноменального. Існує безліч історій, які свідчать про чудотворність цих образів.

Ієрей Віталій, настоятель церкви Святої Преподобної Параскеви Сербської: «По-перше, ми не можемо контролювати сам процес мироточення, а лише фіксуємо сам факт, що воно існує. Тобто ця клейковина (чи рідина) стікає з цих ікон... Ми не можемо сказати, коли саме її можна побачити... Ми, священники, не маємо контролю над цим величним процесом, що його Господь творить у цих іконах. Щодо надзвичайності, то бувало таке, що люди оздоровлювалися одразу, потрапляючи до нашого храму.»

Вірити у чудодійність ікон — особиста справа кожного, каже отець Віталій. Багато хто, нарікає він, плутає молитву до образів з купівлею продуктів у супермаркеті. Це шматок хліба можна скуштувати і одразу наїстися, проповідує священник, до церкви ж треба йти підготовленим. З вірою. Без цього людині не допоможе ні мироточива ікона, ні будь-яка інша.

Ієрей Віталій, настоятель церкви Святої Преподобної Параскеви Сербської: «Без віри, без молитви, без уповань на Матір Божу, все що тут придбали люди — усього на всього прикраса для їхніх осель... Перед тим, як іти до церкви, люди мають готуватися так само, як перед походом до лікаря... Якщо ви готувалися до цього, якщо прийняли Бога у своє серце, якщо ви прийняли ці ікони як чудотворні, значить миро вам допоможе. Адже Господь, перш за все, запитує «А ти віруєш у це?»

Дива, що їх посилає Господь, мають прийматися як нормальні явища теперішнього світу, переконані святі отці. Сучасні люди все бачать, все чують і знають, говорить отець Віталій, а у таку просту річ як чудодійність ікон повірити не хочуть. Допоможе це зробити віра, терпіння, молитва і подяка Богу.

Ієрей Віталій, настоятель церкви Святої Преподобної Параскеви Сербської: «Є Бог, але у нього люди мало вірують, і є нечистий дух, в якого вони мусять вірити, бо бояться. Виходить так, що ми більше схиляємося до зла, аніж до добра. Деякі люди сміливо заявляють, що Бога немає, а сказати теж саме про нечестивця бояться... Серед добра й зла ми маємо обирати найкраще. Але ж ми ще з дитинства знаємо, що добро перемагає зло... Ми повинні перемогти себе у всьому і просто стати на коліна і попросити у Бога прощення, схилитися перед Ним, бо Він очікує на нас.»

Те, що в їхньому храмі перебували чудотворні ікони, прихожани та настоятель отець Андрій вважають великою Божою Благодаттю. Люди зустрічали три образи із надзвичайним трепетом, кажуть вони, сподіваючись на Господню милість та опіку Пресвятої Діви Марії.

Надія Вахівська, бердичівлянка: «Надіємося, що Бог дасть нам здоров’я, щастя, благополуччя, радість. Для моїх онуків, дітей, для хворого чоловіка. Ми віримо у все добре, віримо у Божу благодать.»

Протоієрей Андрій, настоятель Свято-Георгіївського храму: «Присутність цих ікон у нашому храмі — це є дійсно Божою благодаттю, великою милостью Божою. Багато людей хочуть побачити їх, але далеко не у всіх це виходить... Думаю, що за все, що ми з вірою просимо у Господа, молимося..., що по цим молитвам наша заступниця Матір Божа упросить Господа нашого подовжити наші дні у мирі, благополуччі і здоров’ї.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0